CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Czw 09 Lis, 2006 15:08
host kill-ban - SID
Autor Wiadomość
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 23:03   

kanker zdziwiles mnie : D , popatrzcie pseudo elo elo gang wasz tak niby niszczyl bydzie a wystraczy ze jakis plebs(l.m) przyjdzie pogra troche , polize dupe i dostanie admina i odrazu mysli ze jest bogiem.Na poczatku moze i bylo ze bydzia>sulek ale po pewnym czasie to sie zmienilo.Niestety ale taka prawda jest ( :





pozdro
 
SeeeD



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 63
Skąd: aachen-siedlce
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 23:16   

Elo ELo Gank Kam Bek :D :D :* jeden jak i 2 ma troche racji ...... ale nie ulega watpliwosci ze na serwie wiocha i siano lata....... jak z strony @ i graczy ale to nie powod by kopac juz komus grob :/ dajcie sobie pycha zaadoptujcie etiopke czy cos tam ......nerka
_________________
ddk ' sp*****aj dziadu ;o
 
 
janusz_baklazan


Klan: Team Piekarnia
Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: z dupy :d
Wysłany: Śro 08 Lis, 2006 23:23   

siatkash ty od poczatku jak miales adma byłes uber bogiem ffa,woziles jak dawca nerek ale jestes zwykly pl**s chodzacy na kucaka w basenie na militii grajacy 24/h ffa bo tylko tutaj mozesz sie wykazac wladza :o i kanker fajnie ich podsumował,pjona dla niego a dla siatkarza bakłazan w buzie,ciao
_________________
sjEmkUVv4
 
Azrael



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 50
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 10:28   

nie ma co ... poziom kultury na forum zrobił sie tak żałosny że odechciewa mi sie tu zaglądać i czytać tak beznadziejne posty ... ludzie ogarnijcie sie i nie tłumaczcie sie że to wszystko 4fun. Admini i tak mają prze****e pilnować porządku i użerać się z "pokrzywdzonymi" więc nie traktował bym tego nawet jako przywilej. Poza ostatnią wpadką Dzejmsa B nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

pozdrówka
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:06   

panowie - panie
trzeba bylo tak nabluzgac zeby ktos zobaczyl ze jest zle ?
komu to bylo potrzebne ? napewno nie mi !! !!
mam tylko nadzieje ze ta sprawa nie pojdzie w zapomnienie
@ macie tam swoje forum adminowskie teczka i solid prosze o porozmawianie z adminami
ten server to nie tylko @ ale gracze nowi jak i starzy bywalce FFA/TP/FUN czy nie o to chodzilo ?
straszenie graczy flagi @ do niczego nie doprowadzi, dlatego mamy taka sytuacje
szkoda ze to ja musialem napisac bo reszta albo sie boij albo ma to gdzies
a co do H@ to moje stanowisko - to wy dobieracie @ wiec ich niepowodzienia i wpadki sa tez waszymi (przyklad moj np) admin nie moze po banie napisac np:cu ,skonczylem rozmowe,next time ban 2 tyg.
wydaje mi sie ze to nie jest 1 pomylka siatkarza ja za FUN stracilem @ a on ?? ? narazie nic
jestescie nikonsekwentni proponuje zabranie flagi BAN
prosze tej sparawy nie bagatelizowac
SOLID i TECZKA teraz wasza kolej niestety musicie male roszady zrobic bo nie jest dobrze
mowie to nie jako byly @ ale jako stary gracz jak i : nappy vortex sid i jeszcz kilku innych


ps: siatkarz napisz to samo na forun co na prv hmm boijsz sie warna a moze wszyscy zobacza ze nie jestes swiety, ja wyzwalem cie zrob to samo na forum nie na prv
powiem ci tyle jak mialem @ to ty nie wiedziales co to cs ehhh zreszta do tej pory nie wiesz
wszyscy wiedzieli kto to kanker co niebardzo da sie powiedziec o tobie (ranking @)
dziecko dostalo flagi i sie bawi
na koniec powiem ci tyle ..I..
przypominam mam jeszcze 1 warna do rozdania nie pobijcie sie
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:11   

napisalem ci kulturalnie co mysle o tym... wyzywal mnie nie bedziesz... chcesz to skopiuj to i wkej tutaj bo mi sie nie chce
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:27   

siatkarz napisał/a:
napisalem ci kulturalnie co mysle o tym... wyzywal mnie nie bedziesz... chcesz to skopiuj to i wkej tutaj bo mi sie nie chce


zapracowales sobie na to
teraz WON
teraz to ty jestes pod ostrzalem nie ja wiec JAPA
zadlugo tu gram zeby TAKI TOFIK mnie zaczepial
bardziej szanuje starych graczy od @ wiesz dlaczego ?
stary gracz przychodzi i gra potrzeba czasu a @ mozna WYLIZAC !! !!!
teraz sio na militie do terro ffa BOJU
 
 
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:30   

KankerNooB napisał/a:
siatkarz napisał/a:
napisalem ci kulturalnie co mysle o tym... wyzywal mnie nie bedziesz... chcesz to skopiuj to i wkej tutaj bo mi sie nie chce


zapracowales sobie na to
teraz WON
teraz to ty jestes pod ostrzalem nie ja wiec JAPA
zadlugo tu gram zeby TAKI TOFIK mnie zaczepial
bardziej szanuje starych graczy od @ wiesz dlaczego ?
stary gracz przychodzi i gra potrzeba czasu a @ mozna WYLIZAC !! !!!
teraz sio na militie do terro ffa BOJU




H@H@H@HH@H@H@H pozdro !! hahahahahah
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:33   

KankerNooB napisał/a:


wszyscy wiedzieli kto to kanker



raczej PPP-nielogiczny albo imperator czy jakos tak =D.Siatkarz zawsze dobrym adminem nie byles moze na poczatku bo dopiero zaczynales to trzeba bylo sie wykazac a potem odrazu za boga sie uwazales i wiekszosc graczy ci to powie , "dobry" admin ogarnia gre a ty raczej nie ; / , sa wyjatki co slaba graja w ta gre ale dobrze adminuja.




hahaahahah kanker = D
Ostatnio zmieniony przez lnk Czw 09 Lis, 2006 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:35   

lnk napisał/a:
KankerNooB napisał/a:


wszyscy wiedzieli kto to kanker



raczej PPP-nielogiczny albo imperator czy jakos tak =D.Siatkarz zawsze dobrym adminem nie byles moze na poczatku bo dopiero zaczynales to trzeba bylo sie wykazac a potem odrazu za boga sie uwazales i wiekszosc graczy ci to powie , "dobry" admin ogarnia gre a ty raczej nie ; / , sa wyjatki co slaba graja w ta gre ale dobrze adminuja.


np: BABA i WYNGIER nr1 admini jak dla mnie
napisz do nich na prv to powiedza ci jak dobrze adminowac i jak byc szanowanym !! !
Pudzian Bande - Zdobyc swiat :hahaha: :hahaha: :hahaha: polecam siatkarz troszke sie zrelaksujesz
Ostatnio zmieniony przez KankerNooB Czw 09 Lis, 2006 14:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.