CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ciasteczkowy
Czw 09 Lis, 2006 15:08
host kill-ban - SID
Autor Wiadomość
SiD



Klan: pL3b3L!u$23.rU
Dołączył: 20 Gru 2005
Posty: 199
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:36   

boze siatkarz człowieku okaż skróche lepiej bo ja juz dawno z nappym pisałem ze to co sie dzieje na serwie jest duza wina ludzi którzy odstali @ i im woda sodowa uderzyła do głowy !! wiesz ze nie po raz 1 popełniłes powazny błąd i bronisz sie piszac jakies zerowe texty z piaskownicy i kozaczysz swoim srogim @ na serwerze i myslisz ze jestes przez to fajniejszy ?? juz Ci napisalem nie masz pojecia da ilu ludzi jestes posmiewiskiem !! typowe 0 które nie umie sie przyznac do błedu ....

[ Dodano: Czw 09 Lis, 2006 14:38 ]
taa... baba hahahaah pierwsza szklana serwa a potem kanker i cała reszta :F demoralizujecie młodziez !! hahahahah
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:42   

Azrael napisał/a:
Poza ostatnią wpadką Dzejmsa B nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

pozdrówka


Słucham? Może dokończysz.
_________________

 
 
MIKAS



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 291
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:55   

DzejmsBlond napisał/a:
Azrael napisał/a:
Poza ostatnią wpadką Dzejmsa B nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

pozdrówka


Słucham? Może dokończysz.

Mysle ze chodzi mu o ta akcje chyba z przedwczoraj z tym cziterem co gral na 3 mapach i nic sie z nim nie dzialo :0o:
A co do topicu to tez uwazam ze odpowiedniejszy bylby kick a nie od razu ban za hosty no ale coz... tylko 5 minut a tu taka wielka afera !! Panowie siatkarz nie robi z siebie BOGA servera tylko wykonuje swoje obowiazki... a to ze kilka razy zdazylo mu sie wpasc to nic... @ to tez CZLOWIEK i on tez ma prawo popelniac bledy i nie jest nieomylny..
To tyle na ten temat...
_________________
Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach...
 
 
KankerNooB



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 14:59   

MIKAS napisał/a:
DzejmsBlond napisał/a:
Azrael napisał/a:
Poza ostatnią wpadką Dzejmsa B nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

pozdrówka


Słucham? Może dokończysz.

Mysle ze chodzi mu o ta akcje chyba z przedwczoraj z tym cziterem co gral na 3 mapach i nic sie z nim nie dzialo :0o:
A co do topicu to tez uwazam ze odpowiedniejszy bylby kick a nie od razu ban za hosty no ale coz... tylko 5 minut a tu taka wielka afera !! Panowie siatkarz nie robi z siebie BOGA servera tylko wykonuje swoje obowiazki... a to ze kilka razy zdazylo mu sie wpasc to nic... @ to tez CZLOWIEK i on tez ma prawo popelniac bledy i nie jest nieomylny..
To tyle na ten temat...


yhhhh zgadza sie kazdy popelnia bledy
ale tu chodzi o odpowiedzialnosc i konsekwencje
dlaczego ktos ma byc ukarany a kto inny za takie samo nie ?
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 15:04   

Mikas przy mnie grał końcówkę (no góra połowę) jednej mapy i ledwo nożówkę na Aztecu doczekał. Dostał przecież bana. To chyba pamiętasz. Widziałeś chyba również ile razy wchodził i wychodził z serwa. Jak tu nagrać takiego. Bez dowodu nie ma kary, a tym bardziej tak surowej jak ban perm. :faja:
_________________

 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 15:05   

BABCIA napisał/a:
Trel napisał/a:
też wczoraj dostałem bana za hostów ... tyle że dostałem go od wyrozumialego @ [qBert]

najpierw 2x ostrzezenie potem ban na 5 min... juz lepiej, a nie rzucac banami n a prawo i lewo

nie dostałes od quberta tylko ode mnie ale ci gadałem chyba kilka razy zebyś ich nie zabijał i jakoś skargi na mnie nie na pisał.
Kankus ja nie wiedziałem ze taki wulgarny jesteś bo nie przytulę sie do ściany :hahaha:


Aaaaa faktycznie przepraszam pomyliłem persony :
teczufka napisał/a:
czufka"]
@trel:
gdybys czytal ze zrozumieniem to bys wiedzial ze SiD tez dostal 5minut, a nie 2 tygodnie. Z warnem sie wstrzymamy ^^


Wiem że dostał na 5 min ale z tego co przeczytałem to bez żadnego ostrzeżenia...

a kiedy ja zabijalem hostow to najpierw upomnienie rzez mica, potem slay, drugi, a potem ban na 5min [chociaz sam bym sobie dal bana na conajmniej 2h, bo ostrzeżen bylo duzo...]



pozdro
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 15:08   

lnk napisał/a:
KankerNooB napisał/a:


wszyscy wiedzieli kto to kanker



raczej PPP-nielogiczny albo imperator czy jakos tak =D.Siatkarz zawsze dobrym adminem nie byles moze na poczatku bo dopiero zaczynales to trzeba bylo sie wykazac a potem odrazu za boga sie uwazales i wiekszosc graczy ci to powie , "dobry" admin ogarnia gre a ty raczej nie ; / , sa wyjatki co slaba graja w ta gre ale dobrze adminuja.




hahaahahah kanker = D


cu later malolat !! !! Gdzie jest napisane ze dobry admin musi ogarniac cs-a (czyt. miec skilla) moze dasz mi jakis wpis albo regulamin dla adminow gdzie jest wzmianka o tym bo mi sie jakos nie wydaje zby cos takiego bylo. Dziecko widze ze masz bujnal wyobraznie. sorry ale idz pobaw sie z kolezankami w piaskownicy bo widze ze ci sie nudzi piszac takie posty. pozdro dla ciebie orginalny fanie TOKIO HOTEL :*
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 15:08   

Sprawa poszła do rozpatrzenia
Efekty będą widoczne na dniach
zamykam bo chyba wszystko w tej sprawie powiedziane.

Do Mikasa sprawa tego czitera jest też dziś na forum adminowskim czy w ewidentych przypadkach musi być nagrane demo.
Dzejms nagrywał demo więc robił to co do niego należało.
Najprawdopodobniej się to zmieni żeby w ewidentnych przypadkach nie trzeba było dema kręcić.
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 17:54   

Ja tylko dodam ze z urzedu poleciały warny... za OT jeszcze az tak ostro nie karalismy, ale w przyszlosci pamietac zeby sie trzymac tematu.
_________________

 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lis, 2006 18:50   

Za prowokacje która urządziliście/nicki które mieliście na serwerze:
- 3 warny dla:
•KankerNoob
•Crowley (2 warny, ban tydzien)
•SiD

- ban: perm, na poczatku kara miała być inna ale gdyby nie to to sami rozumiecie...

Ban jest takze za przeklinanie na forum (Kanker). Przypominam ze ban na forum wiąze sie z banem na serwerze.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.