CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Sob 13 Sty, 2007 13:03
ProSba o przedłużenie czasu na SPEK'cie

Czy przedłuzyc czas siedzenia na SPEK'cie
tak
42%
 42%  [ 16 ]
nie
57%
 57%  [ 22 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 10:42   ProSba o przedłużenie czasu na SPEK'cie

Jak nie ma hltv to mozna przedluzyc czas siedzenia na spekcie bo ten co jest teraz to zakrotko.
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 10:52   

nie.
hltv nie ma chwilowo, a nawet jak jest to dostep maja tylko @ wiec nie wiem co to za roznica dla ciebie... gracze i tak nie nagrywaja haxow tylko placza do admina ze ktos tam czituje... wiec jestem KATEGORYCZNIE PRZECIW!
_________________
 
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:18   

Przedłuzyć poniewaz nieraz gdy sie mowi ze ktos gra na czitach to admini mowia nagrac go ale jak juz ktos wchodzi na specta (admin albo gracz) to po 2 czy 3 min dosaje kicka to niby jak ma go nargrac a hltv nie ma a nawet jak jest to i tak gracze nie moga na niego wejsc. wedlug mnie wtedy gdy na spec mozna bylo siedziec nawet cala mape xD :D i wywalali tylko admini bylo lepiej a teraz wedlug mnie jest gorzej i lipa :/
_________________


I loF maj grup
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:21   

pierdoły gadacie! Oprocz Anviego to chyba nikt z graczy nigdy nie nagral zadnego haxa! Plugin bardzo dobry i potrzebny! A admini mogą spokojnie nagrywać bo ich nie kicknie...
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Pon 13 Lis, 2006 11:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:23   

qberciku kochany choć raz w życiu się z tobą nie zgodze :) gracze także powinni mieć prawo do nagrywania, bo nie zawsze @ graja akurat wtedy gdy ktoś ewidentnie haxuje (nie możemy być 24H a gracze moga :P ) a akurat ten plugin ze spektowaniem jest dość bolesny (choćby także ze względu że można się zabić jak zachce się komuś siku to leci na łeb na szyje do WC, żeby go tylko ze spekta nie wyrzucili - i się rodzina dziwnie patrzy jak ktoś biegni do kibla i spowrotem - a zapytany dlaczego tak - "zeby mnie ze spekta nie wyrzyciło :0o: :mrgreen: )
poza tym siedzacy spekt jest mniej groźny od haxa albo innych przypadków wartych nagrania, spekta zawsze można wyrzucić.
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Pon 13 Lis, 2006 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:24   

ales powiedzial tylko zawsze jest tak ze jak sie mowi adminowi to on olewa (bo chce pokarac albo pograc) i mowi to ty wejdz na specta i go nagraj i sam bylem swiadkiem takich zachowan na servie nie bede mowic kto ale widzialem takie cos wiec przydalo by sie to znowu :mrgreen:
_________________


I loF maj grup
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:27   

ale ja sie zgodze ze powinni moc nagrywac... tylko ze:
Primo, oprocz Anviego nigdy nie widzialem aby jakis GRACZ nagrywal. Co najwyzej moze czasami ktos napisze na @czacie (zazwyczaj to vorek :P ) ze ktos tam chyba ma haxy... Plugin dziala po 500sek. Jak ktos nie ma chorej prostaty to spokojnie da rade odcedzic kartofelki :P

EDIT: HeSS, ja zawsze patrze czy ktos nie jedzie na wspomagaczach jak sie kto poskarzy! I powiem to po raz n-ty: GRACZE OLEWAJA I NIE NAGRYWAJA DEM! Najwyzej wolaja admina... Jak bym wiedzial ze z tewgo spekta bedziecie nagrywac to bede na TAK.
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Pon 13 Lis, 2006 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:34   

wedlug mnie admini sa na servie od pilnowania pozadku nagrywanie wywalania itp a nie gracze .
_________________


I loF maj grup
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:36   

HeSS napisał/a:
wedlug mnie admini sa na servie od pilnowania pozadku nagrywanie wywalania itp a nie gracze .

Czyli przyznajesz tym samym ze pomysl przedluzenia czasu spektowania jest niepotrzebny.
/CLOZET jak dla mnie...
_________________
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pon 13 Lis, 2006 11:42   

no tak tylko dzis rano byl czitek i niestety nie udalo sie go nagrac bo za malo czasu jest na spekcie
i do tego jeszcze podczas nagrywania wywalilo mnie do windy
:/ przedluzyc chocby o minute

nie znam sie na czitach ale dzis koles byl ewidentny moras moze potwierdzic mam nadzieje
nie stety jak juz sie wbilem 2 raz to juz go nie bylem ale mam jesgo steam id
wiec bede patrzal czy czasem nie wroci
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
Ostatnio zmieniony przez Uczulony` Pon 13 Lis, 2006 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.