CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
jakie sluchawki?
Autor Wiadomość
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 21 Lut, 2007 21:47   

Też podłącze sie pod temat bo moje sie popsuły znaczy braciak mi popsuł moje słuchawencje :E Miałem takie jak ma Wegier ale niestety musze powiedzieć że mnie bolały uszy nawet po 30 min gry ;]

A co sądzicie o takich słuchawkach słuchawencje
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 21 Lut, 2007 21:58   

Rider napisał/a:
Też podłącze sie pod temat bo moje sie popsuły znaczy braciak mi popsuł moje słuchawencje :E Miałem takie jak ma Wegier ale niestety musze powiedzieć że mnie bolały uszy nawet po 30 min gry ;]

A co sądzicie o takich słuchawkach słuchawencje



:E Czy ja dobrze rozumiem?? Te słuchawki mają 6 głośników? :crazy: To muszą być konkretne jeśli chodzi o gre!!! Ale chyba żeby się podłączyć pod kartę muzyczną to chyba trzeba mieć odpowiednie wyjścia? Bo Jack tego nie obsługuje, tak? Zintegrowana karta nie da rady?
_________________
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Śro 21 Lut, 2007 23:06   

no ladne rider... ladne, ale dręczy mie to samo co qberta... czy pod zintegrowaną sie nadają
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Śro 21 Lut, 2007 23:21   

ktos tam manty proponowal : DD mialem kiedys i nie bylo za ciekawie , zmienilem na hd457 i byla 10x lepiej , wygodniejsze i w ogole sie nie meczylem bo sa otwarte i napewno sa lepsze od jakies manty i innych pseudo sluchawek : d widzialem aukcje nie dawno za 120zl byly i napewno lepiej dozbierac i nie zalowac


jak cos to mam tez do sprzedania za 60zl z pudelkiem i wszystkim i moge wyslac real foto jak cos do gadu : d

i tak

hd555 > all (n@pPy[PL].mp3 + l@g=slaba forma - dzieki = DDD)
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 11:45   

Hehe fajna opinia "ładne" :D Też właśnie nie wiem czy coś trzbea mieć do tych słuchawek specjalnego ... ja mam karte zintegrowaną 6 kanałową i też sie zastanawaiam czy to będzie u mnie działać czy nie ... dlatego sie tu spytałem czy ktoś wie coś o tych słuchawencjach ...
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
Ostatnio zmieniony przez Rider Czw 22 Lut, 2007 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 11:57   

ja mam sennheisery hd465 po 2-3 godzinach grania uszy nic nie bolą :) to jest zaleta sennheiserów :]
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 12:40   

ja nie narzekam na te moje manty, nawet po ostatnim maratonie 8godz nic mnie uszy nie bolały - ale przeciez nie namawiam, pytano więc napisano
dodam tylko że leża u mnie w szafce słuchawki labteca - jedne z droższych ALE za żadne skarby ich więcej nie założe - po 30 min uszy bolą, po godz ich nie czuje bo są odrętwiałe a po 2 godz mam uczucie jakby ktoś mi łeb w imadło wsadził. Labteca nie polecam, poza niewygodą i dupiastym mikrofonem są drogie, jedynie co to dzwięk był ok.
_________________

 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 12:48   

oj rajder nie czepiaj sie... ladne vizualnie a jakosciowo pewnie tez nie chude :D

ale ja dalej zastanawiam sie nad Lodżitechami :rotfl:

najbardziej wygórowane wymagania mam nie pod wzgledem jakosci dzwieku lecz wygody i komfortu uzytkowania, czy nie beda uszy boleli po wielogodzinnym graniu itp. czy nie beda za ciasne lub za luzne
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 19:35   

Ja sie zastanawiam nad kupnem takich słuchawek, chociaz cena mnie troche przeraza :E
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Czw 22 Lut, 2007 19:39   

moras... badzmy realistami :] dopiero co kumpel oddal mi 150... a ja dalej jestem 300 w plecy hehe no i jeszcze te sluchawki... wezcie mi prezent zrobie i kupcie mi je... w koncu Mamy 423 zarejestrowanych użytkowników, kazdy da 50 gr i bede mial co na Óho powiesic :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.