CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Teletubisie to GeYe !!
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 12:12   

nowik napisał/a:
A z kanonu lektur szkolnych wycofano takie ksiazki jak: Ferdydurke, Zbrodnia i Kara... i jeszcze kilka jakis znanych... niedlugo to nam przyjdzie chyba ojca Dyrektora na lekcjach polskiego sluchac i pisac sprawdozdania z jego wypowiedzi i oraz czytac jego ksiazki jak napisze i jakie poleca ;s;s;s;s


no co ty gadasz? Poważnie ? Wycofali Zbrodnie i Kare? Ferdyduke? Nie mogę w to uwierzyć :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
przecież to istne średniowiecze !! Oszaleli chyba ... nie nie nie nie nie ... nie mam pytań :x :x :/ :/
_________________

 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 12:37   

Wycofali jeszcze dosc spora ilosc lektur, ale niestety nie pamietm jakie... Ogolnie to wszystko pomysl giertycha i calego jego lpr-u :/
_________________

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 12:47   

wycofali ale szkoły, nauczyciele sami mogą je przerobić jako lektury. Z tego co wiem to jest ileś tam obowiązkowych lektur i część dowolnie wybrana przez nauczyciela. Więc rozważni nauczyciele dalej będą dawać te książki...
_________________
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 12:50   

Fakt. Ale generalnie do kanonu lektur zamiast tych weszły jakies inne nowe, nieznane mojej polonistce lektury... Zatem bedzie trzeba czytac duzo wiecej i ja tak osobiscie bede mial bo mojej polonistki giertycha zdanie nie obchodzi :P Tylko ze mnie zastanawia po co przerabiac lektury skoro ich nie bedzie na maturze a jak jeszcze napiszemy na maturze cos o nich to giertych nas zje ?:|
_________________

 
 
akira



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 13:45   

heh tak to jest jak sie nieuwaznie czyta i sieje panike :P
to jest tylko PROPOZYCJA i mam nadzieje, ze kaczynski zbeszta giertycha za to, ze takie cos w ogole ujrzalo swiatlo dzienne
kaczynski trzyma giertycha&leppera krotko, daje im jasno do zrozumienia, ze sa w rzadzie tylko dlatego, ze szybko potrzebowal akurat jakichs ... ehem... ktorzy pozwola soba rzadzic i imo nie pozwoli mu na tak kontrowersyjna zmiane :E

btw mam nadzieje ze podczas nastepnych wyborow zorganizuje ktos w koncu akcje "Włącz myślenie - wyłącz radio M."
_________________
Ostatnio zmieniony przez akira Sob 02 Cze, 2007 13:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 22:20   

niech sie bawia takimi ***cenzura***, nizby mieli gospodarke psuc aka rezerwa rewaluacyjna dla zusu ftw ;f
_________________
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007 23:53   

W szkole mi mowili ze to juz przeszlo ;) wiec ja sie trzymam wersji szkoly i nauczycieli ;P
_________________

 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007 09:29   

'Zbrodnia Ikara' fajna kniga... mi sie podobala... najbardziej motyw jak Ikar zabladzil z Raskolnikowem w labiryncie i nie mieli co jesc i raskolnikow wyciagnal z kiermany siekierke, ktora zajumal dla portiera i ta siekierka zajumali minotaura... i zjedli...



o tym to bylo? :mrgreen:
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007 12:42   

Za górami, za lasami, czyli LISTA PODEJRZANYCH:

Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to G E J.

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno G E J E M (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rod ziny? Jedynym plusem tej "bajki" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.
Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Maciarewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK!



Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to "klapnięte uszko".

Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku G E J O W S K I E G O zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?

Bolek i Lolek - Tola to przykrywka.



Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyżni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazek mówi sam za siebie.


Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.



Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic mamy. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People


Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana.


Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.


ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki.

Bohater "zaczarowanego ołówka "- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać...

U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-)

JEDYNI SPRAWIEDLIWI:

Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów.




Morał z powyższych bajek:

PiS pozdrawiamy i sugerujemy zmianę lekarza, bo ten oszukuje.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007 12:48   

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.