CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pon 09 Lip, 2007 15:27
Reklamacja
Autor Wiadomość
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:21   Reklamacja

Zauważyłem że ostatnio najczęściej grane są tylko te mapy:
de_dust
de_dust2
de_nuke
de_inferno
de_aztec
de_cpl_mill

Wspomnę tylko, że jak było 10 to ciężko było zagrać np. forge (wręcz niemożliwe), co teraz na pewno jest niemożliwe. Na dodatek widzę kilka ankiet nt. dodania nowych map. Po co? Się pytam, jeśli nie ma na nie praktycznie szans, aby były grane.

Dlatego składam reklamację na złe rozpatrzenie tej ankiety. Matematycznie rozpatrując wynik ankiety, większość jest za powtarzaniem się map co 7-8 lub więcej. A dokładnie 17 osób było za 6, a 22 za opcją 7-8 lub więcej. Proszę o zmianę zgodnie z wyborem większości. Wg mnie powinno zostać 10, ale ostateczna decyzja należy do głosujących czyli niech będzie minimum 8. :faja:
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:32   

to źle trafiasz, ja jak gram to oprócz w.w są kabul, office, cbble, assault, czasem estate, zależy od ludzi grających w danym czasie ...
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:37   

IrYs napisał/a:
to źle trafiasz, ja jak gram to oprócz w.w są kabul, office, cbble, assault, czasem estate, zależy od ludzi grających w danym czasie ...


dokladnie.
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:40   

IrYs napisał/a:
to źle trafiasz, ja jak gram to oprócz w.w są kabul, office, cbble, assault, czasem estate, zależy od ludzi grających w danym czasie ...

kabul - nuda
office - nuda
cbble - nuda (wole forge)
assault - nowa - może być
estate - dobra na 15 minut

Tak. tylko kiedyś jak był mój ulubiony aztec to się cieszyłem. Teraz gram go codziennie i już mnie nudzi. Reasumując chcę powiedzieć, że w końcu dojrzejecie do tego, że 6 to za mało tak jak dojrzeliście do sunny i rockthevote o które kiedyś ostro walczyłem. Teraz też jestem przekonany, że mam rację. Przez serwer dziennie przewija się kilkudziesięciu graczy a nie tylko te 39, które oddało głosy. :faja:

Aha. I nie czytacie uważnie. Nie pisałem, że tylko te są grane ale najczęściej te. Też dzisiaj grałem np. offica.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dzejms Śro 20 Cze, 2007 22:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:42   

a najgorsze w tym wszystkim jest to ze jak juz sie czlowiek doczeka mapki to zostaje 3-4 osoby w teamie, wpada jakis adfmin i zmienia na np. dusta2 z tekstam " zeby sie ludzie zeszli" i pupa juz sobie mapki nie zagrasz :[
_________________

 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 22:49   

widzisz dzejms, dla Ciebie nuda, a dla mnie forge to PROnuda, więc zdania jak widać są podzielone, i DLATEGO mamy rockthevote, nominacje i decyduje WIĘKSZOŚĆ i tak powinno być. Moim zdaniem jest oki tak jak jest, bo przynajmniej server nie świeci pustkami na takim forge, bo nie pamiętam żeby było nawet 7v7 pod koniec mapki. Jest większa grywalność na bardziej popularnych mapkach, a co za tym idzie wiecej ludzi się "przewala" przez naszą bydzie (ostatnio od cholery jest nowych graczy, hlsw nie kłamie).
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 20 Cze, 2007 23:01   

IrYs napisał/a:
widzisz dzejms, dla Ciebie nuda, a dla mnie forge to PROnuda, więc zdania jak widać są podzielone, i DLATEGO mamy rockthevote, nominacje i decyduje WIĘKSZOŚĆ i tak powinno być.

Święte słowa !! Jest DEMOKRACJA !! Co oznacza, że każda mapa ma takie same szanse na to aby być grana... Trudno żeby przez pół dnia na serwerze było 8 osób bo ktoś tam chce zagrać militie (bleeh). Skoro ankieta przeszła, na sewerze jest WIĘCEJ a nie MNIEJ ludzi to nie widzę powodu dla którego mielibyśmy coś zmieniać. Poza tym, wolałbym grać do końca życia na tylko inferno powiedzmy, niż gdybym musiał codziennie grać 1 z tria: militia, italy, assault. No sory, ale na tych mapach się gra tak beznadziejnie że ja (jak i znakomita większość graczy) wychodzi poprostu bo płakać się chce. Współczuję im, bo ja mam slota, jak będzie nuke to wracam powiedzmy. A oni? Muszą zdążyć pod sam koniec jakiejś miernej mapy wejść bo później nie zrobią tego wcale. Albo Ci co grają, bo boją się stracić miejsce...

[ Dodano: Czw 21 Cze, 2007 00:07 ]
DzejmsBlond napisał/a:
Matematycznie rozpatrując wynik ankiety, większość jest za powtarzaniem się map co 7-8 lub więcej. A dokładnie 17 osób było za 6, a 22 za opcją 7-8 lub więcej.

Sory, ale interpretujesz statystykę jak Lepper. 7-8 było 13 a więcej było 9. Wyraźnie widać tutaj dominantę! A mediana to (przyjmując głosy na 7-8 w stosunku 1:1) to 7.
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Śro 20 Cze, 2007 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 08:02   

A ty qBert pojmujesz demokrację jak PiS. "Jak się nie podoba to będą wybory". (a i tak wiedzą , że mają duże poparcie i wygrają, albo będą drugą partią w Sejmie). Tak! Formalnie jest to demokracja. Podobnie jest tu. Jest demokracja a i tak wygra inferno lub inna topowa mapa. Tylko każdą demokrację należy usprawnić tak, aby większość była zadowolona. I tu właśnie uważam, że popełniono błąd.

Przykład ankiety (w oparciu o twoją ankietę):
Jestem za - 17
Jestem przeciw - 13
Jestem bardziej przeciw - 9

Wynik:
Za - 17
Przeciw - 22

Teraz sobie policz. Czy nadal uważasz, że większość jest za?
Może szkoły skończyłem 20 lat temu, ale myśleć nadal potrafię i nie muszę się popisywać wyszukanymi pojęciami matematycznymi.
Ale mimo wszystko dokończ swoje wyliczenia bo ja ich nie rozumiem. Bo w/g mnie mediana wynosi 8 (na podstawie ankiety 7,8,10) :faja:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Dzejms Czw 21 Cze, 2007 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kyryry



Klan: Nie ogladam :P
Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 136
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 08:35   

Popieram Dzejmsa ... nudno tak stale grac te same mapy standardowe ... za czesto sie powtarzaja :(
_________________
Lux vitae :D
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 21 Cze, 2007 09:11   

nudno to jest jak na servie jest 6 osób :E bo właśnie ktoś dla żartu wybrał sobie jakąś mape :E Ja też lubie forge grać ale wiem że poprostu jak będzie ta mapka to nie będzie z kim grać ;]
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.