CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Nie 24 Lut, 2008 22:53
Propozycja dla admina

Czy to dobry pomysł
RN
53%
 53%  [ 8 ]
FEJK
46%
 46%  [ 7 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
v1ncent



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 21:29   Propozycja dla admina

Czasem zdarza się, że ktoś ma słusznie albo i nie pretensje czy uwagi do admina, wynikające z ruchów wykonywanych przez adminów na serwerze. Trafia to niekiedy na forum jak komuś to bardzo dopiekło i wałkujemy taki temat co czasem powoduje dodatkowe niesnaski.
Czy nie pomogłoby nieco gdyby przy ruchach typu zmiana T/CT, slay, kick, itd. było widać kto dokonał takiego posunięcia? Zakładam, że również wszystkie teksty były by podpisane.
Moim skromnym zdaniem nonszalancja niektórych panów zostałaby utemperowana.
Ostatnio zmieniony przez v1ncent Czw 07 Lut, 2008 23:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 21:37   Re: Propozycja dla admina

TAK! Genialne:D


v1ncent napisał/a:

Moim skromnym zdaniem nonszalancja niektórych panów zostałaby utemperowana.



lepiej bym tego nie ujal, zwlaszcza jednego 'pana' ...
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 22:35   

Bez sensu. Chyba wystarczy że mam @ tylko na nicki a nie na STEAM_ID jak na większości serwerów... Każdy wie kto jest adminem... Poza tym jak ktoś ma problem z tym to teczka zawsze z logów wyciągnie wszystko, chociaż nie przypominam sobie sytuacji żeby jakiś admin się nie przyznał do swoich czynów. Naprawdę nie widzę potrzeby... Każdy jest jaki jest i adminować będzie tak samo niezależnie od tego co się wyświetli...
@trel pijesz tutaj do kogoś konkretnie więc widać że mimo tego iż nie wyświetla się kto co zrobił to jednak wiesz kto przegina pałę Twoim zdaniem. Dowód na to że jest to niepotrzebne...
_________________
 
 
v1ncent



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 22:48   

Ale nie każdy sie świetnie bawi rozbrajając paczkę gdy dostaje slapa.
Mnie na przykład szkoda energii na poszukiwanie delikwenta, uważam również, że teczka ma pewnie ciekawsze zającia niż łagodzenie takich kłótni. A w sytuacji bezposredniej jawności, sprawa jest jasna dla wszystkich nie tylko dla zainteresowanego.


vincent
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:02   

jak dla mnie to wystarczy napisać na sayu który z adm będących obecnie na serwerze coś mi zrobił, wtedy dostanie powody.Tak jak qBert napisał nie było przypadku żeby ktoś z nas się nie przyznał chyba, że na prawdę nie było sensu do dyskusji.Pamiętajcie, że nikt z nas się nie bawi stanowiskiem tylko robi coś co uważa za słuszne albo to ktoś przyjmuje do wiadomości albo nie poza tym regulamin serwera wyraźnie mówi:
5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
Ostatnio zmieniony przez Aqq Śro 06 Lut, 2008 23:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:11   

tak czy siak jesli jest klotnia to teczjka wyciaga logi... nameczy sie tlyko chlopak przy konfiguracji serwera a i ta bedzie musial robic to samo.. strata czasu wg mnie...

jest ok jak jest
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
v1ncent



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:16   

Aqq napisał/a:

5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,


Ciekawe jak uzasadnisz slapa przy rozbrajaniu paki jak koles jest sam na mapie?
Przypadek jest z wczoraj.

vincent

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2008 23:18 ]
siatkarz napisał/a:
nameczy sie tlyko chlopak przy konfiguracji serwera


Taka zmiana specjalnie skomplikowana nie jest i wiem co mówię bo sam miałem serwer przez jakis czas i sporo czasu poswięciłem na naukę.

vincent
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:18   

vinc popieram
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:26   

ale sztywniaki z was :D
_________________
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 06 Lut, 2008 23:46   

v1ncent napisał/a:
Aqq napisał/a:

5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,


Ciekawe jak uzasadnisz slapa przy rozbrajaniu paki jak koles jest sam na mapie?
Przypadek jest z wczoraj.

vincent


zgłosiłeś to na forum, koleś poczuł się poszkodowany, dlaczego sam nie interweniuje ? jeżeli to ma być tylko czcze gadanie to sory ale nikt nie weźmie tego na poważnie.Poza tym skąd wiadomo czy to nie było koleżeńskie zagranie o które nikt nie ma pretnesji, teraz ja patrze na to z Twojej perspektywy być może byłoby inaczej gdybym sam to zobaczył.
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
Ostatnio zmieniony przez Aqq Śro 06 Lut, 2008 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.