CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pią 31 Sie, 2007 18:44
HOSTING
Autor Wiadomość
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 11:54   

qBert napisał/a:
Serwery publiczne niektórych gier są płatne już i jakoś to nie przeszkadza nikomu. A nie wierze że to jest problem 20 złotych raz na rok zapłacić. Będąc adminem masz sporo przywilejów a za razem i obowiązków. Dlatego możesz się szarpnąć raz na jakiś czas...
ja za np. slota na bydzi tez chetnie cos uiszczę :)
_________________

 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 11 Sie, 2007 12:46   

@qBert: serwer ten od poczatku kiedy powstawa; mial byc darmowy dla wszystkich, to raz, dwa to jezeli nakazalibysmy placic adminom wygladaloby to mniej wiecej tak: kto placi ma admina, kto nie niech spada. To tak jakby Ci ktos w domu powiedzial zaplac bo inaczej bedziesz mial eksmisje z rodziny. My tutaj jestesmy jedna wielka rodzina i liczymy na wsparcie od Was, graczy. Oczywiscie jezeli jestescie w stanie, jezeli jednak nie to nie wymagamy od was nic ponad to zebyscie sie dobrze z nami czuli. Przyczyna trzecia czemu nie chcemy narazie migrowac to jak juz napisalem jestesmy w trakcie zalatwiania zupelnie darmowego hostingu tym samym nie potrzeba by zbierac pieniedzy na serwer pod www ale mozna by je przeznaczyc na serwer do grania. Jezeli jednak ta opcja nie wypali zmuszeni bedziemy albo skorzystac z propozycji Rosomaka, za ktora dziekujemy i wtedy omowimy z nim szczegoly albo jezeli juz bedzie to niemozliwe to bedziemy szukac czegos platnego i dobrego.
_________________

 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Nie 12 Sie, 2007 10:37   

No to super zalatwiajcie .Moja propozycja jest aktualna caly czas jutro dam znac czy moge zasponsorowac rok.Mozna wiedziec w jakiej firmie zalatwiacie ten hosting ??
_________________

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007 21:45   

W ciągu 2 tyg powinno być już wszystko wiadomo co robimy z hostingiem .
Trwa wielka mobilizacja wśród adminów :D
Ale szczegóły podamy niebawem
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sob 18 Sie, 2007 22:35   

No to cieszymy sie bardzo :lol: Ja z mojej strony moge podtrzymac oferte i zasponsorowac - ROK .Nie chce reklamowac firmy tak wiec dla zainteresowanych PW lub GG.

Pozdro
_________________

 
 
tymozyna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 09:25   

pozwole sie wypowiedzic

ROSOMAK napisał/a:
kopia co 2 sekundy

hmmmm czy to aby realne ? o.O imo kopia co 2 sekundy zabardzo by obciazala maszyne :x
qBert napisał/a:
boże, ciastek, daj już spokój z tymi problemami z pieniędzmi. Nakazuje się wszystkim @ po 20 zeta wpłacić, jak nie to papa.

serwer jest publiczny z tego co wiem, i NAKAZANIE adminom placenia ... ? zenada.

qBert napisał/a:
tylko dlaczego?
Serwery publiczne niektórych gier są płatne już i jakoś to nie przeszkadza nikomu. A nie wierze że to jest problem 20 złotych raz na rok zapłacić. Będąc adminem masz sporo przywilejów a za razem i obowiązków. Dlatego możesz się szarpnąć raz na jakiś czas...

moze i tak, ale zauwaz ze za bydzie nikt nie placi. To z jakiej paki admini maja sciagac z ludzi hajs ? zauwaz ze nie kazdy sie nadaje na admine, wiec projekt "flagi za 20 pln miesiecznie" czy nawet za rok to ***cenzura*** pomysl. Moze powinnismy zaczas wyplacac pensje dla adminow ? hmmm ? to bylby ciekawy patent xD

nowik napisał/a:
To tak jakby Ci ktos w domu powiedzial zaplac bo inaczej bedziesz mial eksmisje z rodziny. My tutaj jestesmy jedna wielka rodzina i liczymy na wsparcie od Was, graczy

ehhh, bardzo dobre podejscie. Szkoda tylko ze tak malo jest wlasnie takich ludzi jak Ty.

u mnie na "slotach" jest bardzo podobnie. najlepsze jest to ze po poscie inforumujacym o zamknieciu 2 serwerow ktore sama oplacam uzytkownicy zaoferowali swoja BEZINTERESOWNA pomoc w ich utrzymaniu.
Takich graczy Wam zycze :)
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 09:40   

Tymozyna z ta kopia to wiadomo przenosnia chodzilo o to bardziej ze nie ma z nia problemow a dodam tylko ze wszystko by stalo na 4 rdzeniowej maszynie .
_________________

 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 10:58   

tymozyna napisał/a:
qBert napisał/a:
tylko dlaczego?
Serwery publiczne niektórych gier są płatne już i jakoś to nie przeszkadza nikomu. A nie wierze że to jest problem 20 złotych raz na rok zapłacić. Będąc adminem masz sporo przywilejów a za razem i obowiązków. Dlatego możesz się szarpnąć raz na jakiś czas...

moze i tak, ale zauwaz ze za bydzie nikt nie placi. To z jakiej paki admini maja sciagac z ludzi hajs ? zauwaz ze nie kazdy sie nadaje na admine, wiec projekt "flagi za 20 pln miesiecznie" czy nawet za rok to ***cenzura*** pomysl. Moze powinnismy zaczas wyplacac pensje dla adminow ? hmmm ? to bylby ciekawy patent xD

Nie admini z ludzi, tylko właśnie z @. Poza tym chyba nie rozumiesz że chodzi mi o to żeby admini zapłacili (a nie kandydaci !! ) po te 20 zeta. Przecież to nie jest wydatek nie z tej ziemi dla nikogo !! A będąc adminem masz, prawa i przywileje, ale również obowiązki! Jak nie oni, to kto ma dbać o serwer! Takie moje zdanie... Mnie nie trzeba przymuszać i wpłaciłem jako jeden z pierwszych kasę, ale może inni potrzebują motywacji...
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Nie 19 Sie, 2007 11:02   

Kod:
u mnie na "slotach" jest bardzo podobnie. najlepsze jest to ze po poscie inforumujacym o zamknieciu 2 serwerow ktore sama oplacam uzytkownicy zaoferowali swoja BEZINTERESOWNA pomoc w ich utrzymaniu.
Takich graczy Wam zycze


dziękujemy, mamy już takich a nawet lepszych .... i to nie tylko w sprawach "zapomogi finansowej" i też wszystko robią bezinteresownie ale i tak dziękujemy za życzenia.

poza tym ten serwer i to forum to moja druga rodzina/dom i nawet przed dostaniem adma wpłacałem bezinteresownie na konto i mały "nacisk" na adminów nie jest zły > nikt im nie grozi że stracą posadę ani że dostaną "rózgą" po łapkach .. po prostu dobrze jest przypomnieć czasem że dawanie jest ciekawsze od brania i że można raz na rok sobie zrobić dzień/weekend postu aby wspomóc. Jak już wcześniej wspomniałem "admin to nie tylko przywileje typu slot ale przede wszystkim obowiązki, których jest kilkakrotnie więcej"
_________________

Ostatnio zmieniony przez WEGier Nie 19 Sie, 2007 11:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
tymozyna



Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 20 Sie, 2007 06:26   

qBert napisał/a:
Nie admini z ludzi, tylko właśnie z @. Poza tym chyba nie rozumiesz że chodzi mi o to żeby admini zapłacili (a nie kandydaci !! ) po te 20 zeta. Przecież to nie jest wydatek nie z tej ziemi dla nikogo !! A będąc adminem masz, prawa i przywileje, ale również obowiązki! Jak nie oni, to kto ma dbać o serwer! Takie moje zdanie... Mnie nie trzeba przymuszać i wpłaciłem jako jeden z pierwszych kasę, ale może inni potrzebują motywacji...


ale nie masz obowiazku lozyc na serwer imo.
jakos przez 2 lata sama utrzymuje serwer. teraz mam ***cenzura*** problemy finansowe i postanowilam serwery swoje zamknac. a uzytkownicy sami dobrowolnie nie zmuszeni do tego chca dac kase na serwer.

kiedys sami admini sie zrzucali na serwer zapytaj sie Damiana jakie byly jazdy i nieporozumienia. Wydawalo im sie ze skoro placa to moga wszystko.

Ludzi nie zmienisz.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.