CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pon 23 Lut, 2009 00:15
Rezygnacja z funkcji moderatora
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 22:44   Rezygnacja z funkcji moderatora

Witam,
Piszę tutaj a nie na forum tylko dla modków bo chcę aby każdy na forum to przeczytał !!

W związku z postem

nowik napisał/a:

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=g%F3wno

Według tego co jest tam napisane, a jest to dla mnie wiarygodne źródło, to owe słowo o które toczy się bójka jest wulgaryzmem. Jak wiadomo wulgaryzmów tutaj nie chcemy i nawet pomimo tak licznego poparcia wyłączenia na forum antybluzgatora, tego nie zrobimy. Powód ? Jest ich wiele. Pierwszy najważniejszy, jesteśmy na forum publicznym, gdzie każdy ma dostęp i nie trzeba używać tutaj wulgaryzmów aby wyrazić swoje uczucia. Chcesz sobie przeklinać ? Rób to w domu, a nie na forum publicznym. Kolejna sprawa, to sprawa kropek. Jeżeli już tak mocno Wam to przeszkadza to ok. Od teraz kto umyślnie ominie antybluzgator ma warna (tym samym każdy moderator ma teraz w obowiązku przestrzegać tego punktu, a takowe umyślne ominięcie zmienić na formę poprawną, akceptowalną i blokowaną przez antybluzgator). Fakt, muszę tutaj przyznać rację, że w dziale humor jest to dość kłopotliwe, jednak można umieszczać takie dowcipy, które nie urażą nikogo i nie będą wulgarne. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko zatem EOT :]

składam rezygnację z funkcji moderatora działu offtopic na forum serwera bydzia. Prawdopodobnie zrobiłbym to z powodu całości posta, ale zdanie która postanowiłem wytłuścić przeważyło.
Powiem tak - nie mam zamiaru brać udziału w tym gó.wnie !! (ps. poproszę o warna - buahahaha)
Chyba bym w lustro przy goleniu nie mógł spojrzeć jak bym komuś dał warna za to. A jak coś robię to staram się robić to dobrze. Chciałbym uniknąć sytuacji, w której ktoś zarzuciłby mi nieprzestrzeganie regulaminu (dla modka ofc) i nie dawanie warnów za to.

Pozdrawiam was bardzo kochani S@. Polecam zapisać się do kółka różańcowego, tam będziecie mogli być spokojnie że ktoś nie powie słowa na G - hahahahahha :rotfl:

Mógłbym w tym poście pocisną na prawdę dużo, ale dla spokoju nie zrobię tego.

Aha - wiadomość dla WEGra. Zawiodłem się akurat na Tobie najbardziej. Wiesz dobrze, że przypilnowałbym aby nie było ostrych tekstów. Z resztą nikt, nigdy nie miał żadnego "ale" do mojej pracy jako moderatora. Jeśli ktoś za ostro cisnął, wykropkowywał dużą ilość przekleństw lądował z upomnieniem. Zero kolesiostwa, pamiętasz Razel? Myślę że masz poczucie humoru (wiem?) a tym czasem tutaj wyszło coś kompletnie przeciwnego.

Uważam, że robienie z forum świętego miejsca jest po prostu żałosne.
Tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że ktoś tutaj sensownie się wypowie i nie zamknie od razu tematu.


PS. Ale fun to mam NIEZIEMSKI jak sobie przypominam tego linka do słownika, w którym to napisali że gówno to przekleństwo !! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

PS.2.
To tylko dla S@ link, i tak w niego nie wejdziecie. Mam nadzieję, że po prawie roku, jak odbierzecie mi modka doczekam się tego o co poprosiłem?
http://forum.cs.bydgoszcz...hp?p=87390#8739
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Czw 05 Lut, 2009 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
neverling~


Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 23:23   Re: Rezygnacja z funkcji moderatora

qBert napisał/a:
Witam,

nowik napisał/a:

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=g%F3wno

Według tego co jest tam napisane, a jest to dla mnie wiarygodne źródło, to owe słowo o które toczy się bójka jest wulgaryzmem. Jak wiadomo wulgaryzmów tutaj nie chcemy i nawet pomimo tak licznego poparcia wyłączenia na forum antybluzgatora, tego nie zrobimy. Powód ? Jest ich wiele. Pierwszy najważniejszy, jesteśmy na forum publicznym, gdzie każdy ma dostęp i nie trzeba używać tutaj wulgaryzmów aby wyrazić swoje uczucia. Chcesz sobie przeklinać ? Rób to w domu, a nie na forum publicznym. Kolejna sprawa, to sprawa kropek. Jeżeli już tak mocno Wam to przeszkadza to ok. Od teraz kto umyślnie ominie antybluzgator ma warna (tym samym każdy moderator ma teraz w obowiązku przestrzegać tego punktu, a takowe umyślne ominięcie zmienić na formę poprawną, akceptowalną i blokowaną przez antybluzgator). Fakt, muszę tutaj przyznać rację, że w dziale humor jest to dość kłopotliwe, jednak można umieszczać takie dowcipy, które nie urażą nikogo i nie będą wulgarne. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko zatem EOT :]



:hahaha: :hahaha:


Gratulacje qBert !
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 23:27   

Mialem zajac sie glownie czescia techniczna, ale widac jak nie zajme sie sprawami zarzadzania forum to syf sie robi. Zostawilem forum nowikowi i co sie porobilo :P

Nawiaze troche do zamknietego tematu, ktory zostawilem w opiece nowikowi.

Co do odcezurowania paru slow mniej szkodliwych nie mam nic przeciwko, za to bylem przeciw calkowitemu wylaczeniu cenzury o czym byla mowa w tamtym temacie (albo na jego poczatku).

Niekoniecznie zgadzam sie z waleniem warnow za kazde przeklenstwo 'lekkiego kalibru'.
Osobiscie uwazam warn za srodek ostateczny, jakoze forum w przeciwienstwie od serwera powinno dawac odrobine wolnosci.
Kara w postaci warna powinna byc dawana za wielokrotne popelnienie tego samego wykroczenia lub zlamanie regulaminu godzace w godnosc, badz dobro serwera.
Dlatego bede bronil moderatora (jest ich chyba z 4 :P ), ktory odmowi wystawienia warna za gówniane slowo ;)

qBert napisał/a:
PS.2.
To tylko dla S@ link, i tak w niego nie wejdziecie. Mam nadzieję, że po prawie roku, jak odbierzecie mi modka doczekam się tego o co poprosiłem?
[link]
Po calym roku dopiero teraz zauwazylem ten temat ^^
Dopisywanie kolejnych linijek przy wlaczonym scalaniu nie jest dla nas widoczne jako nowy post, gdybym dostal info, ze masz teraz WLAN to pewnie bym odblokowal, ale pewnie juz po ptokach.
Gdy zostana odebrane prawa moderatora, automatycznie jest ta opcja dostepna.

Moderator zostanie jeszcze przez pare dni, moze zmienisz decyzje, widze ze musze wrocic odrobine do zycia na forum ;)
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009 23:35   

Panowie i Panie proszę o spokój i rozwagę .... niestety ostatnio musiałem zaniedbać obowiązki s@ z powodów osobistych i cała nasza czerwona równowaga się rozpadła. Nawet nie mam czasu ani możliwości skupienia się nad jakimkolwiek problemami.
Obiecuję że już niedługo znowu będę się nudził w pracy i będę 24/7 siedział na forum.
PAX WAM
_________________

 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 10:53   

Przekleństwo to taki rodzaj wulgaryzmu, a g... to nie przekleństwo tylko właśnie wulgaryzm. Poza tym dupa to też wulgaryzm - http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2454594 a cenzurowana nie jest...
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 12:52   

Bo$s napisał/a:
Przekleństwo to taki rodzaj wulgaryzmu, a g... to nie przekleństwo tylko właśnie wulgaryzm. Poza tym dupa to też wulgaryzm - http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2454594 a cenzurowana nie jest...


ale po co sie powoływać na jakieś encyklopedie czy co tam innego, troche człowieczeństwa!
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 13:25   

To była taka mała dygresja ;) Osobiście wolałbym wyłączenie cenzury, pilnowanie porządku przez moderatorów i reakcje tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 13:34   

qBek to lama , nowik to lol, a Uczulony to pala.
szkoda qBek dobry byles :(
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 13:52   

z aj eb iś cie nie jest wulgaryzmem to dlaczego jest cenzura (http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=***cenzura***%B6cie)
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
Ostatnio zmieniony przez potek Pią 06 Lut, 2009 13:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pią 06 Lut, 2009 19:44   

qBert czy Ci sie we łbie poprzewracało?? Nie przeszedł Twój pomysł i odrazu foch i rezygnacja.
Kod:
"Moja propozycja - wywalamy cenzurę, a każde przekleństwo (PRAWDZIWE! NA LITOŚĆ BOSKĄ!) przyklepujemy warnem."

To jest bydzia tutaj takie coś nie przejdzie (na szczęście). Faktem też jest to że nowik z tym
Kod:
"Od teraz kto umyślnie ominie antybluzgator ma warna (tym samym każdy moderator ma teraz w obowiązku przestrzegać tego punktu, a takowe umyślne ominięcie zmienić na formę poprawną, akceptowalną i blokowaną przez antybluzgator)"
troche poleciał. Ale żeby odrazu rezygnować? Że tak powiem popier.doliło ? (od nowika mam +1, od Ciebie nie tak przynajmiej wnioskuje z całej tej sprawy). Jestem i będę przeciwny wyłączeniu autocenzury natomiast jak powiedział teczka
Kod:
"Co do odcezurowania paru slow mniej szkodliwych nie mam nic przeciwko, za to bylem przeciw calkowitemu wylaczeniu cenzury o czym byla mowa w tamtym temacie"
z tym się całkowicie zgodze i jeżeli to przejdzie to będzie to idealne rozwiązanie problemu(oczywiscie według mnie).



I tak na koniec odemnie dla Ciebie qBek - ogarnij sie i NIE rezygnuj :( . Mała niezgodność interesów a Ty odwalasz taki numer?! Kto będzie moderował jak nie Ty? :*
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.