CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Pierwszy śnieg :D
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 13:37   

Ja decha już parę ładnych lat - może z 8,9 :D
Decha Salomon, kupiona w zeszłym roku, top model tej firmy a zapłaciłem jakieś 50% dzięki temy że roczny model.
Wiązania Salomon, to samo co deska :D
Ogólnie jeśli ktoś ma niedaleko do Warszawy mogę polecić super sklep Salomona. Typ za pół ceny a czasem i mniej wyprzedaje zeszłoroczne modele. Jeśli ktoś nie musi zadawać szyku na stoku najnowszymi wzorkami to polecam. Ja za sprzęt w zeszłym roku zapłaciłem 2200, a z tego co pamiętam to jak sprawdzałem w PKSie to rok wcześniej zapłaciłbym ~4500. I jeszcze rękawice dorzucił Dakine za pół darmo xD
Ogólnie sport masakra, mógłbym jeździć pół roku non stop (2 pół roku w kosza :P )

@WEGier - moja dziewczyna też miała problemy z kolanem i przerzuciła się na deche :) Nawet po nauce (kto się uczył wie ocb) jakoś ją bardzo nie bolało... Grunt to dobre warunki !! Jak $$$ nie zabraknie to Włochy będą grane w tym roku :) :P
_________________
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 13:38   

EE tam najlepiej sie jeździ na sprzęcie takim jak worek pełen siana ;]
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
molti



Klan: w tvp leci :D
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 139
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 14:03   

czlowiek z roli napisał/a:
EE tam najlepiej sie jeździ na sprzęcie takim jak worek pełen siana ;]


Dokladnie, nie ma nic lepszego :D

A ja nigdy nie jezdzilem, ale w tym roku postanowilem sobie, ze sie naucze. Mam juz zaplanowany wyjazd :]
_________________
Którym sie szczela ??
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 14:08   

W życiu nie miałem nart na nogach, już nie mówiąc o desce, a bardzo bym chciał tego i tego posmakowac. Na sylwestra jade do gołdapi na pare dni i tam sie wypróbuję. Bedzie niezła bqa ze mnie . :)
Co nie znaczy że ie lubie śniegu :) Ja wręcz uwielbiam go :) ogniska, łyżwy, oczywiscie przypadkowe popchniecie w zaspę koleżanki :)
Śnieżki, sanki, szampan i dobre towarzystwo.
Oczywiscie jeżeli juz mówimy o aktywnych sportach, to ubóstwiam drifft swoim Polo :)
Składka na ropę i śmigamy za samochodem na sankach czy bardziej odważni na butach :)
Wypasik ^^

Cytat:
EE tam najlepiej sie jeździ na sprzęcie takim jak worek pełen siana ;]

kiedys sie tak wpakowałem ze przebiłem sie przez choinki i wyleciałem na środek stawu ^^ ale to również za samochodem było :)
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
Ostatnio zmieniony przez adaxdk Wto 06 Lis, 2007 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 14:42   

Ja śmigam na sankach jak ***cenzura***..... xD Niczego innego nie miałem okazji sie nuczyć ale bardzo bym chciał nauczyć sie jazdy na desce :)
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 14:57   

6 lat na desce nigdy nie jeżdziłem na nartach i chyba niepotrafie :crazy:
A na desce mniam mniam juz się nie mogę doczekac , czyrna , skrzyczne , Pilsko, Velka Raca lalalalla

Nawet gdzies film kiedyś wrzucałem na bydzie hahahah
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
Ostatnio zmieniony przez ciasteczkowy Wto 06 Lis, 2007 14:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 16:49   

ja zaczynalem od sanek , pozniej bylo zielone jabluszko xD , przez cekofanik az po wlasna D$*& :P :banan:
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 16:52   

ja podobnie jak Uczulony :D :D :hahaha:
 
 
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 17:35   

Od gówniarza mnie starzy wsadzili na nartki. Tak koło 3-4 lat. Później w wieku jedenastu lat miałem zajawke na deske. Ale po 3 sezonach mi sie znudziło. Nie ma to jak nartki jednak. W zeszłym roku kupiłem sobie nowiutkie atomiki i śmigam. Funcarv, czasem sie poskacze coś.
W tym roku chyba nigdzie nie pojade :P Ew. pochlać w góry.
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Wto 06 Lis, 2007 19:13   

a ja uwielbiam zime w gorach .. niema to jak zasypany szlak ... snieg po pas - przecieranie szlakow :) No i fajnie sie robi ciezkie trasy np po 12-14h zamiast tych 3 w lecie :) Polecam dla wytrwalych. Nie ma to jak garstka facetow w walce z natura :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.