CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 30 Sty, 2008 08:23
ogolna skarga na @
Autor Wiadomość
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 17:56   

Bo$s napisał/a:
A ktoś dostał od razu bana za to, że wszedł na serwer z dwuznakowym nickiem? wombat, nie pisz bzdur..


np ja prawie dostalem za cos podobnego. i nie napisalem od razu tylo nie raz konczylo sie to z banem
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 18:12   

jedyne co mozna wylapac za nieregulaminowy nick, to w ostatecznosci kick :P
 
 
mayz



Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 20:51   

WEGier napisał/a:
nie znam sprawy ale mogę się wypowiedzieć jako admin : czasem człowiek nie chce już być taki "hitler jungen" tylko zająć się problemami serwa albo po prostu grą ... a jak byśmy mieli wszystko robić pod linijkę regulaminu to .... powodzeniu w grze ;) slap za kampienie, slay za nie pójście do paki (np jeden vs pięciu), 3L0 3L0 nicki i wszystkie inne rzeczy których teraz nie pamiętam. Każdy admin ma też po części wolną rękę w pewnych sprawach i raczej nie chciałbym żeby to się zmieniło.
Ale co do bronionego tutaj mayza > dla mnie nick mz. nie jest dozwolony ALE raz się czepiam a raz nie > zależy od dnia, pory, humoru, biorytmu i ogólnoświatowej gospodarki wodnej .. upraszczając=różnie. Mam nadzieje że kumacie i nie muszę się rozpisywać "co autor miał na myśli" :chytrus:


wiesz co nie czytalem innych postow w tym temacie, ale jak dla mnie to poco ci admin skoro masz sie zajac gra? haha , czesc

ps. jesli chodzi o moja sprawe to chodzi mi o to ze ja gralem na bydzi rok ha z 2 lata na mz. i dlatego szacun dla adminow :) co dopiero sie regulamin przeczytalo hehe :)
Ostatnio zmieniony przez mayz Wto 29 Sty, 2008 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dzejms



Klan: oglądam w TV
Dodatkowy Nick: DzejmsBlond
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 566
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:40   

Moje i tylko moje zdanie na temat:
Nie czepiam się nicków typu "mz." "k.o." "lu" - bo nie są aż tak bezsensowne jak np. ~~{} itp.
Poza tym w hlsw mam większość stałych graczy i jeśli któryś z nich ma nieregulaminowy nick i wiem, że jest wporzo to czemu mam go ganić za to skoro w zasadzie wiem, że nie będzie siał siary i wobec niego nie zastosuje żadnej kary z konsoli.
Jeśli jest jakiś nowy nieznany mi gracz to już jest gorzej, ale nie do końca bo są również inne sposoby na ukaranie gościa w razie dziwnego nicka, ale generalnie to proszę go o zmianę na regulaminowy. :faja:
_________________

 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 21:44   

mayz napisał/a:
WEGier napisał/a:
nie znam sprawy ale mogę się wypowiedzieć jako admin : czasem człowiek nie chce już być taki "hitler jungen" tylko zająć się problemami serwa albo po prostu grą ... a jak byśmy mieli wszystko robić pod linijkę regulaminu to .... powodzeniu w grze ;) slap za kampienie, slay za nie pójście do paki (np jeden vs pięciu), 3L0 3L0 nicki i wszystkie inne rzeczy których teraz nie pamiętam. Każdy admin ma też po części wolną rękę w pewnych sprawach i raczej nie chciałbym żeby to się zmieniło.
Ale co do bronionego tutaj mayza > dla mnie nick mz. nie jest dozwolony ALE raz się czepiam a raz nie > zależy od dnia, pory, humoru, biorytmu i ogólnoświatowej gospodarki wodnej .. upraszczając=różnie. Mam nadzieje że kumacie i nie muszę się rozpisywać "co autor miał na myśli" :chytrus:


wiesz co nie czytalem innych postow w tym temacie, ale jak dla mnie to poco ci admin skoro masz sie zajac gra? haha , czesc

ps. jesli chodzi o moja sprawe to chodzi mi o to ze ja gralem na bydzi rok ha z 2 lata na mz. i dlatego szacun dla adminow :) co dopiero sie regulamin przeczytalo hehe :)


HeHe wiesz że nawet będąc adminem na serwie czasem się gra? He He ŁAŁ nie? czesc
szacun to dla ciebie ze nam pokazałeś jakie z nas nie douczone chłopaki są :* gdyby nie Wombat nawet bym nie wiedział gdzie jest ten regulamin He He
od te pory zmieniam wszystkim adminom nazwę na "bierni obserwatorzy" :faja:
a na poważnie : polecam się czasem wgłębić w tekst i przed naciśnięciem "wyślij" przejrzeć jeszcze na "podgląd" ;)
_________________

 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 22:35   

gadka szmatka... jescze ktos nabija posty na ten bzdurny temat z kapelusza?
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Śro 30 Sty, 2008 01:32   

na to czekalem... :)


Kod:
5e) Nick gracza musi przedstawiać sensowny ciąg znaków dający się przeczytać oraz posiadać minimum 3 znaki w tym: 2 (dwa) znaki alfanumeryczne (A-Za-z0-9) i 1 znak dowolny (za wyjatkiem ` ; & ' " #) np. Solid, nappy, nowik, -=]graczek[=-, |TaG|.



teraz przynajmniej nie bedzie niejasnosci. xD



btw. Mayz juz mozesz grac pod nickiem mz. :P



CLOSED !!
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Śro 30 Sty, 2008 01:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 30 Sty, 2008 08:23   

zamykamy, dzięki dziarskiemu pomagierowi można już mieć naprawdę młodzieżowe nicki :P
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.