CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nowik
Czw 03 Sty, 2008 17:31
Cała prawda o Morasie i jego przyjaciołach!
Autor Wiadomość
KrQ



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:10   Cała prawda o Morasie i jego przyjaciołach!

Grałem sobie spokojnie na serwerze Bydzia 1 TP. Byłem Grzeczny i kulturalny... I nagle kicki 2 osób w tym mnie i wbijają 2 kumple Morasa :( Widzę, że nieodpowiednia osoba jest na nieodpowiedniej pozycji. Proszę o nagane.
Pozdrawiam.
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:12   

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: spadlem



wyjdz zamknij za soba drzwi i jak bedziesz wchodzil to zapukaj... ;o n/c


// ojejq przepraszam nie chcialem... :( ale naprawde nie moglem sie powstrzymac...
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Czw 03 Sty, 2008 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:13   

od razu ostrzegam przed takimi postami jak razela. Za każdy taki post będzie +1 warn. Nie chcemy tutaj komentarzy niepotrzebnie robiących zamęt i wzniecających kłótnię.
_________________
 
 
KrQ



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:15   

Razel kaptur na leb i dalej kleic bity pod smietnik z koleszkami z IQ kraweznika ! wrzuc wiecej elo fotek z hugo bossem na meblosciance.
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:17   

człowieku ogarnij sie moras ci napisał ze dostales kicka przez przypadek byly spekty i sie pomylil wiec o co ty walczysz ... nie mam pytan wez idz ogarnij sie lepiej bo to jest śmieszne rozumiem ja dostaje bana za wieksze rzeczy i kicki tez i nie pisze tematow ... wezcie to zamknijcie lepiej
_________________


I loF maj grup
 
KrQ



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 6
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:20   

HeSS napisał/a:
człowieku ogarnij sie moras ci napisał ze dostales kicka przez przypadek byly spekty i sie pomylil wiec o co ty walczysz ... nie mam pytan wez idz ogarnij sie lepiej bo to jest śmieszne rozumiem ja dostaje bana za wieksze rzeczy i kicki tez i nie pisze tematow ... wezcie to zamknijcie lepiej

Jasne i kickując 2 osoby, w 2 sekundy dwie inne osoby by weszły i przypadkiem byli dobrymi kumplami morasa? Nie musisz mu lizać D. tylko podejdź do sprawy bezstronnie.
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:20   

tak jak hess napisal, kick byl przez pomylke, z reszta moras napisal to Tobie i przeprosil ;f
 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:25   

:hahaha:




Wybacz ojcze bo zgrzeszyłem... , tfu tzn przez przypadek wywalilem 3 osoby zamiast 2 z serwera bydzia 1 tepe i juz sie doczekalem skargi :mrgreen: - nie no czuje sie wyróżniony w tym momencie, really.

A tak na serio 2 osoby ze specta polecialy i pechowo znalazles sie miedzy nimi , za co zreszta pozniej przeprosilem i przyznalem sie do haniebnej pomylki :(

edit:

wyciagnijcie logi, albo niech ktos to zamknie
Ostatnio zmieniony przez Moras Czw 03 Sty, 2008 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HeSS



Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 133
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:27   

ja nikomu ***cenzura*** nie musze lizac dupy a napewno nie jemu bo wiem jaki jest moras i wiem ze jak cos zrobi zle to przeprosi a takie cos napisa na servie poprostu mowie jak bylo i tyle
moras sie pomylil a ty robisz z tego afere normalnie ło maj gat
Qbert daj mi warna juz bo nie wyrobie żałosne to jest jak nie pisza o przenoszeniu do timu to o kicku za ktorego zostal przeproszony ...
_________________


I loF maj grup
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 03 Sty, 2008 17:31   

Zamykam do czasu powrotu Teczufki i przejzenia logow z powodu niepotrzebnych klotnij...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.