CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiana prowidera ??
Autor Wiadomość
v1ncent



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 83
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 00:24   

A możecie mi powiedzieć dlaczego to ma być 2Mb? Jakoś wydaje mi się, że na 16 użytkowników nijak nie wychodzi


--
vincent
 
 
Puma



Klan: nie lubie :D
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 245
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 09:03   

Ludzie zacznijmy grac w toto lotka xD moze akurat ktos trafi 6 i fundnie "profesionalny serwer" :crazy:
_________________
Każdy ponad każdym ? skur**syn
- innego traktuje jakby był niczym,
wszyscy najmądrzejsi ? je**ni
- myślą chyba, że są wybrańcami...
wszyscy tu, niestety... Na takie podejście brak mi słów.
Ostatnio zmieniony przez Puma Śro 13 Lut, 2008 09:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 10:46   

może zamiast zmiany operatora (mała pomyłka), poczekamy (przebolejemy) jeszcze jakis czas na poprawę tego łacza ??
Przecież to aktualne nie jest takie złe, to znaczy nie było takie złe wcześniej. Problemy pojawiły się dopiero od jakiegoś czasu, które powinny byc rozwiązane. Tak jak teczka napisał, że lagi powinny się zmniejszyc. Po co inwestowac w coś co moze byc takie samo jak to co mamy za "darmo??".
Jeżeli juz sytuacja przyciśnie nas do muru i NIE będzie nadziei na poprawę łącza, można myślec o zmianie dostawcy.
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
Ostatnio zmieniony przez adaxdk Śro 13 Lut, 2008 16:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 11:25   

moim zdaniem niech zostanie jak jest :) łączę się znacznie poprawiło (wczoraj miałem ping~30) .... jak sytuacja się pochrzani (odpukać w niemalowane -puk puk) i Telsten nam zrobi kuku to będzie trzeba myśleć o zmianie providera :/ a znając wcześniejsze zbiórki to raczej będziemy mieć problem :/

imho Rosomaczek chce dobrze, podobnie jak z hostingiem ale narazie bym zostawił i wychwalał telsten pod niebiosa bo naprawdę mamy bajkę za darmoszkę ;)


PS a zauważcie że problemy z netem zawsze się nasilają zimą i na wakację ;) jak mi mówił facet z tepsy to problemy z netem są w całej Polsce po każdej większej promocji na neta
_________________

 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 12:08   

EE tam ja i tak zawsze na lagu jestem, to jak ja mam niby grac jak go zabraknie?
Nie no może to tylko tymczasowy problem , dajmy troche czasu , mejbi minie, a o zmianie mozna myslaec jak bedzie juz naprawde do dpy
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 17:46   

ja nie wiem jak wy lagów nie macie. Ja jak wypadam na kogoś kto jest ten 3-4m ode mnie to jak on strzela to mam pokaz slajdów... Może to mój komp, aczkolwiek drastycznych spadków fpsów nie ma, a żeby tak to wyglądało to do 15-20 musiało by spaść. A więc problemu szukam w połączeniu...
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 19:35   

rób avanti - mnie pomogło po miechu i NARAZIE jest ok. Mów że problemy się nasilają po godz 19 gdzieś do 22, że masz wysokie pingi i straty, a że na speedtest.tp.pl masz połowę transferu i żadaj żeby technicy zmierzyli bezpośrednio na łączu (nie via net) i żeby ruszyli dupska po 18 bo wtedy są spadki .... tak mi ktoś powiedział i zadziałało ... narazie :/
_________________

 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 19:43   

qBert napisał/a:
ja nie wiem jak wy lagów nie macie. Ja jak wypadam na kogoś kto jest ten 3-4m ode mnie to jak on strzela to mam pokaz slajdów... Może to mój komp, aczkolwiek drastycznych spadków fpsów nie ma, a żeby tak to wyglądało to do 15-20 musiało by spaść. A więc problemu szukam w połączeniu...


już nie przesadzaj z tymi slajdami aż tak źle nie jest bynajmniej u mnie, jeżeli da się coś poprawić nie tak wielkim kosztem to dlaczego by nie.Poza tym im dalej śledzę temat tym bardziej się przekonuje że to nie ma sensu bo taki koszt nawet tych 800zł to i tak już bardzo dużo tym bardziej że nas nie jest aż tak wielu, nas ludzi którzy mogą coś dać z własnych wypłat cieszmy się ze telsten udostępnia nam w miarę dobre łącze, że nie są to na prawdę kosmiczne lagi! :)
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
ROSOMAK



Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 291
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 20:31   

Temat wyglada nastepujaco - koszt uploadu 1 Mb i serwera ( maszyna na 4+ ) udalo mi sie ustalic na 110 zeta na miesiac . Przemyslalem temat na spokojnie i mysle , ze macie racje aby dac sobie na wstrzymanie - skladki itp. Jest jednak plus wiemy ile co i jak na przyszlosc :mrgreen:

Nie linczujcie mnie ;( chcialem dobrze i liczylem ze uda mi sie cos wiecej wywalczyc :lol:

Temat mysle do zamkniecia na jakis czas :jezyk:
_________________

 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Śro 13 Lut, 2008 21:48   

Mi tez sie w miare dobrze gra i nie mam jakis kosmicznych lagow^^
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.