CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Śro 30 Sty, 2008 08:23
ogolna skarga na @
Autor Wiadomość
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 12:54   ogolna skarga na @

Kod:
5e) Nick gracza musi przedstawiać sensowny ciąg znaków dający sie przeczytać oraz posiadać minimum 3 znaki alfanumeryczne, np. Solid, nappy, nowik, -=]graczek[quote="WEGier"]giczne, za krótkie, niedające sie przeczytać oraz niezrozumiałe typu (__), !-!-!-!, wthygwire, adlstq, ///\\\, 7 są niedozwolone.



Kod:
WEGier napisal: PS oczywiście zgodnie z pkt 5e nick mz. jest także niedozwolony



niestety admini nie potrafia sie do tego dostosowac...

godzina 12:40~13

gracz kO. ==> nick nieregulaminowy (patrz wyzej - mz.) mimo tego ze pisalem do all adminow (a bylo ich na servie az 4) to zaden to dej pory nie zareagowal.
Moze skarga wyda sie banalna ale skoro mayza sie czepiacie ze ma nick "mz." to co innych to juz nie dotyczy ?? imo zerowo...

to tyle z mojej strony.
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Wto 29 Sty, 2008 12:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:02   

normlany jestes?
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:05   

nie znam sprawy ale mogę się wypowiedzieć jako admin : czasem człowiek nie chce już być taki "hitler jungen" tylko zająć się problemami serwa albo po prostu grą ... a jak byśmy mieli wszystko robić pod linijkę regulaminu to .... powodzeniu w grze ;) slap za kampienie, slay za nie pójście do paki (np jeden vs pięciu), 3L0 3L0 nicki i wszystkie inne rzeczy których teraz nie pamiętam. Każdy admin ma też po części wolną rękę w pewnych sprawach i raczej nie chciałbym żeby to się zmieniło.
Ale co do bronionego tutaj mayza > dla mnie nick mz. nie jest dozwolony ALE raz się czepiam a raz nie > zależy od dnia, pory, humoru, biorytmu i ogólnoświatowej gospodarki wodnej .. upraszczając=różnie. Mam nadzieje że kumacie i nie muszę się rozpisywać "co autor miał na myśli" :chytrus:
_________________

 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:08   

nie chce nikomu robic pod gorke i nie napisalem tej skargi po to by ktos mial przez to "lipe" tylko po to zeby uswiadomic co niektorym ze my gracze MUSIMY sie trzymac regulaminu ale @ niestety nie maja obowiazku... DYSKRYMINACJA.



temat do zamkniecia.
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:10   

dyskryminacja buahahahahahahahahhahahahah tyle na ten remat nie ebde sie rozwodzil bo ... nie

ps. adminów było 10 ;o
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:11   

niby nic powaznego bo tylko nick ale zawsze...




admini sa jak nauczycie nigdy nie mozna powiedziec/zrobic/napisac nic zlego na ich temat. nawet zwrocic uwagi nie mozna bo i tak wszystko odwroci sie przeciwko tobie... wy zawsze macie racje jestescie nieomylni. szkoda :(
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Wto 29 Sty, 2008 13:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:55   

A jakie konsekwencje proponujesz wyciągnąć?

Jak dla mnie to powinno się zrobić rewolucję - czyli aktualnych adminów zbanować, a dać samych nowych :banan:


Naprawdę....
Nie macie co robić to nauczcie się za mnie chemii organicznej z 5-tomowej książki na piątek..
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 13:57   

nie chce by wyciagac jakie kolwiek konsekwencje... bo to nie jest az tak straszne wykroczenie. chodzi mi tylko o sam FAKT.
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Wto 29 Sty, 2008 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 14:17   

a moze mysleli ze to ja :O
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Wto 29 Sty, 2008 14:18   

to nie zmienia faktu ?? :chytrus:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.