CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 28 Sie, 2008 21:59
Prośba o admina // MikeFM
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 16:44   

MikeFM napisał/a:
PS. W takim razie mógłbym się starać o admina mając co najmniej 383 posty i posiadając pod avatarem napis: I'm ffa ki"t" oraz pisać do ludzi obraźliwe zwroty, przy wciśniętym caps lock'u...

buahahahah :hahaha: :hahaha: :hahaha:

No niestety dla Ciebie na bydzi admina dostają tylko (z NIELICZNYMI wyjątkami) ludzie którzy są na serwerze od dawna. Oczywiście częściowo to się z tym zgadzam. Ale... ja nie uważam że to że dzisiaj się zarejestrowałeś Cię dyskwalifikuje. Widać po ilości skarg że brakuje adminów na serwerze (ja wracam po sesji :D ). Wypowiadasz się sensownie, Trel nie wyprowadził Cię z równowagi, a jeszcze go pocisnąłeś kulturalnie tak że się obsmarkałem ze śmiechu :rotfl: Widać że mu się głupio zrobiło później :D Jak dla mnie ktoś praktycznie nowy na serwerze może być lepszym adminem niż osoba która tutaj urzęduje od X lat.
Nie masz co czytać komentów, ludzie na małpę smarują "Nie! Poudzielaj się na forum" itd. itp.
Ja tam sugerowałbym dać Cię pod lupę na jakiś czas, np. miesiąc, sprawdzić ile grasz, jak grasz, kulturę na serwerze, przejrzeć logi i podjąć decyzję :P

Tyle ode mnie :D

PS. A wy nabijajcie tymi NIE! :hahaha:
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Czw 28 Sie, 2008 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 16:53   

qBert napisał/a:
Widać że mu się głupio zrobiło później :D

Tym że Go przeprosiłem? Niezła ocena sytuacji. :)
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 17:09   

hahaha kim Ty jestes?

NIE!!!!!!
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:04   

na początek będzie tak: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: a pozniej przeczytam prośbe elosz
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:19   

Liczba postów i udzielanie się na forum nie wpływają na to, że możesz mieć adma tutaj, czy nie. Ja też kiedyś składałem prośbę o @, tyle, że mój post o posiadanie @ był chyba 3-ci. Nie udzielałem się na forum w ogóle, ALE ... miałem masowe poparcie (można powiedzieć) całego serva (były małe wyjątki typu oLKa :P P ) i admina jak widzisz dostałem.
Daj się poznać ludzikom, a przede wszystkim musisz na tego @ zasłużyć.

To tyle ode mnie. PzDr :mrgreen:
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:35   

qBert napisał/a:
na bydzi admina dostają tylko (z NIELICZNYMI wyjątkami)


Mnie tu nienawidzą jak widzisz xD Mam nadzieję że odrzucenie prośby jakie zapewne nastanie nie zrazi Cię do serwera


Cytat:
Liczba postów i udzielanie się na forum nie wpływają na to, że możesz mieć adma tutaj, czy nie. Ja też kiedyś składałem prośbę o @, tyle, że mój post o posiadanie @ był chyba 3-ci. Nie udzielałem się na forum w ogóle, ALE ... miałem masowe poparcie (można powiedzieć) całego serva (były małe wyjątki typu oLKa :P P ) i admina jak widzisz dostałem.
Daj się poznać ludzikom, a przede wszystkim musisz na tego @ zasłużyć.


A teraz się rozpanoszył xD :twisted: :banan:
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
kyryry



Klan: Nie ogladam :P
Dołączył: 21 Gru 2006
Posty: 136
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:45   

Lol kto to jest ?? :chytrus:
na NIE
_________________
Lux vitae :D
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:50   

pare razy mailem okazje zagrac.
z tego co widze koles ma gadane, i co najwazniejsze widac ze mysli. (jak narazie) jestem na nie tylko ze wzgledu na to ze WOGOLE CIE nie znam :)

btw. nabor otwarty na b1 ;>
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 18:59   

na nie z wiadomych przyczyn.

p.s
dla mnie osobiście najpoważniejszym kandydatem na funkcje administratora b1 jest opar, tylko czemu nie składa prośby xD :)
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008 20:20   

rzalet
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.