CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Nie 16 Lis, 2008 22:53
unban
Autor Wiadomość
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:16   

HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH ROZWALIŁEŚ MNIE HAHAHHAHAHAHHA MUSZE ODPISAĆ, :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

po pierwsze gracze tworzą serwer, tym bardziej ze piszesz do stalych graczy, ich zdanie ma bardzo duże znaczenie.

Cytat:
połowa z nich ma ponizej 16 lat maja kwadratowe głowy i siedza 25/9 na bydzi i nic innego poza gra nie widza .. tzn chodzi mi ze polowa osobo ktora powiedziala zeby mnie nie odbanowywac ma ponizej 16 lat

poza tym co to za tekst jezeli jesteś w ich wieku :hahaha:
Cytat:
Data urodzenia: 23 Gru 1992


Cytat:
mozesz sie nie odzywac? i tak samo reszta ktora w tym temacie napisala ze nie zgadza sie na odbanowanie?

:hahaha: kim ty w ogole jestes zeby pisac co kto ma robic ? część z tych osob mogłaby cie wiele nauczyc, nigdy nie dostaniesz unbana mozesz juz isc stad :0o:

Cytat:
a jezeli ktos zgrywa kozaka na internecie wyzywa i kozaczy ja screenow nie zrobie nie pojde na forum nie powiem czego kolwiek to taki wlasnie ktory nie wie co powiedziec robi screeny i leci na forum ...

i ten ktoś zawsze wygra, bo nikt nie chce takich jak ty na serwerze, ty w ogole w tym wieku nie powinienes miec interentu, niedowartosciowanie w zyciu przenosi sie odwagą do sieci.Każdy to już poznał, jest was pełno.
Cytat:
[/code]
Ostatnio zmieniony przez Aqq Nie 16 Lis, 2008 22:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:19   

Erwin ja nie wiem nad czym Ty jeszcze s rasz... bana za darmo nie dostałeś a swoimi wypowiedziami udawadniasz ze jestes plebs i masz 15 lat.. skoro Ci sie ten serw nie podoba, wraz z graczami ktorzy na nim graja to po co Ci unban ? wez wylacz komputer i wyjdz na dwór...
_________________
Ostatnio zmieniony przez bamc Nie 16 Lis, 2008 22:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:19   

Widze Erwin że ty bardzo dorosły jesteś ;o mówisz o ludziach którzy nie mają 16 lat a sam zachowujesz sie jak neokid sory ale troszke ogarnięcia ...

Co do decyzji na bydzi nigdy nie było tak i nie będzie raczej że gracze nie mają żadnego zdania, dlatego ich zdanie też jest cenne na czerwononosych.

Moje zdanie no sory ale przegiąłeś i śmieszne jest

Cytat:
pozatym ile mozna tolerowac takie zachowanie jak mnie banuja juz nawet za to ze proboje ogarnac ludzi na serwerze zeby sie uspokoili np jak he i flesze rzucali pod nogi ...


imo zabawny jesteś
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
Ostatnio zmieniony przez Rider Nie 16 Lis, 2008 22:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:36   

Ja wybaczam chetnie kazdemu , ale do czasu...


Jesli ErwiN sie ogarnie ja nie widze problemu. Bydzia uczy jak nie rzucac miesem zaraz za cokolwiek, tylko zglosic @-ot i my zalatwiamy sprawe.


Bydzia to rodzina jedna wielka, piep.. rodzina. i tak ma byc zawsze. Jak ktos zbladzil zawsze moze wrocic na dobra droge.
Cytat:
Amen
.
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:51   

na tak :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
_________________
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:52   

ja bym mu tego perma przedłużył jeszcze...
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008 22:53   

nie mogłem się doczekać kiedy w końcu napiszesz prośbę o unban bo aż głupio bez ciebie na serwie, tęsknią wszyscy. Ja na przykład nie śpię po nocach, budzę się w środku nocy, brakuję mi twojego ciepła i pogody ... za dnia szwendam się po mieście bez celu ... dopiero nowa piosenka ich troje po angielesku trochę mnie uspakaja! WITAJ Z POWROTEM W NASZYM GRONIE!




~~ odrzucono .... spróbuj za kilka lat
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.