CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wyjaśnienie i sprostowanie (do panow na czerwono)
Autor Wiadomość
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 19:56   

a co powiecie na dodanie czego kolwiek chcie, tyle ze na B3?

sytuacja z mapami na B1 byla przerabiana juz miliard razy i w kazdy kolejnym zamykanym topicu jest wyjasniony problem.. nie wydaje mi sie zeby cokolwiek zostalo zmienione skoro kazda nowa mapa jest "grywalna" tylko przez tydzien-dwa a pozniej powoduje pustoszenie serwa..
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 20:30   

-I.G.L.A.X.- napisał/a:
Jesli chcecie zeby na serwie byly grane mapy niestandardowe to trzeb by bylo usunac wybieranie map a ustawic stalego mapcykla ...


na b3 trzeba byłoby wprowadzić to co napisał Igła
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:06   

no. 10 napisał/a:
na serwerze to niestety jestesmy w mniejszosci i nie przeglosujemy sunny jesli do wyboru jest d2

i tutaj sobie odpowiedziałeś na cały topic. Jest demokracja i gramy to co WIĘKSZOŚĆ chce.
Proste. I tak jest to ograniczone AŻ do 6 map. Uważam że to całkiem sporo...
Dodawanie niestandardów do MC i (nie bójmy się użyć tego słowa) zmuszanie ludzi do gry na nich przychyli się do upadku bydzi. Nie oszukujmy się, bydzia nie ma ani super pingów, ani super maszyny, ale gramy bo jest klimat. Ale to wystarczy na garstkę stałych bywalców. A co z nowymi, przelotnie grającymi ludźmi? Jeśli ich zabraknie, niestety serwer z czasem upadnie. Stały skład też się cały czas rotuje. Jedni odchodzą inni przychodzą. A jak przestaną?
Poza tym do wszystkich wielbicieli nowości. Jak chcecie raz w tygodniu pograć na czymś nowym, wypadnijcie czasem na chwilę na inny serwer. Wy wrócicie. A nowi gracze jak zobaczą jakąś syfną mapę już się drugi raz nie pojawią.
Poza wszystkim, patrzycie tylko z jednej strony. Strony graczy którzy młócą na bydzi po kilkanaście/dziesiąt godzin tygodniowo. A Ci co wpadają rzadziej? Jak ktoś chce wpaść popykać po pracy/szkole na godzinkę? I wpada na jakieś militie, celtiki itd itp. Przecież to się odechciewa grać.
Poza wszystkim - bydzia 3. Wszystko na niej było robione zgodnie z życzeniem graczy. I co? Kupa. Stoi pusta... Może tam wrzucić wszelkiego rodzaju mapy niestandardowe i sobie grajcie.
Wam to na prawdę nie da się dogodzić i ja na miejscu S@ bym się co najmniej poirytował.

Aha i nie mów rolnik że nie wiadomo dlaczego zamykają itd. Już mnie oczy bolały od czytania wytłumaczeń dlaczego. Może warto by sobie odświeżyć pamięć i trochę poczytać forum...
_________________
Ostatnio zmieniony przez qBert Pon 17 Lis, 2008 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:22   

true bad sad qBert
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:25   

j.w. nic dodac, nic ujac... moze poza jednym:

polac mu, mi rowniez :E
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:26   

qBert napisał/a:
no. 10 napisał/a:
na serwerze to niestety jestesmy w mniejszosci i nie przeglosujemy sunny jesli do wyboru jest d2

i tutaj sobie odpowiedziałeś na cały topic. Jest demokracja i gramy to co WIĘKSZOŚĆ chce.
Proste. I tak jest to ograniczone AŻ do 6 map. Uważam że to całkiem sporo...
Dodawanie niestandardów do MC i (nie bójmy się użyć tego słowa) zmuszanie ludzi do gry na nich przychyli się do upadku bydzi. Nie oszukujmy się, bydzia nie ma ani super pingów, ani super maszyny, ale gramy bo jest klimat. Ale to wystarczy na garstkę stałych bywalców. A co z nowymi, przelotnie grającymi ludźmi? Jeśli ich zabraknie, niestety serwer z czasem upadnie. Stały skład też się cały czas rotuje. Jedni odchodzą inni przychodzą. A jak przestaną?
Poza tym do wszystkich wielbicieli nowości. Jak chcecie raz w tygodniu pograć na czymś nowym, wypadnijcie czasem na chwilę na inny serwer. Wy wrócicie. A nowi gracze jak zobaczą jakąś syfną mapę już się drugi raz nie pojawią.
Poza wszystkim, patrzycie tylko z jednej strony. Strony graczy którzy młócą na bydzi po kilkanaście/dziesiąt godzin tygodniowo. A Ci co wpadają rzadziej? Jak ktoś chce wpaść popykać po pracy/szkole na godzinkę? I wpada na jakieś militie, celtiki itd itp. Przecież to się odechciewa grać.
Poza wszystkim - bydzia 3. Wszystko na niej było robione zgodnie z życzeniem graczy. I co? Kupa. Stoi pusta... Może tam wrzucić wszelkiego rodzaju mapy niestandardowe i sobie grajcie.
Wam to na prawdę nie da się dogodzić i ja na miejscu S@ bym się co najmniej poirytował.

Aha i nie mów rolnik że nie wiadomo dlaczego zamykają itd. Już mnie oczy bolały od czytania wytłumaczeń dlaczego. Może warto by sobie odświeżyć pamięć i trochę poczytać forum...


Czy Ty wogóle rozumiesz o co mi chodzi? W skrócie pytam czy można coś nowego dodać czy nie i tyle,a nie proszę o dodanie nowej mapy. Jezeli jest taka mozliwosc to dac do wyboru, dodac zeby byl swiety spokoj i tyle , zeby co tydzien nie powstawala prosba o dodanie nowej mapy,a jesli nie to napisac "NIE DODAJEMY NOWYCH MAP" i tyle.

A co do b3, ja osobiście nie grałem tam "aż" tak często z prostej przyczyny, gram na b1 juz sporo czasu i chcial bym grac dalej. Mam ochote zagrac jakas fun mape, patrze a na b1 10 osob to wiadome ze wchodze na b1 zeby narobic tlumu,zeby ludzie weszli i bydzia nie upadla :|
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
Ostatnio zmieniony przez no. 10 Pon 17 Lis, 2008 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:27   

oh i qbert tak to powiedzial madrze i pieknie ze od dzis to dla mnie aksjomat i basta


w sumie lubie grac standardy xD
_________________

 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:31   

chwilowo z b3 sa problemy (zmiana protokolow nie bardzo wychodzi tak jak powinna ;o) ale moze jak zadziala to sie cos wymysli z niestandardami :) ale z tym to nie do mnie xD btw. jestem za pomyslem :)
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Pon 17 Lis, 2008 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:33   

omcz... zrobcie mapcykl z niestandardami itp tylko w piatki. a reszta dni tak jak teraz.
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pon 17 Lis, 2008 22:33   

hahaha dmz dobre, a teraz retoryka


czemu wlasnie w piatek a nie np. w ponidzialek albo inny dzien tygodnia :D
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.