CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nowik
Czw 08 Sty, 2009 08:13
Powrót powtarzania map co 10.

Przywracamy powtarzanie map co 10?
TAK
51%
 51%  [ 21 ]
NIE
48%
 48%  [ 20 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 14:29   Powrót powtarzania map co 10.

Gra zaczyna się robić monotonna, przez cały dzień grane są tylko mapy typu dust, dust2, nuke, aztec, train, cpl_mill. Wchodzi dobry vote na pozostałe mapy na serverze np Survivor, Vertigo, Sunny, cpl_fire, Aztec to gracze i tak wybieraja mape graną 6 map temu w tym przypadku to aztec, pozostałe mapy są zbędne i że tak powiem strasznie to denerwuje nie tylko mnie, ale pewnie także inne osoby. Więc zwracam się z prośba o przywrócenie powtarzania map co 10. Będzie okazja pograć na czymś innym, a nie w kółko i to samo. A Jak będę miał ochotę pograć na dust2 albo aztecu to znajdę sobie server "Dust only", bo albo to jest server TP gdzie można się rozerwać albo jest to server typowo dla 6 map. A to już robi się nudne.
_________________
 
 
opar



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 221
Skąd: niedaleko ;)
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 14:47   

Moge powiedzieć jedno - niejeden stały i stary bywalec forum pisał do tematu, który założyłem txt typu: " niedawno był już taki temat :) " xD hehehe ale i tak jestem za...
Jak będzie 6 będe grał ... jak 10 też. Będę wybierał co będzie możliwe - proste. Jak ktoś chce koniecznie zagrać za chwile np. nuke to przecież wystarczy, że przekona większość :P
Anvi - Jeśli możesz poszukać serwer d2 only to może i znajdziesz "niestandart only". - Tak tylko se gadam i wyprzedzam wypowiedzi innych, bo pewnie takie się znajdą :P
_________________
przeważnie zachowuje się poważnie...
Ostatnio zmieniony przez opar Pią 12 Gru, 2008 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 14:54   

No właśnie! Co z as_oilrig ? Ostatnio miała 2 (sic!) głosy.


Już rzygam tymi kilkoma mapami lecącymi w kółko. Alternatywą dla 10 map jest wywalenie głosowanie i standardowy MC + ewentualne zmiany przez adminów, gdy np. serwer opustoszeje. Ale wydaje mi się, że powtarzanie co 10 map wystarczy.
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:03   

żal.pl
_________________
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:12   

Mamy za zalowe mapy zeby 10 bylo grane, wiec na nie

de_suntower to taka fajna mapa :F
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
potek
SteamBans Member



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 634
Skąd: Szczytno/Gdańsk
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:18   

nigdy się nie dogodzi.. ale taka jest prawda najlepsza gra była jak był mapcycle.
_________________
I'll move to Paris, shoot some heroin and f*ck with the stars.

#cs.telsten.com @ QuakeNet
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:28   

Bylo walkowane kilka miesiecy temu i definitywnie powiedziano, ze zostaje 6 (bo to wybralismy), wiec po co znowu do tego wracac?
 
 
no. 10



Dodatkowy Nick: czlowiek z roli
Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 269
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:36   

Anvi wszedł dziś na serwer i już chce świat zmieniać xD

Na nie bo po 1 już była rozmowa na ten temat, a po 2 co ważniejsze bydzia jako serwer straciła swoją popularność, więc standardowe mapy ratują jako tako frekwencje na serwerze.
Sam bym z chęcią zagrał np forge czy coś, ale wolę grać enty raz d2 przy pełnym serwerze niż coś innego jak grają 4-5osób max
_________________
Mój Lśniący Miecz I Ma Ręka Sprawują Sąd, Dokonam Zemsty Na Mych Wrogach I Odpłacę Tym Którzy Mnie Nienawidzą... O Panie Posadź Mnie Po Prawicy Swojej I Zalicz Mnie W Poczet Swych Świętych ... kto rozlał krew człowieczą,tego krew przez człowieka zostanie rozlana
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 15:58   

nie
:chytrus:

niby po co ??
zeby za 2-3 miesiac znow ktos napisal o zmiane na 6 albo 4
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
Ostatnio zmieniony przez adaxdk Pią 12 Gru, 2008 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008 16:08   

potek napisał/a:
ale taka jest prawda najlepsza gra była jak był mapcycle.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.