CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
BAN NA 5MIN
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 05:23   

ael ja w ogole Was enie rozumiem :E
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Bo$s



Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 192
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 10:22   

Sąd idzie, Proszę wstać!

Tadaam


Po zapoznaniu się ze wszystkimi aspektami sprawy jak również z zeznaniami świadków i z załączonymi materiałami, z których najważniejszym jest rekonstrukcja zdarzeń postanawiam, iż



to właśnie Mandarynka jest winna całemu zajściu. To ona wywołała całe to nieporozumienie co poskutkowało tym, że oskarżyciel ma pretensję do oskarżonego. Poza tym należałoby zbadać czy rzeczona Mandarynka nie ma powiązań z Al-kaidą lub z odbudowującą się mafią wołomińską. Wyrokiem Sądu Najwyższego skazuję Mandarynkę na komisyjne zjedzenie jej przez: oskarżonego, oskarżyciela, świadków i Pana Zenka z Dworca Głównego. Oczywiście nie należy obierać Mandarynki, gdyż nasza konstytucja zabrania takiego niehumanitarnego zachowania.




:papryczka:
_________________
Pozdrawiam, Bo$s

Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Ostatnio zmieniony przez Bo$s Nie 28 Gru, 2008 15:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
`zYs~



Klan: [SP]
Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Szczytno
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 11:37   

I kolejny raz sąd, rozwiązuje tą jakże trudną sprawę.
_________________
Jeśli mnie nie znasz...
To nie oceniaj po głosie...!
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 12:23   

Cytat:
oskarżyciel ma pretensję do oskarżyciela.

czyli Kojot ma do siebie pretensje? znaczy sie rozdwojona jaźń czy jak?
_________________
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 13:36   

Nie wiedziales? ja gra to jest Kojot a jak wychodzi to Don lovelas ^^
Ostatnio zmieniony przez Fabi Nie 28 Gru, 2008 13:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 18:02   

wnosze o odpisy z rozprawy, i skierowanie oskarżenia na dystrubutora mandarynek
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 18:28   

Wnoszę sprzeciw !!
Fotka numer 3 mówi sama za siebie !! Ta biedna Mandarynka została zmuszona do działania !! jest na widelcu !! A jak była na widelcu, to nie miała wyjścia !!
Więc to był ban na zlecenie !! !! !!


Co ma Oskarżony na swoje osprawiedliwienie !! ??
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 28 Gru, 2008 22:59   

dowód numer 3 załączony do sprawy jest wizją lokalną zaistniałego zdarzenia, wiec panie , daj pan spokój !!

i.S.b napisał/a:
Co ma Oskarżony na swoje osprawiedliwienie !! ??

mandarynka nic nie powie bez adwokata.
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008 02:15   

Just jest oficialnym przedstawicielem prawnym broniacym w tej sprawie domniemanego sprawcy (dla mniej kumatych MNIE) oraz oskarzanej przez niego (znaczy sie MNIE , dla mniej kumatych) Mandaryny (kraj poch. Tunezja") jako ze strona Tunezyjska nie wnosi o ekstradycje sprawa bedzie sie toczyc przed polskim sadem 1 instancji.
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 29 Gru, 2008 09:16   

Irys - traci admina permanentnie a przynajmniej na tydzień. Powód : pomówienia, Offtopic, zły dział i mały penis.
Kojot - traci admina permanentnie a przynajmniej na dwa tygodnie. Powód : brak odpowiedniej opieki nad owocami a ściślej nad cytrusami, granie w komputer zamiast opieka nad białogłową z łóżka, posiadanie niskiego łóżka i brzydkiego parapetu, mały penis
Uczulony - traci admina za małego penisa
Boss - traci admina za bezprawne wykorzystanie zdjęć tej baby co nie pamiętam nazwiska
Adax - nie traci admina ponieważ jest naszym miejscowym głupkiem i wszyscy go kochają i mu wybaczają
Bamc - traci admina za brak penisa i brak zadowolenia z prezentów ("następnym razem gów.niarzu nie dostaniesz nic" - Święty Mikołaj)
Cała reszta wypowiadająca się w tym temacie traci admina z powodu ... mam taką władzę i chorą osobowość że nie muszę Wam nic tłumaczyć (jak nasz prezydent Lech K.)
PCPK - też traci admina bo jest pała






* ADAX - pozwoliłem sobie na mocniejszy żart wobec twojej osoby ponieważ wiem że się nie obrazisz boś chłop z poczuciem a poza tym wiem gdzie mieszkasz.
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.