CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Sob 04 Kwi, 2009 20:08
Nie słuszny kick
Autor Wiadomość
Messi


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:00   

Mam 16 lat i doskonale zdaje sobie z tego sprawę ze cs powinien być od 16 lat.Grał kiedyś mój młodszy kuzyn to od razu go zbanowali bo nie ogarniał mapy.Moja gra może nie wygląda na 16 lat ale uczę się.
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:06   

No to niestety, jak masz 16 lat i tak grasz ( a to nie jest Twoj pierwszy kontakt z cs ), to znaczy, ze sie nie nadajesz i juz lepiej sie nie nauczysz. Musisz zmienic serwer, przykro mi :(
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:08   

Messi napisał/a:
Mam 16 lat i doskonale zdaje sobie z tego sprawę ze cs powinien być od 16 lat.Grał kiedyś mój młodszy kuzyn to od razu go zbanowali bo nie ogarniał mapy.Moja gra może nie wygląda na 16 lat ale uczę się.


Nie dlatego cs jest od 16 lat :o Do zobaczenia za pol roku ;)
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:13   

messi ilekroc gralem z Toba w teamie to robiles dokladnie to samo+flesze



probowales kiedys tuningu golfa3?
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Messi


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:14   

Ludzie ale to nie możliwe żeby za takie coś dostać bana na zawsze.Raz idzie lepiej a raz gorzej.Chyba wszyscy lamia czasami.Dam taki przykład na mapie de_dust2 miałem staty 22:13 a na mapie de_nuke szło mi gorzej i miałem 2:15.No ale nie poddaje się i chce grać dalej i doskonalić swoje umiejętności.Gram na Bydzi dlatego że mieszkam w Bydgoszczy i jest to fajny serwer oraz sympatyczni admini.Dlatego proszę nie odbierajcie mi tej przyjemności grania.
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:18   

ale oni Ci tłumaczą że dostałeś bana nie za to że nie ogarniałeś tylko za specjalne przeszkadzanie w grze...
_________________
 
 
Messi


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:39   

Ja to rozumiem że przeszkadzałem w grze,ale parę razy co innego gdyby to było zawsze.Nie mogę pojąć tego dlaczego dostałem bana na zawsze na moim ulubionym serwerze.Nie powinienem dostać tego perma.
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:46   

CZYTAJ POWOOOOLI I ZE ZROZUMIENIEM
Twoje blokowanie nie jest jednorazowym przypadkiem, za każdym razem jak przychodzisz
na BYDZIE ciągle kogoś blokujesz, biegasz za nim, rzucasz swoim specjalnie flesze co w zasadzie utrudnia a czasami uniemożliwia grę. I przykładowo mimo upomnień m.in moich ciągle blokowałeś i biegałeś za Return'em, i to nie był przypadek tylko głupia zabawa, mająca na celu denerwowanie innych.


PS. chcesz mogę podać IP fajnego serwa gdzie ludzie się ucieszą z twojej obecności a dużo bydziaków tam gra xD chyba nawet szefooo, a on Cię polubi. ( jak chcesz pisz na PW) xD :hahaha:
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





Ostatnio zmieniony przez x0x Pią 03 Kwi, 2009 18:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Messi


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:53   

Ja to doskonale rozumiem i za to przepraszam,ale te rzucanie fleszami i chodzenie z Returnem to było przed tamtym banem.Za to dostałem kare i się z nią pogodziłem.No ale teraz nie zrobiłem nic złego oprócz szczelnie w Vegetę i niechcący blok Mikasa.Nie powinno byc za to bana na zawsze.Bardzo za to przepraszam.
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 18:57   

ejj odbanojmy go , ja wierze w jego skruyche. messi jak chcesz to dam ci pare cenych kekcji z gry w csa . tylko zalatw serwer .
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.