CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Sob 04 Kwi, 2009 20:08
Nie słuszny kick
Autor Wiadomość
nasu



Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Łoś
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 15:07   

Witam,

Rzadko kiedy wypowiadam się na tym forum, dlatego napiszę o swoich przemyśleniach jakie nasunęły mi się czytając Wasze odpowiedzi.

I chciałbym abyście na chwile wyobrazili sobie taką sytuację.

"Jest sobie pewien serwer na którym grają sami zawodnicy pokroju gracza Messi. I nie chodzi mi tu bynajmniej o ich wiek, ale o umiejętności gry i ogólnie pojętego "ogarniania". Co więcej, wyobraźcie sobie że Ci oto gracze Tworzą pewną społeczność. Są to miłośnicy tego serwera, którzy często grają razem, wypowiadają się na forum i "udzielają się" w jakiś tam sposób. I nagle pojawia się nowa osoba, która gra na innym poziomie np. o wiele wyższym. Grając z nimi na serwerze zabija ich jak chce i kiedy chce. Jest od nich o tyle lepszy że zaczyna im to przeszkadzać, gra zaczyna być bez sensu. Zaczynają się na niego skargi na forum ect. ect. Więc społeczność serwera postanawia pozbyć się niewygodnego gracza bo nie pasuje do reszty."

Widzicie pewną analogie do sytuacji gracza Messi ??

Chodzi mi o pewne podejście do sprawy. Jeśli ktoś nie pasuje do tej społeczności, to łatwiej go odrzucić. Bo przeszkadza, bo nie ogarnia bo tamto ...

Moje pytanie do Was brzmi: Czy serwer bydzia jest serwerem na którym powinni grać zawodnicy reprezentujący pewien poziom gry a wszystkich tych, którzy się uczą, zaczynają i grają słabo powinno się odrzucać "niech nauczą się grać i ewentualnie wrócą" ??

Nie mówię tu o zachowaniu kultury osobistej i przestrzeganiu zasad serwera! To osobna kwestia. Chodzi mi o pewien stereotyp, który zauważyłem w niektórych wypowiedziach.

Niestety!! Gracz Messi naruszył regulamin serwera który jest moim zdaniem dobrze napisany i określa wszystkie założenia gry na serwerze. Jeśli ktoś ich nie praktykuje, innymi słowy nie stosuje się do regulaminu i może być za to ukarany (adekwatnie do przewinienia).

Jeśli admini serwera uznają że przeskrobałeś i musisz ponieść w związku z tym karę - musisz się z tym pogodzić.

Pewnie zaraz każdy z Was dorzuci swoje 3gr do mojej wypowiedzi. Jestem tylko ciekaw ilu z Was zada sobie to pytanie które postawiłem wyżej i szczerze sobie na nie samemu odpowie ...

pozdrawiam,

nasu
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 15:30   

spotykalem go wczesniej na serwerze dosc czesto, nie przypominam sobie zeby mi przeszkadzal choc widzialem ze raczej slabo mu idzie.


tez mam takie wrazenie, ze niektorzy zapomnieli juz poczatkow ; -)




a jeszcze nie tak dawno, pamietam kilka osob i ich styl gry ;)
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 15:34   

ja tez sie uczyłem grać od 0 na tym serwerze :D i to wcale nie było tak dawno. I raczej nie kojarze zeby były jakies skargi na mnie ;)

[ Dodano: Sob 04 Kwi, 2009 16:35 ]
lydka, jest jedna rzecz dla ktorej warto zyc... CS i nie musisz sie myc :D
_________________
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:00   

Odnosnie tego co napisalem w moim drugim poscie w tym temacie, bylo to napisane z pelna premedytacja.
Rozumiem, ze kazdy kiedys zaczynal grac w cs'a i nie kazdy potrafi nauczyc sie grac szybko, czy nawet w ogole. Wcale nie chodzilo mi o to, ze jest slaby i to przekresla go na tym serwerze, ale o to, ze specjalnie robi na zlosc innym graczom. To nie jest jego pierwszy ban i nie pierwszy raz juz mu ktos tlumaczy, ze czegos nie powinien robic. Chyba kazdy glupi zrozumialby w koncu to co sie mu tlumaczy, a jakby byl troche madrzejszy to na dodatek probowalby sie czegos nauczyc, bo przeciez doskonale wie, ze denerwuje innych swoja gra.
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Messi


Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:11   

Nie robiłem tego specjalnie.Jak ktoś powiedział do mnie Messi odejdź,nie blokuj to nie robiłem tego i pobiegłem w inną stronę.Nie jestem zbyt dobry w cs i każdy to wie,ale chcę rozwijać swoje umiejętności i grać na moim ulubionym serwerze.Za takie coś nie powinienem mieć bana na zawsze.Przepraszam kolejny raz bardzo tak jak w moich poprzednich postach.
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:14   

@Nasu:

zgadzam sie z tym co napisales, ale wydaje mi sie ze w tej sprawie glownie chodzi o celowe utrudnianie gry. Bo to, ze kazdy z nas sie uczyl to jest jasne.. ale wchodzac na serwer kazdy zgadza sie z regulaminem i zasadami na nim panujacymi.
Dlatego dla pana Messiego jedynym wyjsciem bedzie prosba o unbana za jakis czas (jak zmadrzeje - bo grac sie juz raczej nauczyl) byle nie predko.
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:17   

wlasnie o to chodzi czy ktos tu pisze ze chodzi o jego skill?? bo nie wydaje mi sie.. a tak jak napisal przed mowca on robi to celowo czyli czytaj BLOKUJE i nagminnie uzywa radia.. do tego strzela do swoich by oni robili to co on chce... a chce zwrocic na siebie uwage... wielu graczy tu zaczynalo i jak sam zaczynalem ale nie bylo na mnie skarg .. ludzie nie narzekali na to ze kogos blokuje.. wiadomo kazdemu sie moze zdazyc strzelenie w swojego ale to w akcji ale nie na respie... a mi osobiscie takie plebowanie przeszkadza.. bo ludzie marudza i uciekaja z servera.. albo pisza ze admin nic z tym nie robi.. a jak juz admin zrobil to wychodzi na to ze zly admin jak on tak mogl...
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 16:27   

bamc napisał/a:
ja tez sie uczyłem grać od 0 na tym serwerze i to wcale nie było tak dawno. I raczej nie kojarze zeby były jakies skargi na mnie



nadal nic sie nie zmienilo bamc :hahaha: takze :banan:


trzymam za NASU ladnie powiedzial to co ja poprzednio.
_________________
 
 
MIKAS



Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 291
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 17:15   

xox, staralem sie czytac miedzy wierszami :) Jesli mi sie nie udalo - przepraszam :>
_________________
Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach...
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 19:14   

odbanować i obserwować. Co się odwlecze to nie uciecze. Jak ktoś go złapie na specjalnym plebowaniu to się dobanuje gościa bez szans na unbana i tyle.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.