CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Serwer i jego admini
Autor Wiadomość
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 17:07   

Hmm nie wiem od czego mam zacząć :mrgreen: Namówił mnie do wypowiedzenie Sinecod, a tak mi się kłócić nie chce, będzie jak z łydką post za post :0o: , w sumie już jest...
1.
i.S.b napisał/a:
Perm ?? A co on takiego zrobił ?? Rzucił kilka fleszy i walił po swoich ??

-przychodził do nas tylko sobie postrzelać do innych i poudawać idiotę, enty raz
-poprzednie bany go nic nie nauczyły i widać że nie nauczą, przyjdzie za tydzień dwa może miesiąc jak sobie przypomni o tym serwie wejdzie i znowu zacznie swoich zabijać a może adma nie być na serwie i poczuję się bezkarny
-za wyzywanie też może nie dawać banów bo to tylko słowa :0o:
-nikomu nie dawajmy banów to tylko cs i bydzia
-2-4 tygodnie się należą
2.
i.S.b napisał/a:
Nie porównuj graczy znających regulamin i grających prawie codziennie, do kogoś kto tu wchodzi raz, czy dwa razy na rok i nie ma zielonego pojęcia nawet o tym, że istnieje coś takiego jak forum, na którym jest o Nim teraz dyskusja.

-KLIKNIJ Surprise :wow: , jednak znał zasady, a jeżeli nie to tylko z lenistwa i olewania serwera
3.
i.S.b napisał/a:
pewnych rzeczy poprostu nie rozumiesz i nie zrozumiesz

-działa w obie strony
4.
qBert napisał/a:
Jak już jesteśmy w kwestii prawa. Czy jak ktoś 3x zostanie złapany za kradzież portfela, to należy się czapa (czy dożywocie, whatever)?

-nie dożywocie ale dłuższa kara, na początek jest pouczenie, później kara->jeszcze dłuższa kara
5.
Vegeta napisał/a:
a moze zrobmy tak ktorys z was postrzeli badz mnie zabije i fb mnie oslepi to perma wladuje z miejsca co wy na to?? a te strzelanie i fb sa notoryczne wiec coz bedzie sporo permow i kto bedzie gral??

-czyli od teraz jeżeli ktoś notorycznie przeszkadza w grze ma nie zasługiwać na dłuższą karę niż 2h?? ok niektórzy będą co 2h dostawać bany bo to ich nie nauczy
6.
opar napisał/a:
Co do liczebności graczy na b1:
Wejść czasami samemu zmienić na d2 i poczekać ... no chyba, że czasu braknie - to sry.

-dokładnie ostatnio chyba grałem na cbble 3 osoby na serwie zmieniłem na d2 14, co później nie wiem musiałem iść,
7.
opar napisał/a:
Nie chcę,ale muszę - przypomnieć sprawę Mesiego, który uprzykrzał grę innym (niby nie wiedział, że to robi), ale niektórzy na niego "polowali" i za wszelką cene chceli go usunąć z b1, jak teraz jest wieeelki KRZYK to może odbanujmy Mesiego - napewno nie robił tego celowo, ręcze za niego, (CHOĆ GO NIE ZNAM) :rotfl:

-idealny przykład, w tedy nikomu nie przeszkadzało że go banują, a on sam nie wiedział niby że robi coś źle, więcej... chciał się poprawić i mu zależało nie to co temu z poprzedniego tematu
8.
Sinecod napisał/a:
opar ... dopoki IM ktos nie zacznie uprzykrzac zycia ... to beda bierni :)
TRUE
9.
i.S.b napisał/a:
Nie porównujcie kogoś kto włazi raz na rok, do kogoś kto grał codziennie i siał głupotę !! Nijak ma się jedno do drugiego.

-Nie porównujcie kogoś kto zawsze jak włazi uniemożliwia graczom normalną grę, do kogoś kto grał codziennie i przeszkadzał graczom w normalnej grze !!
10.
Sinecod napisał/a:
Przedstawiam wydaje mi sie logiczne i sluszne argumenty (na podstawie banow nadanych przez was). Wiec logicznie myslac przewienienia kiedy was nie ma rowniez powinny byc wylapywane a sprawcy karani.
przykladowo -

-żadne screeny i wycinki logów nie pokażą co dokładnie się działo na serwie, adminowie często opisują ogólnikowo,
11.
i.S.b napisał/a:
P.S: Czepiasz się mnie, że mało gram? Niestety - mam taką pracę, a nie inną i częściej grać nie mogę. A nawet jak mogę i mam wolny czas, to nie spędzam go przed kompem, bo siedzenia przed kompem mam serdecznie dosyć..........

-dokładnie... Większość adminów którzy nie grają zbyt często na serwie, po prostu nie mają czasu, ale nie będą z tego powodu rezygnować ze swojej funkcji , ja też wolę zamiast wbić na B1 iść na piwo czy w piłkę pograć,
12.
Sinecod napisał/a:
bo ja juz nie wiem ... wyjdzie na to ze oni sie zaczna bac dawac bany :x

-nie bać tylko nie dawać, teraz z orionem zamiast banować wygłupiamy się po 10 razy upominając i gag'ując ludzi

i.S.b napisał/a:
Tacy jak on sie poprostu zdarzaja i gdybym mial za takie glupoty banowac, to gwarantuje Ci, ze na bydzi liczba graczy nie przekroczyla by dziesieciu.
:rotfl:
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





Ostatnio zmieniony przez x0x Pią 19 Cze, 2009 17:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 17:15   

No i znów to samo co już raz było...
Admini wiedzą o co chodzi...

Dałem TWÓJ nick PRZYKŁADOWO!
W szczególności, że tak jak napisał Irek, jesteś rządnym banów graczem (tak to wygląda na forum...). Równie dobrze mogłem wpisać tam opar, kojot, aqq czy kogo tam jeszcze chcesz.
Ode mnie 3 grosze:
1 grosz - @ NIE JEST WSZECHWIEDZĄCY! Jeśli coś się dzieje, pisać! Jak tak to każdy wie, gdzie napisać ssij tak żeby admini tylko widzieli. A jak coś się dzieje to już wielkie halo zrobić to samo?
2 grosz - początkujący admin zawsze jest za srogi. I niech nikt nie mówi, że jemu to palma nie odbiła czy coś... Każdy jak dostanie flagi chce się porządzić. Poza psc to wszystkie te bany dawali dość świeży admini. I dodam jeszcze, że nie piję tutaj do nikogo.
3 grosz - luuuuzu! Zabił was i co? Powiedział "nie blokuj kretynie"? "Jesteś zerem"? Zabiło to kogoś? kick, kick, kick. Wszystko w tym temacie.
_________________
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 17:27   

qBert napisał/a:
Dałem TWÓJ nick PRZYKŁADOWO!

poczulem sie urazony i wystapilem w swojej obronie.. moge prawda?
nooo taaa.... budze sie w nocy z krzykiem ban!

uwazam ze lepiej mniej graczy niz plebs na serwie ktorzy psuja atmosfere bo wtedy inni uciekaja bo niby co maja zrobic jak im ktos przeszkadza a admina w tym momencie nie ma (hipotetyczna sytuacja gdy na serwerze sa sami gracze ktorzy nie maja kolegow adminow we friendsach)

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 18:29 ]
Cytat:
No i znów to samo co już raz było...
Admini wiedzą o co chodzi...


no to skoro ciagle cos walkujecie w kolko to nalezy cos z tym zrobic?
_________________

 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 17:47   

omg "(

zenua.
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
Vegeta



Klan: a co to takiego
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 289
Skąd: Ustka/Olsztyn
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 19:00   

xox adminuje tu prawie najdluzej z was wszystkich ... notorycznie?? wracajac do tematu wczesniejszego hmm 3 razy na rok to notorycznie?? dla mnie notoryczne jest jak gosciu wchodzi dostaje ban wchodzi ponownie dostaje kolejnego pozniej znowu to dostaje dluzszego i tak dalej i tak dalej..
_________________
moje cos (czyt. autko :P )
 
 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 19:04   

TRESC USUNIETA

POWOD

$%#$^#^##
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
Ostatnio zmieniony przez kiciper Pią 19 Cze, 2009 19:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 19:16   

Vegeta napisał/a:
xox adminuje tu prawie najdluzej z was wszystkich ... notorycznie?? wracajac do tematu wczesniejszego hmm 3 razy na rok to notorycznie?? dla mnie notoryczne jest jak gosciu wchodzi dostaje ban wchodzi ponownie dostaje kolejnego pozniej znowu to dostaje dluzszego i tak dalej i tak dalej..


Vegeta...... komu Ty to tłumaczysz...... tutaj większości się ostro w bani popie....poprzestawiało... Niedługo będą wrzucać demka jak ktoś przez przypadek "beknie" do mikrofonu i będą darli mordy żeby dać mu PERMA, bo powinien "zapoznać się z zasadami wchodząc na serv", bo oni nie chcą grać z bydłem itd itd itd. Hehe, bez kitu, żenua co się teraz dzieje. Z resztą widać kto i co tutaj pisze, niektórzy sami sobie zaprzeczają, ale cóż...
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009 21:07   

Panowie po pierwsze to nie popadać z jednej skrajności w drugą - nie będę banował w ogóle bo się będą czepiać albo zbanuje wszystkich bo tak łatwiej ... jak ktoś tak zamierza to proponuję złożyć rezygnacje. Admin ma swoje święte obowiązki jasno określone w regulaminie adminów.
Po drugie - "-nie bać tylko nie dawać, teraz z orionem zamiast banować wygłupiamy się po 10 razy upominając i gag'ując ludzi " to nie jest wygłupianie się tylko obowiązki osoby sprawującej funkcje administratora ... jak już pisałem wcześniej - najłatwiej jest dać bana i po sprawie, nie prawdaż?
Po trzecie s@ dobrze wiedzą co się dzieje, bo już od dawna toczy się rozmowa na zamkniętym o tym i o innych sprawach, dlatego nie zamierzam komentować działań naszych adminów, bo sprawa wydaje mi się ostatecznie rozwiązana.

PS to że akurat dane nicki adminów częściej występują w dziale wcale nie znaczy że są nadgorliwi ... tylko po prostu grają ...
_________________

 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 08:55   

czy oprócz nas (wyżej uczestniczących w dyskusji) nie ma nikogo kto by chciał coś powiedzieć?

nie obchodzi was serwer, praca adminów, pozytywne wpłynięcie na rozwój serwera?!
_________________

 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 22 Cze, 2009 10:07   

jak nie ma admina to tez jest dobrze :] w skrajnych przypadkach wystarczy przejsc do innego teamu... no moze poza inferno bo tam tylko ct. nie znam tej mapy od strony terro ;<
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.