CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Pią 25 Wrz, 2009 08:19
Skarga na gracza "Pila po pakerni"
Autor Wiadomość
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 14:06   

dobra odpusc bo i tak go nikt nie zbanuje bo ja go znam itd. nie bylem swiadkiem tej sytacji wiec napisalem ze 'wnioskuje'. imo szark ostrzejsze teksty sypie na majku wiec nie widze go w tym temacie jako lawa przysieglych :D
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 14:29   

conajwyzej jako lawe pod sklepem go widze xD
_________________

 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 14:29   

dmz.. a shark na to "do wszystkich jednostek" :DDDD
_________________
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 18:11   

Piła Piłą ;) ) a Łydka Łydką.

Łydka Ty clownie ;) za cos takiego nie ma opcji zeby dac bana to raz ;> a dwa nigdy nie udowodnisz ze Piła gadał do Ciebie cos przez majk-a i ze Ty "niby" nic mu nie zrobiles" ;)

btw. Twoi koledzy z piaskownicy (czyt. servera) tez raczej nic tutaj nie wniosa ;)
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Czw 24 Wrz, 2009 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 19:08   

A co wy sie wieszacie na Lydce? Pila sobie pohasal i mnie to g.. obchodzi ze "on spokojny zwykle". Lyda dobrze zrobil i kropka (poza jego dyskusja z Pila).
_________________
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 19:57   

koJOt, ale z tego co tu lydka wkleil, to Pila moze dostac max 120 jak mowia inni (sam nie wiem za co, za clowna?). Jak nie bedzie wiecej dowodow, to nic tu nie wskoracie.
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:18   

foXx napisał/a:
koJOt, ale z tego co tu lydka wkleil, to Pila moze dostac max 120 jak mowia inni (sam nie wiem za co, za clowna?). Jak nie bedzie wiecej dowodow, to nic tu nie wskoracie.

To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.
Ale on (pila) sam powiedzial "i tak mnie na bydzi nie zbanujecie" wiec coś jest nie tak.





+ dam jeszcze relacje PatenT'a jak nawiąże z nim kontakt
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:39   

lydka napisał/a:
To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.

Ale ja Pily nie znam/nie znalem i nie jest moim kumplem. Pisze jako obserwator. Z tego co wczesniej wklejales, to zbyt wiele nie ma i kazdy to napisze. Jakbys nagral demko jak bluzga, badz ktos inny by nagral, to byloby o wiele lepiej.
Ostatnio zmieniony przez foXx Czw 24 Wrz, 2009 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:48   

foXx napisał/a:
lydka napisał/a:
To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.

Ale ja Pily nie znam/nie znalem i nie jest moim kumplem. Pisze jako obserwator. Z tego co wczesniej wklejales, to zbyt wiele nie ma i kazdy to napisze. Jakbys nagral demko jak bluzga, badz ktos inny by nagral, to byloby o wiele lepiej.

Tak masz racje ale demko by mialo z 30 min. np raz cos gadal a raz wogole. sam rozumiesz ile sklejania by bylo. Dlatego staram się posłużyć świadkami - najlepszym był by PatenT ,gdyż to on najwiecej słyszał i to Pila na niego naskoczył a nie na mnie.
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
foXx
SteamBans Member



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 505
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:50   

Ale wiesz, ze swiadkow mozna sobie "dorobic". Niezbite dowody w postaci demka bylyby najlepsze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.