CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Pią 25 Wrz, 2009 08:19
Skarga na gracza "Pila po pakerni"
Autor Wiadomość
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 20:52   

Znam Piłe i wiem jak sie potrafi czasami zachować. Nie mam zamiaru nikogo bronić, ale my banujemy na podstawie solidnych dowodów, a tutaj ich brakuje.
Ostatnio zmieniony przez Moras Czw 24 Wrz, 2009 21:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 21:04   

Moras napisał/a:
Znam Piłe i wiem jak sie potrawi czasami zachować. Nie mam zamiaru nikogo bronić, ale my banujemy na podstawie solidnych dowodów, a tutaj ich brakuje.
foXx napisał/a:
Ale wiesz, ze swiadkow mozna sobie "dorobic". Niezbite dowody w postaci demka bylyby najlepsze.

Macie 100% racji ,ale wiecie ,że takie dowody były by bardzo trudne do pozbierania ,szczególnie z tak obszernego czasu.
W przypadku kolejnej wpadki "pila po pakerni" mozna bedzie sie odnieść do tej skargi jako dowód na to ,że jednak On nie jest wporządku

Niestety jeszcze nie nawiązałem kontaktu z PatenT'em ,ale jeśli i tak by to nic nie dało ,to musimy czekać na następną wpadke Pily

~temat już można zamknąć - przynajmniej ja nic nie mam do dodania

Pozdrowiam lyda ;) :cfaniak:
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 21:32   

Echhh...


jesli ktos "szaleje" na serwie i ktos to zglosi to staje sie po prostu osoba obserwowana przez innych graczy/@ . z Igly widly robita chlopaki, sio na dwor!
_________________
 
 
Aqq



Klan: LivePassion.pl
Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 407
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009 23:55   

lydka napisał/a:
foXx napisał/a:
koJOt, ale z tego co tu lydka wkleil, to Pila moze dostac max 120 jak mowia inni (sam nie wiem za co, za clowna?). Jak nie bedzie wiecej dowodow, to nic tu nie wskoracie.

To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.
Ale on (pila) sam powiedzial "i tak mnie na bydzi nie zbanujecie" wiec coś jest nie tak.

[url=http://img132.images...ktp.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img80.imagesh...k2s.jpg]Obrazek[/URL]

+ dam jeszcze relacje PatenT'a jak nawiąże z nim kontakt


To co jest na screenach nie dowodzi jego winy, moge od zaraz zrobić podobne pisanie z justem, poza tym shark napisal ogólnikowo i nic nie wnosi bo pisze na prv, a nie na forum.

Nagranego jego nie masz i wiem, ze ciezko jest kogos nagrać kiedy klnie przez mic, łud szczęscia czasami sie uda, a czasami nie.Żeby dostał kare podczas przeklinania przez mic musiałby być admin na serwerze, którego nie bylo wiec kary nie ma, a z dowodow które dałeś w pierwszym poscie wynika zwykły, wymuszony, naciagniety ban 120minutowy tylko czy to cie satysfakcjonuje ? dla mnie sprawy nie ma, świadek to jedno, a dowody to drugie.
_________________
"Walka o pokój, jest jak pieprzenie w imię dziewictwa."
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 08:19   

z całym szacunkiem do Ciebie Łydek i twoich świadków ale nie dam bana "na piękne" oczy - nawet jeżeli by mnie o to poprosił admin - bez porządnych dowodów nie ma takiej opcji, wyobraź sobie że ty dostałeś bana bo ktoś mi coś takiego przedstawił, przychodzisz na forum i żądasz dowodów .... i LIPA PANIE! Wychodzimy na pajaców wszyscy (bo pewnie w skardze znalazło by się kilku potwierdzających, kilku krzyczących i wszyscy zgodnie twierdzą).
Znam Piłe i ZAWSZE jak jest na serwerze to musi coś głupiego powiedzieć lub obrażać za co dostawał wiele razy slay/kick albo ban - wystarczy poszukać na forum.

Zamykam
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.