CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: WEGier
Pią 13 Lis, 2009 09:25
Prośba o admina [P]rO^xima
Autor Wiadomość
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 14:45   

MIKAS napisał/a:
lydka napisał/a:
Po pierwsze :
- Pierwszy raz typa na oczy widze

Po drugie :
- Kto ty ?

Po trzecie :
- @dminow jest aż nadto i jeszcze ciut ciut

Po czwarte :
- Nie ma opcji ,zeby ktos dostal adma jak nie ma wtyków u obecnych @ - bo nikt Cie nie poprze

Po piąte :
- Po udzielaj się na 4um pograj na serverze daj o sobie znać



BTW. Trzeba określić minimalne kryteria do przyjmowania na stanowisko @
np.:
- trzeba miec 40 postów na 4um
- trzeba grać na serverze i dawać o sobie znać
- potwierdzić swoją przydatność na bydzi i np: złapać 3 X jakiegoś kolesia na gorącym uczynku (nagrać demko,dać screeny z przeklinania itp) i dać to na 4um do rozpatrzenia.

To są oczywiście przykłady ale zastanówcie się ile osób w ostatnim czasie złożyło prośby o @ nie mając zielonego pojęcia o serverze i zasadach. Dobrze by było gdyby takie kryteria wprowadzić - uniknęło by się kolejnych oszołomów proszących o @


Piszesz tak tylko dlatego, ze sam nie masz :hahaha: :hahaha:


MIKAS nie OTuj ;)

Lydka, jak już piszesz coś wytłuszczonym to przynajmniej błędów ortograficznych nie rób :P
Co do Twoich pomysłów to nie przejdzie bo:
Temat już był maglowany nie raz.
Po co komu zasady 40 postów np. Doprowadzi to do zbędnego offtopu w celu uzyskania odpowiedniej liczby postów. Poza tym żaden S@ nie ma zamiaru odliczać czasu czy postów do tego żeby zdecydować czy ktoś się nadaje. Po to jest prośba, po to piszemy opinie, żeby zobaczyć czy ktoś jest znany, lubiany i godny zaufania. Subiektywizm jest moim zdaniem tutaj pożądany.
Piszesz - trzeba grać na serwerze i dawać o sobie znać - no właśnie tak jest teraz!
Ostatnie - złapać 3 haxów? Nie widzę tutaj też większego sensu. Wystarczy że zwróci uwagę adminowi że ten a ten jest podejrzany. Z resztą nieraz ktoś może zrobić to szybciej.
Poza tym, jak ktoś pisze podanie to ja też patrzę sobie czy ktoś ogarnia takie rzeczy i oceniam to subiektywnie.
Jak przykład podam Anviego. Ten człowiek złapał więcej haxów swego czasu niż połowa adminów. A nie miał wtedy flag. Mimo, że nie składał prośby przez jakiś czas, ja już lobbowałem za nim na adminowskim jako idealnego kandydata. Jak ktoś się nadaje i zasługuje to dostanie admina prędzej czy później. Nie znam nikogo z bydzi, kto się nadawał i nie dostał admina chociaż się o niego ubiegał.

A tak na marginesie to chyba wypadliśmy z tematu :P
_________________
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 14:51   

qBert napisał/a:
Piszesz tak tylko dlatego, ze sam nie masz :hahaha: :hahaha:
_________________

Mikaś jak bym chciał to bym się o niego ubiegał ^^, btw .jest mnóstwo zbanowanych kolesi za moją sprawą chociaż nie mam @.

Za literówkę przepraszam :D

qBert napisał/a:
Po co komu zasady 40 postów np. Doprowadzi to do zbędnego offtopu w celu uzyskania odpowiedniej liczby postów. Poza tym żaden S@ nie ma zamiaru odliczać czasu czy postów do tego żeby zdecydować czy ktoś się nadaje. Po to jest prośba, po to piszemy opinie, żeby zobaczyć czy ktoś jest znany, lubiany i godny zaufania. Subiektywizm jest moim zdaniem tutaj pożądany.
Piszesz - trzeba grać na serwerze i dawać o sobie znać - no właśnie tak jest teraz!
Ostatnie - złapać 3 haxów? Nie widzę tutaj też większego sensu. Wystarczy że zwróci uwagę adminowi że ten a ten jest podejrzany. Z resztą nieraz ktoś może zrobić to szybciej.


Miałem na myśli krótką listę kryteriów ,które były by wskazówką dla przyszłych @ - co się od nich wymaga przed złożeniem prośby. Ten pomysł zauważyłem na innym serverze.


Poza tym to jest tylko pomysł :mrgreen: jak nie przejdzie to trudno ;) ale to by pomogło moim zdaniem :)

pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
Ostatnio zmieniony przez lydka Wto 10 Lis, 2009 15:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 15:33   

screeny z przeklinania :D

A co do typa to tak:

Prośba jest napisana źle.
Wkleiłeś 4 punkty, które są wymagane w prośbie ale się do nich nie ustosunkowałeś... One są właśnie po to żebyś mógł słowami pokazać, że zasługujesz na flagi na tym ZACNYM serwerze!
Zresztą wkleiłeś bez krzty pomyślunku jak leci, wątpie żebyś 3 razy spojrzał na to co napisałeś przed postnięciem.

6. W nazwie tematu koniecznie podać nick, np. "Prośba o admina // Moj_nick"

po co to komu? widać przecież, że tak zrobiłeś.

No więc wcale się nie starasz, a przynajmniej tego nie widać. Przepisz prośbę tak żeby dostawała do jakiegoś poziomu. Najlepiej wysokiego.

I tyle mogę powiedzieć w tej kwestii. Nie gram za bardzo na bydzi to i nie wiem czy jesteś tam obecny. No a post z prośbą mnie nie przekonał. Suma sumarum

na NIE.
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
Ostatnio zmieniony przez P-C P-K Wto 10 Lis, 2009 15:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
i.S.b



Dodatkowy Nick: IrYs
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 562
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 19:47   

Nie znam.
Na NIE.
_________________
Cechuje Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie - Dzisiaj Wrogu Wczoraj Bracie ...
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 20:08   

Na nie,mimo,iż ostatnio Uczulony,zrezygnował z bycia adminem,to i tak jest ich wystarczająco dużo :)
 
 
Rider



Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 286
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 22:51   

Daj sie poznać najpierw ludziom ...
_________________
- Jakie założenie masz??
- Proste !! Walczyć i wygywać !!
 
 
Little Boy


Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009 23:05   

Ile osob bedzie moglo sobie jeszcze nabic ?:d



na niee ;pp
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Śro 11 Lis, 2009 10:43   

kazdy ma prawo do opini , jesli chodzi o prosbe o admina.
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Śro 11 Lis, 2009 10:46   

to chyba jasne ze koles wlazl i napisal prosbe w mniej niz 2 min... uzywajac... ctrl+c ctrl+v sorry ale takie rzeczy to tylko na studiach ziomber.
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 11 Lis, 2009 17:25   

jak w 100% innych przypadkow Admina ni z gruszki ni z pietruszki. Trzeba pograc , popisac . Byc rozpoznawalnym na serwerze :faja: (pozdrawiam moj fanklub!).

Z czystym sumieniem na NIE.


Swietuje dzis 200-setny glupi post na forum ^^
_________________
Ostatnio zmieniony przez koJOt Śro 11 Lis, 2009 17:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.