CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
siatkarz
Autor Wiadomość
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 15:42   siatkarz

Nick: siatkarz i kilka inych ktore pozostana tajemnica xD
Wiek: 22 lata
Zamieszkuje Wrocław ale czasami odwiedzam miejsce zameldowania czyli Kłodzko
SteamID Page: http://steamcommunity.com...561197971448171

wiele osob mozliwe ze mnie kojarzy z serwera, czy to z forum... troche nie gralem i sie nie udzielalem wiec moze cos wydusze z siebie i przeleje do wego posta.

co by tu napisac... moze zaczne od konca czyli od poczatku mojego grania... zaczelo sie tak ze jako maly pleb biegalem po bydzi pod jakimis fejkami (strzelalem do swoich itp) to bylo jakies 5-6 lat temu. Z tego co widze to na forum zareestrowalem sie we wrzesniu 2005 ale cos mi sie wydaje ze to bylo duzo wczesniej bo byly jakies przenosiny forum i chyba jakis czas uciekl z tej statystyki. Poznalem ludzi troszke, wciagnelem znajomych na b1 (np wariat, bdd aka psc, btw kiedy jakis bro?), pod koniec 2005 dostalem @ i tak sobie gralem maniakalnie w cs, rowniez zajelem sie troszke forum (ostatnio to zaniedbalem ale to ze wzgledow osobistych), ogolnie to byly czasy gdzie granie na b1 bylo czyms mega przyjemnym (chociaz nie zawsze bylo super)... kupa smiechu - kto byl widzial to wie... jakis ponad rok temu zrezygnowalem sam z grania i adminowania a teraz powolutku wracam i widze ze wiele osob troszke opuscilo bydzie. I to chyba byloby tyle mojej historii na bydzi.

A Ja? Zyje sobie spokojnie, studiuje dziennie EiT na PWr i FiR na UE we wrocku, czyli zajecia troszke mam... jestem tez rolnikiem, uprawiam razem z bratem niemaly kawalek ziemi w kotlinie (nawet bdd mi kiedys pomagal w wakacje :D ). Jestem amatorem dobrej kuchni... a ze jak ktos chce dobrze zjesc to musi umiec sobie zrobic szame to tez hobbystycznie pichce czasami przepyszne potrawy. Robie tez modele samolotow z drewna, pracochlonne zajecie ale w swojej kolekcji mam juz wicherka (moge pokazac jak kogos to interesuje) a teraz zabieram sie za Fokkera 'red baron'. Poza tym wiadomo ze prawdziwy facet kocha futbol wiec ja tez ;] (FCB), a jak sam nick wskazuje siatka tez nie jest mi obca ;p

nie lubie konsoli dlatego gry z jakimi obcuje to tylko te na pc... pes'y, nbk2k9, q3a, diablo, warcraft, grid... ostatnio dorwala mnie ponownie klasyka czyli dsj, superfrog, mario :cfaniak:

raczej prowadze swobodne zycie przy piwku ze tak bym to okreslil :] mysle ze napisalem wszystko, jak cos sobie przypomne to dorzuce

PS kojot przypomnial mi o tym ze jeszcze kiedys bylo cs fusion... oj to wtedy zaczynalem bo bydzia byla pod takim sztandarem ze tak powiem (nie wiem wogole czy ten projekt jeszcze istnieje) czyli zaczynalem tutaj baaaardzo dawno temu...

cu on :papa2:
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
Ostatnio zmieniony przez siatkarz Czw 26 Lis, 2009 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
-I.G.L.A.X.-



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 116
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:01   

Kod:
wicherka (moge pokazac jak kogos to interesuje)

kilka fotek plz :-)
_________________

 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:32   

zrobie jak bede w domu jutro...

ps zapomnialem dodac ze jestem serwerowym mistrze ortografii :] :hahaha: :hahaha:
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 16:34   

siatkarz napisał/a:
pes'y, nbk2k9

przeca to konsolówki typowe :P
_________________
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 22:22   

pes uswiadczysz na ceta z nbk to nie wiem
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 22:51   

to i to na pc mam.. nie ogarniam konsolowek ;p
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
Ostatnio zmieniony przez siatkarz Czw 26 Lis, 2009 22:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 22:54   

pes i padzik na PC w mojej opinii nie rożni się niczym od wersji na x360
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 23:07   

dziewczyny ale dyskusja o pesie czy nba czy konsolach to w innym dziale a nie pierniczycie o bele czym
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 23:50   

siatkarz zazdrosny, że o nim nikt nie pisze w jego teczce :P :D
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pią 27 Lis, 2009 00:25   

w sumie mam to gdzies bo w moim zyciu tylko ja moge sobie smiecic a nie gadanie o bzdetach xD dobra nie pije juz ;p
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.