CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
wims
Autor Wiadomość
wims



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Bydzia
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 08:10   wims

Nick: wims
Wiek: 25 lata
Zamieszkały: Brzydgoszcz
SteamID Page: http://steamcommunity.com...561197985654190
Profil ESL: (nie pamiętam loginu, dawno nie zaglądałem)

Jak pewnie spora większość z Was wie, na bydzi grywam regularnie od pewnego czasu. Wcześniej zdarzały mi się jedynie sporadyczne wizyty, gdyż nie dałem sobie szansy bliżej Was poznać (za wszystkie grzechy bardzo żałuję, proszę o naukę, pokutę i rozgrzeszenie :P ) Teraz gdy już wiem co jest 5 będę Was nawiedzać regularnie (tylko te lagi....)

Coś o mnie. Gdy miałem 3 latka moja chorobliwie zazdrosna siostra uderzyła mnie w głowę metalową szufelką... ups...za wcześnie na takie wyznania... :) Na co dzień pracuję w firmię budowlanej w dziale eksportu stolarki PCV do UE. (także jeśli ktoś chciałby wymienić okna w domu to walić na PW). Interesuje się w zasadzie wszystkim, lubię poznawać nowych ludzi, nowe miejsca i kultury (czasami jej brak)etc.
Granie na kompie traktuje jak hobby, nie należę do maniaków gier samych w sobie, którzy testują każdą nową gierę która ujrzała światło dzienne. Mam swoje perełki, których się trzymam, jedną z nich jest niewątpliwie ce-es. Poza cs'em uwielbiam wszystkie części znanych rpgów takich jak "Baldur's gate" czy "Icewind dale". Kolejne hobby to książki, które lubię czytać w każdej wolnej chwili, głównie fantasy. Moim ulubionym autorem, którego Wam gorąco polecam (jeśli tylko również macie taką zajawkę na fantasy) jest R.A. Salvatore - geniusz! Kolejne zainteresowanie, a w zasadzie spora część mojego życia to... rap. Jestem maniakiem dobrego rapu, beatmake'owych schematów i szeroko pojętego trip hopu Blisko 10 lat temu współtworzyłem jedną z 1 bydgoskich undergroundowych ekip, to były czasy prawdziwej zajawki hehe. Kulturą tą interesuję się po dzień dzisiejszy i w miarę możliwości pomagam przy różnych imprezach. Jakiś czas temu znajomy ze starych lat zaproponował nagranie szalonej epki tak dla śmiechu, z którą nie omieszkam się z Wami podzielić hehe...
W wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi na imprezach i (czasami) wracać na autopilocie do chaty :P . Poza tym jestem koneserem wysokoprocentowych alkoholi (głównie Whisky), mam juz nawet dość pokaźną kolekcję na półce hehe.
Ostatnia sprawa w kwestii zainteresowań to.... kobietki ;> (mam nadzieje, że Was nie zawiodłem :P heh )

No... to by było na tyle

Big Up!
_________________
"Worst come to worst, my peoples come first"
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 11:53   

wims napisał/a:
jestem koneserem wysokoprocentowych alkoholi (głównie Whisky), mam juz nawet dość pokaźną kolekcję na półce hehe.

A to nie w żołądku się kolekcjonuje takie rzeczy? :P
_________________
 
 
wims



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Bydzia
Wysłany: Czw 26 Lis, 2009 12:08   

hehe w żołądku również kolekcjonuje :P :)
_________________
"Worst come to worst, my peoples come first"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.