CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przez co bydzia traci ludzi...
Autor Wiadomość
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 17:53   Przez co bydzia traci ludzi...

Jest wiele powodów, w większości ludzie zganiają na lagi, jednakże patrząc z perspektywy czasu ludzie mimo lgów zawsze grali na serwerze. Według mnie głównym powodem jest zachowanie adminów które dość przesadnie(z wulgaryzmami ) skrytykowałem. Ale ile można przyglądać się z boku jak admin który wchodzi na serwer zmienia mapę pod siebie, mówię tu o zachowaniu mentosa dzisiaj również xoxa. Na serwerze po to wprowadzono opcję rtv żeby z niej korzystać. Pewne osoby nieumiejetnie korzystając z powierzonych im funkcji zepsuły stary serwer na którym grano praktycznie wszystkie mapy mimo tego że komuś to nie pasowało i wyszło parę osób. Aktualnie gra się notorycznie d2 nuke inferno.... czasem pociągi co w konsekwencji nudzi ludzi (którzy mapy te grają głównie na mixach/ ligach i chcieli by od nich odpocząc).
Ps.tłumaczenia admina że ludzie wyjdą i zmienia mapę do mnie nie trafiają (bo ludzie i tak wychodza po 3x dust2)
Ps2.Jest niszczone to co skrupulatnie tworzyli ludzie przez parę ładnych lat i to nie tylko przez administrację która zawsze szanowała zdanie graczy(bo to oni tworzyli atmosferę) ale i samych graczy którzy nietylko dokładali się finansowo do serwera ale udzielali rad i sugerowali co zmienić aby wszystkim grało się lepiej.
Mam nadzieję ze ktoś wyciągnie wnioski z mojej wypowiedzi....
 
adaxdk



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 542
Skąd: Białystok
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 19:14   

Wniosek jest prosty. Mylisz się, że ludzie uciekli z bydzi ponieważ admini wybierali mapy pod siebie. Poza tym zwykły admin taki jak ja, xox, mentos itp itd nie mogą zmienić mapy bez głosu ludu. Do tego jest potrzeba flaga f której nie mamy, czyli wynika, że bez dodatniej liczny głosów i WIĘKSZOŚCI ludu na serwie mapy się nie zmieni.

Jeżeli na servie gra komplet czyli 16 os. a po zmianie na inna mapę te osoby wychodzą i zostaje garstka (5-6 os.) to czemu nie wrócić do jakiegoś standardu i grać w komplecie.

Przed chwilą wszedłem na server i była akurat zmiana mapy, to postanowiłem z kojotem ze zmienimy na d2 i proszę jest z kim grać:



aha dodam jeszcze ze vot, który dałem na d2 był przegłosowany 100 procentową frekwencją ZA zmianą.

Powiedzmy prawdzie w oczy dostałeś bana i się wkurzyłeś, musiałeś na coś zwalić.



Edit:
wtopa :) była zmiana i na sc jest kabul. ^^
_________________

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.

http://www.bash.org.pl/330347/
Ostatnio zmieniony przez adaxdk Śro 06 Sty, 2010 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 19:35   

Rozumiem Gregora i tez popieram, bo chetnie pogralbym sobie tego dust2002, ale demokratycznie z 3 @, 2 bylo za zmiana wiec nie wtracalem sie. Tez mi sie nudzi co chwila grac d2 inf nuke i w kolko. juz nie wytrzymalem i wlasnie wyszedlem bo znowu nuke jest.
_________________
 
 
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 19:56   

Logiczne jest ze jeżeli dajesz vota podczas gry z dwiema opcjami to 1/3 osób wcisnie pierwsza pozycje 1/3 wcisnie cos ze swiadomego wyboru a 1/3 niewie że 0które oznacza (nic) wogóle do czegoś służy wiec wolą na coś zagłosować. Voty powinny być bardziej klarowne jak kiedyś. Przykładowo gramy inferno chcemy zmiany na d2 i nuke
to dajemy 3 opcje : d2 nuke i pozostajemy przy inferno<<<< powinno to być zaznaczone, w innym przypadku sugerujecie tylko dwie mapy albo neutralność w głosowaniu.
Ps. na starej bydzi zanim admin wogóle rozpoczoł wotowanie pare razy spytał ludzi czy chcą zmiany na SAY, alb sam proponował wpisanie w konsoli votemap, voty admina były absolutną ostatecznością.
ps2.po raz kolejny odwołuje się do opcji rtv i 3 minutowej blokady, jak myslicie po co to jest z kaprysu??? a nuż widelec komuś się spodoba mapa którą chciał wcześniej zmienić
i dojdzie do wniosku że jednak jest sens raz na jakiś czas dla odchamienia zagrać mapy w stylu italy....
Ostatnio zmieniony przez Gregor Śro 06 Sty, 2010 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 20:10   

Jezeli na serwerze gra mniej niz 8 osob to admin ma prawo zmienic mape.
Wybacz ale w momencie gdy wchodzac na serwer widze militie graną przez 3 osoby, to z automatu leci vote na coś innego, bo wiem ze za chwile bym został juz sam na nim.

edit:
Stara bydzia, nowa bydzia? :wow:
Ostatnio zmieniony przez Moras Śro 06 Sty, 2010 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 20:28   

Sam czasem mam ochote pograc cos innego, ale wtedy glownie jest 1on1 2on2.. i zmuszony jestem dac D2, zeby zebrac wiecej ludzi.
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 21:20   

Też chętnie pograłbym CHATEAU albo OILRIGA :D co widać jak często je nominuje, ale jeżeli nawet te mapy wygrywają to kończy się to po 10 min grą 4v4 i vote na coś co przyciągnie ludzi, zawsze byłem zwolennikiem niestandardowych map dopóki na bydzi nie zaczęły się problemy z frekwencją .Co do Twojej wypowiedzi " na starej bydzi zanim admin w ogóle rozpoczął wotowanie parę razy spytał ludzi czy chcą zmiany" nie pamiętam czy grałeś w T czy CT ale jeżeli w CT to musiałeś słyszeć że gracze mówili przez mikrofon żebym dał vote'a na coś innego, w 90% przypadków jak wchodzę na serwa i widzę że jest mało ludzi to się ich pytam czy zmienić na d2/inf/nuke, przykład w ostatnim czasie jak grałeś m.in Ty była mapa cbble grało max. 7 osób wszyscy albo byli za zmiana albo nic nie mówili tylko tobie to przeszkadzało. Nie rozumiem jednak Twojej jednej wypowiedzi "jednak jest sens raz na jakiś czas dla odchamienia zagrać mapy w stylu italy" w jaki sposób italy, lub inna mapa tego typu ma odchamiać.
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





 
 
Gregor


Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 7
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 21:32   

jeżeli chcesz się łapać za słówka ok co do mojej wypowiedzi to była przenośnia raczej wiesz co to znaczy i o ile byś niechciał odbiegać od tematu byś sie nie czepiał jednego wyrazu, nie trzeba zbyt wiele inteligencji aby zrozumieć o co mi chodziło......

ps. mam nadzieje że nikogo nieobraziłem:D ale z tego co widze to do niektórych nie trafia o co chodzi. szkoda poprostu strzępić język, czas zacząć grać na innym serwie jak to zrobiło wiele innych osób.
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 21:42   

Przepraszam nie chciałem Cię łapać za słowa, naprawdę nie zrozumiałem twojego przesłania (może mam za mało inteligencji :crazy: ) , post pisałem w pośpiechu ponieważ jestem trochę zajęty i nie zastanawiałem się nad innymi znaczeniami twoich słów. " szkoda poprostu strzępić język" czemu niech coś się dzieje na forum krew niech się poleje pięści w ruch dawno nie było żadnej konfrontacji :D
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Śro 06 Sty, 2010 21:54   

wlasnie wbilem na chwile na serwer i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy podczas gry

- admini nie kontroluja co sie dzieje w 2 teamie, albo nawet i w swoim
- sys_tickrate niczym na kalkulatorze
- jakosc lacza serwerajak z modemu

tyle mam do powiedzenia w temacie
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.