CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przez co bydzia traci ludzi...
Autor Wiadomość
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 17:06   

Luz jest wiekszy od jakiegos czasu na pewno, ale niektorzy chca przetestowac nie tylko flage kick :P
IMO nadziei wiekszej nie ma, jedyne wyjsce to PROVIDER, bez tego nie ma sensu meczyc sie i starac myslec nad czyms innym, wiec dla mnie wszystkie tematy tego typu powinny byc pozamykane do czasu wypowiedzi osoby za to odpowiedzialnej. Bez sensu od kilku miesiecy walkowac temat w kolko, jak i tak z tego nic nie wyjdzie.
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 17:33   

YYYYYYYYYYyyyyyyyyyyyyyyyyyyyhy na bank... fox nie gra bo ma inny nałóg, lepszy od cs :p

a teraz na powaznie i na temat... Gregor nie jest sam bo wielu, ktorych znam z tego servera stwierdzilo juz, ze "kiedys bylo lepiej"(ktos zaprzeczy?) ale to baaardzo oczywiste, nie biorąc pod uwage tematu ścin. moim zdaniem jest tak dlatego, ze kiedys kazdy z nas (a wiekszosc napewno) lubil zarwac dzien lub noc grajac na bydzi z ludzmi, ktorych sie lubilo i czesto z nimi gralo... oczywiscie jak wiadomo ludzie przychodza i odchodza, wiec porownujac dawne dobre czasy z dzisiejszymi realiami normalny jest wniosek, ze kiedys bylo lepiej.tak naprawde to ludzi regularnie wpadajacych na bydzie jest garstka.

jezeli chodzi o bulwers Gregora o kompetencje adminow to tez sie musze z tym zgodzic... ale nie zwracam uwagi adminom, ze ktos ma nieregulaminowy nick albo, ze przeklina bo prawdopodobnie byłby kontrbulwers, ze podwazam czyjes kompetencje wiec wole grac swoje. oczywiscie sa lepsi i gorsi admini ale w to nie wnikam, kazdy ma szanse sie sprawdzic. inna sprawa to to, ze niektorzy z adminow praktycznie nie graja na bydzi a na innych serverach... np Just kill me ;] (nie zeby mi Cie brakowalo czy cos ale wole podac jakis przyklad bo zaraz sie zaczna pytania w stylu 'ta! ciekawe kto?!'). nie czepiam sie, ze np Wegier czy inny Moras nie gra w cs... bo wiadomo-real life(w to tez nie wnikam) , ale jesli sie jest adminem jakiegos servera to to do czegos zobowiazuje... wpadajcie od czasu do czasu :]






bardzo prawdopodobna reakcja teczki na:
lydka napisał/a:
odświeżcie forum(nowsze wersje są fajniejsze) itd itp.
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 02:42   

domez jestes mom miszczem cietej rposty , moge zostc twoim padawanem ?

czy to wogole ma sens ?

bydzia >>>>>> death
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 04:45   

***cenzura*** ale wy spamujecie. wojtas/razel kwestionuje każdą moją wypowiedź ty jesteś jakiś ***cenzura*** ? Daj swoje propozycje a nie kretyńsko odpisujesz. Dzieciaki nie szanują kasy i to co wcześniej pisałem by miało pokrycie w rzeczywistości.

Najpierw trzeba zainwestować ,ale z takimi osobami jak zakompleksiony razel to nic , nie zrobimy bo tylko wszytko neguje. Ja mogę się zrzucić - tylko niech ktoś inny napisze plan działania.
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
Anvi



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 286
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 09:19   

A może tak wgrać by jakiś mappack ? jakies cs_747 , piranessi, bikini itp itd? może coś nowego przyciągneło by ludzi do gry...
_________________
 
 
wzr



Dodatkowy Nick: pOw poW
Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 358
Skąd: Koszalin
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 10:46   

Anvi chętnie bym pograł mape bikini, piranesi, ale to raczej odgoni ludzi, bo "nei znają mapy" ...

powiedzmy sobie szczerze ,dlaczego zawsze jak jest D2 , inferno, aztec serwer jest pełen ? bo każdy woli grać na jakiejś dennej mapie którą gra co dziennie po 10 godzin ...

taka jest prawda, zmiana mapcyklu, wrzucenie mappacku nic nie zmieni .... :(
_________________



دخان الشيشة اليومية
 
 
orion151



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 254
Skąd: Nakło, Bydgoszcz
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 12:48   

***cenzura*** przestańcie ***cenzura*** już, bo nie da się tego słuchać, poczekajcie do lutego/marca to się wyjaśni sprawa providera, a co do sprzętu to wystarczy to co mamy...
_________________
Strony Internetowe Nakło
Usługi genealogiczne Bydgoszcz
Akwarystyka morska Bydgoszcz
 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 22:02   

lydka napisał/a:
***cenzura*** ale wy spamujecie. wojtas/razel kwestionuje każdą moją wypowiedź ty jesteś jakiś ***cenzura*** ? Daj swoje propozycje a nie kretyńsko odpisujesz. Dzieciaki nie szanują kasy i to co wcześniej pisałem by miało pokrycie w rzeczywistości.

Najpierw trzeba zainwestować ,ale z takimi osobami jak zakompleksiony razel to nic , nie zrobimy bo tylko wszytko neguje. Ja mogę się zrzucić - tylko niech ktoś inny napisze plan działania.


jedyne co moge o Tobie powiedziec.... to to ze jestes dzieckiem .....

neguje bo to gowno warty pomysl byl i tyle... zabronisz mi miec wlasne zdanie ?

i wyluzuj tam z wulgaryzmami i wyzwiskami w moim kierunku ...

// temat nie dla mnie. tnie i tyle :P
Ostatnio zmieniony przez WOJTAS Sob 09 Sty, 2010 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 01:59   

łyda nie napinaj bo razel ma z Ciebie beke :D sory ale ja np. nie mam 13 lat i miałbym wybite na to płacenie za zmiane nicka. Sory ale takie zabiegi to dla ~12 :D gram dla przyjemnosci a jak nie ma warunkow do gry, to takowej nie ma = nie gram ;]
_________________
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 02:02   

bamc napisał/a:
łyda nie napinaj bo razel ma z Ciebie beke :D sory ale ja np. nie mam 13 lat i miałbym wybite na to płacenie za zmiane nicka. Sory ale takie zabiegi to dla ~12 :D gram dla przyjemnosci a jak nie ma warunkow do gry, to takowej nie ma = nie gram ;]


To pofatyguj swoje dupsko, za tego slota co dostałeś kiedyś od Solida i pociśnij go, żeby pomógł ogarnąć sprawę providera.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.