CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Co z kasą Bydzi?

Co zrobić z pieniędzmi ze wspólnego konta Bydzia?
przelać na pomoc powodzianom
26%
 26%  [ 5 ]
przelać na hospicjum dla dzieci
21%
 21%  [ 4 ]
zostawić na przyszłą ewentualną reaktywację serwera
52%
 52%  [ 10 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
lydka



Klan: nie przepadam
Dodatkowy Nick: no ammo?KniVeS!
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 146
Skąd: wa-wa,wesoła
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 12:07   

nieee !! mnie tak dzisiaj łeb nak****a -.- ,ze zaraz zejde.. zrobilem grilla dla ~15 osob a nie wiem jakim cudem znalazlo sie tam 4l. vódki,38 piw, i 5l baniak heinekena, -.- a rano nic nie zostalo.

Kasa dla powodzian! i niech ktos ogarnie tematco do spotkania, bo czas nagli :P !
_________________
"..Tutaj nie ma "my", jestem tylko ja i ty.."
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 17:00   

To by oznaczalo RIP dla bydzi ; ;(
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
lnk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 364
Skąd: wwa
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 18:19   

niezle z was pijaki, po kilka bomb i 3 piwa na grillu ;- )


szkoda tej bydzi, juz nie gram nawet w konterka ale jakby na serwerze bydziaki graly to wpadne :- )
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 22:01   

Wykupmy hosting na te przynajmniej 2 miesiace, moze przez ten czas ktos w totka wygra, albo inny cud sie wydarzy!
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Uczulony`
SteamBans Member



Dodatkowy Nick: nedlee
Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 807
Skąd: K-LIN
Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 22:44   

Nie chce mi sie wierzyc ze na takim forum nie znajdzie sie 8 osob co mogloby miesiecznie 25 zl dawac na serwa.
_________________

F*** Tomorrow, Live Today,
Forgot yesterday and Just Play.
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 14:33   

dobra najpierw zacznijcie grac na istniejacym servie... ja ostatnio gralem i nie bylo lagow ani scin











2vs2 ;] ale to i tak chyba tlumy jak na obecna sytuacje :]
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
Ostatnio zmieniony przez domeztoz Pon 07 Cze, 2010 18:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 16:49   

domeztoz napisał/a:
dobra najpierw zacznijcie grac na istniejacym servie... ja ostatnio gralem i nie bylo lagow ani scin


haha bo nikogo nie bylo :D
_________________
 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 20:16   

bydzia miala lepsze i gorsze dni, obecnie sa gorsze dni, bo nam srednia wieku wzrosla a z tym proporcja czasu i checi na granie do czasu poswiecanego dziewczynom/zona/studiom itp. jak ja wracam o 17 z roboty , tym bardziej , ze caly dzien macham lapami nogami, szlifuje , maluje , kuje itp. to juz nei mam sily machac myszka , nie wspominajac o jakiejsc aktywnosci intelektualnej. :P


bedzie lepiej w koncu :) ) mojeee bydziakii <tula i sciska>
_________________
 
 
x0x



Dodatkowy Nick: x0x :p
Dołączył: 31 Maj 2007
Posty: 357
Wysłany: Pon 07 Cze, 2010 21:35   

koJOt napisał/a:
bydzia miala lepsze i gorsze dni, obecnie sa gorsze dni, bo nam srednia wieku wzrosla a z tym proporcja czasu i checi na granie do czasu poswiecanego dziewczynom/zona/studiom itp. jak ja wracam o 17 z roboty , tym bardziej , ze caly dzien macham lapami nogami, szlifuje , maluje , kuje itp. to juz nei mam sily machac myszka , nie wspominajac o jakiejsc aktywnosci intelektualnej. :P


bedzie lepiej w koncu :) ) mojeee bydziakii <tula i sciska>

racja ja też przeważnie jestem po 20 w domu i jedyne co mam w głowie to się wyspać, a w weekendy pasuje się coś napić itp. poczekajmy do wakacji może w tedy coś się ruszy
_________________
PRZYJACIOŁOM ELO





 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Wto 08 Cze, 2010 14:28   

żeby reaktywować Bydzię - a da się to zrobić póki jest jeszcze marką rozpoznawalną - muszą się zająć osoby, które naprawdę mają czas i ochotę - ja osobiście nie mam w ogóle czasu wolnego, a przez to chęci na nic - ciągle tylko dzieci, problemy i gonitwa za kasą. Pare tygodni temu coś chciałem pograć w CS - bydzia pusta, więc odwiedzałem inne serwy ... ale to nie to, nie ma znajomych, nie ma z kim pogadać, tylko tępe strzelanie. Wkurzasz się na innych bo nie grają jak twoi znajomi z lat przeszłych - znałem Was prawie wszystkich z serwa, miałem często dobry ubaw - ale zawsze wiedziałem co się można spodziewać po Waszej grze - kto odważny i na pierwszy ogień, kto obstawia a kto spryciarz ... normalnie łezka się kręci w oku. Byliśmy jak jeden duży klan. A gdzie indziej? Jak gra z bezmyślnymi botami, tylko myślą o sobie albo w ogóle nie myślą - dlatego pograłem później chwilę w DoD`a, i Urban Terro .... teraz nie chcę mi się nic. Nawet nie mam czasu odpalić kompa.
Dlatego nawet nie wiem czy jest sens czy mam rezygnować czy co ... czy chce to jeszcze ktoś ciągnąć? Zna się ktoś? Chcę ktoś coś jeszcze? Co robi Solid? Gdzie jest Nowik? Z Teczką jeszcze jakiś kontakt mam.
szkoda gadać .... poszło w pisdu kawał dobrej czyjeś roboty i fajnej atmosfery.
Jeżeli się ktoś znajdzie chętny do jakiś reaktywacji to zostawić kasę, jak nie to przelać kasę na jakieś hospicjum dla dzieci - powodzianie coś tam dostaną, bo sprawa jest aktualna.
_________________

 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.