CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Czy wrócą te czasy....?
Autor Wiadomość
an4k1n_skyw4lk3r



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 18:48   

Jak chcesz to Cię mogę usunąć ale to chyba zaszczyt być na liście ostatnio obecnych :D
_________________

 
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 20:00   

tu głównie chodzi o warunki do gry na serwie, a nie kto na nim siedzi :P
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 17 Paź, 2010 21:11   

Moras myślę,że po części kto na nim siedzi też jest ważne ;)
 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 10:20   

co z tego jak bedzie atmosfera skoro ***cenzura*** pograsz. rownie dorbze mozesz otworzyc czat na onecie i pokliakc.
_________________
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 12:49   

Siemandero - sam bym teraz dał sobie uciąć jajko za jeden śmiechowy wieczór na bydzi ... ale to se ne vrati ... to że serwer zdechł z powodu łącza, serwera i Bóg wie jakich jeszcze rzeczy to jest mały procent - MY przestaliśmy wszyscy jakoś naraz grać, z różnych powodów. To jest jak czasy szkoły średniej albo studiów, było fajnie ale minęło - czas na pracę, czas na obowiązki - teraz są inne przyjemności. Bydzia była po prostu fajnym etapem w naszym życiu, coś do czegoś można fajnie powracać we wspomnieniach. Nie psujmy już tego wspomnienia, niech odejdzie w chwale - nie róbmy błędu np M. Jordana, skończył karierę jako bóstwo NBA i koszykówki i nie potrzebnie wrócił - czar prysł jak bańka - pokazał, że jest zwykłym śmiertelnikiem, że się zestarzał. Można też wymieniać Schumachera czy nawet bliżej na naszym podwórku -Małysza. Lepiej pamiętajmy te dobre okresy.
U mnie do tej pory pojawia się błogi uśmiech jak wspominam początki Bydzi i CS - jak urywałem się z roboty, z baru do kafejki i grało się w oparach dymu nikotynowego. Nie było dzieciarni, jakiś nadmiernych hackerów czy nawet interpa - była dobra zabawa. Teraz nie mam knajpy, nie istnieją już kafejki, nie mam czasu, za to mam własny nie używany komp z 10mb netem, dwójkę dzieci, wredną robotę i plus 10kg (i tak zjechałem do 90kg ;) )
Także kochani = dziękuję Wam wszystkim za wspólnie spędzone dni, było naprawdę fajnie. W sumie już przestałem żałować, że nie udało się reaktywować jako user, @ czy H@ - dowodem naszej potęgi jest to że dalej się spotykamy na forum pomimo, że serwer praktycznie nie działa od roku? Dwóch?
_________________

 
an4k1n_skyw4lk3r



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 16:50   

No dobra węgier ale mimo wszystko ja nie znalazłem jeszcze servera który by się chociaż równał z bydzią bo miałem "gorszy moment" i szukałem jakiejś alternatywy. ^^ dlatego wolałbym chociaż spróbować wskrzesić stary klimat :>
_________________

Ostatnio zmieniony przez an4k1n_skyw4lk3r Pon 18 Paź, 2010 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 18:06   

ale masz jakis plan dzialania czy tylko szczere checi?
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
 
 
Sinecod
Admin :: bydzia {3} FUN



Klan: Klaco?
Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 524
Skąd: Vietnam
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 20:39   

on zostanie wiodacym politykiem!
anakin na prezydenta!


jak juz pisalem ale usuneli mi posta - nie, nie wroca te czasy
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sinecod Pon 18 Paź, 2010 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
an4k1n_skyw4lk3r



Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 18 Paź, 2010 21:56   

Szczere chęci ofc a plan działania cóż - nic nadzwyczajnego, starym bydziakom dać znać, że wskrzeszam server, namawiać ich do powrotu poprzez steama, nasze kochane forum no i reklamować serwer jak się da, cóż ile to da, zobaczymy no a przede wszystkim staram się sam grać kiedy mogę - z vaderem i jagosem.
_________________

Ostatnio zmieniony przez an4k1n_skyw4lk3r Pon 18 Paź, 2010 21:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qBert



Klan: botland
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 1888
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 19 Paź, 2010 13:20   

Gdyby nie to, że jestem w Danii to nawet bym wbił i zobaczył co tam słychać ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.