CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Co u Was po latach
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Czw 22 Sty, 2015 22:55   Co u Was po latach

Siema lamy,
w końcu skręciłem starą puszkę bo musiałem zrobić jakiś update mojej strony....to przy okazji sobie myślę - a tam, zainstaluje CS starego i zobaczę kto jeszcze gdzieś coś gra czy to już kaplica bo coś czytałem, że już wszyscy grają w jakąś nową wersję. Patrzę po nazwach serwerów, ja pierd.... no nic znalazłem kilka TP i tak sobie czasem pykam od miesiąca. Ale no jakoś kurde nie mogę z tymi ludźmi, czasem trafi się jakaś ekipa zgrana, prawie jak my kiedyś ale ....to nie to....to nie te nasze stare wygłupy.
Ale nie o tym
Przypomniało mi się o Bydzi....patrzę....FORUM STOI! i co lepsze....shoutbox jest uczęszczany! NASI TU BYLI!
Chcę zrobić taki projekt co czasem mi chodzi po głowie - jak wam się życie potoczyło. Kogo już nie ma wśród nas (przeżyliśmy razem tragedię tej młodej mamy z Białegostoku co popełniła samobójstwo mając kilkumiesięczne dziecko, w sumie nigdy nie okazało się dlaczego), kogo jest więcej (ja już mam dwóch drani 7 i 5 lat) a kto co tam w ogóle.

Jutro z roboty napiszę moje story
_________________

 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Sob 24 Sty, 2015 22:58   

ja piernicze WUNgiel odżył :E
_________________

 
 
bamc



Dołączył: 17 Lut 2007
Posty: 420
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 07 Lut, 2015 13:43   

Mnie również sentyment ruszył i zanstalowałem CS'a! Biega teraz z serwerami 1.6 :(
_________________
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Nie 08 Lut, 2015 16:00   

da się jeszcze znaleźć jakieś normalne TP albo 4FUN, nie narzekajcie :*
_________________

 
 
koJOt



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 235
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 08 Lut, 2015 16:14   

Mordy moje parszywe :D A zyjemy jeszcze jakos :) ja to już pykam jedynie w mu online, Bf3 nie odpalałem z poltora roku , osobiste się trochę syplo zycie ^^ także małych kojotow nie będzie ^^ morda:* :cfaniak:
_________________
 
 
Fabi



Klan: Nie oglądam
Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 96
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015 12:00   

Ja jestem aktywnym bezrobotnym studentem po licencjacie, aktualnie na magisterce. Pykam sobie w lige legend, chociaż ostatnio mam dłuższą przerwę no i szpilam sobie w cs:go. Ogólnie początek tego roku to same zmiany planowane i nieplanowane, ale póki co jest ok ;)
 
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015 08:40   

świetnie....małe dranie mi przyniosły z przedszkola albo ze szkoły nową odmianę anginy. Dzisiaj pierwszy raz po 3tygodniach zaczynam kontaktować i czuć co jem i pije. Może w końcu jutro się napije jakiś % żeby to wypłukać z organizmu.
To gdzie jeszcze można pograć TP ? Tylko tak, żeby jacyś normalni @ tam zaglądali bo mnie krew zalewa co się teraz wyprawia.
_________________

 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015 17:32   

jakież już mówiłem, takież i napiszę, "koszary" TP są spoko, ale ciężko jest wbić czasami
_________________

 
 
WOJTAS



Klan: ^^
Dodatkowy Nick: RazeL
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 468
Skąd: Gdynia, Warszawa
Wysłany: Pią 13 Lut, 2015 20:21   

A co tu sie dzieje ?!?! oO
 
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Śro 18 Lut, 2015 22:18   

obecny lol, to może ja też zainstaluję, nie pamiętam kiedy ostatni raz w coś grałem :D
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.