CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Co u Was po latach
Autor Wiadomość
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon 23 Lut, 2015 15:24   

Moje Bydziowanie skończyło się razem ze zmianami życiowymi, normalnymi w pewnym wieku i akurat samo CS nie jest jedyną rzeczą którą się utraciło (ale mam nadzieje że nie bezpowrotnie jak paintball na przykład).
- 2008 syn
- 2009 mieszkanie które wynajmowałem od rodziny, która siedziała i podobno się dorabiała w Irlandii musiałem na szybko opuścić bo dorobkiewicze jednak wrócili nikomu nic mówiąc. A mieszkanie odremontowane, czynsz normalnie płacony i to nie mały, dziecko nie miało roku, i w ciągu dosłownie kilkunastu dni musiałem znaleźć mieszkanie, kredyt....remontowałem i przeprowadzałem się w 2dni....to było naprawdę ciężki okres. A rodzina? No co - mieszkanie się niszczyło i ciągło opłaty, więc znaleźli frajera co im opłaci. Mieli nie wracać nigdy bo takie pinądze tam robili a potem się okazało że skur.wys.yny jedno na kasie, drugie piwo żłopało na bezrobotnym aż w końcu uch wyyebali.
- 2010 drugi syn....nawet się nie dało opić bo żałoba było po Smoleńsku, więc załatwiłem z lekarzami żeby żonę przetrzymali, syn u teściów a ja opijałem :crazy:
poza tym standard - praca- dom - praca -dom itd. Dzieci szkoła....jakieś tam problemy życiowe ale dzięki Bogu nic większego
Teraz znowu wracam na takiej kur.wie z roboty że jak dzieci pójdą spać to jak mam siłę i ochotę to właczam kompa i gram albo męczę seriale odmożdzające.

to tyle...co u Was, co u nieobecnych ale utrzymujecie może kontakt
_________________

 
kiciper



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 236
Wysłany: Czw 26 Mar, 2015 19:27   

Siemka.. mh zycie. Jak poznalem moja zone Mowilem ze gram w CS i L2 i ze to jest moja pasja i co.... nie mam problemu nie bedzie mi to przeszkadzac,,, ech...
Mam zonke i synka 3 latka i drugie w drodze,. Tak mi bylo ***cenzura*** w polsce ze teraz robie w niemcowni. A teraz pisze z Parkingu, A dodam ze jezdze duzym zestawem, W sumie robie to co lubie ale zona zla ze mnie w domu niema. co tydzien w domu w PL a po 3 tygodniach tydzien w polsce, tak wychodzi ze 13 dni w domu, kasa dobra w Eur a i tak zonce zle,
teskni mi sie za CS ts fajnie bylo,
Chcialbym miec kiedys taki tydzien spotkac sie, pograc odpoczac od tego doroslego zycia
_________________
ssyssunia
KiZiA_MiZiA
chyba widzialem kotecka....
 
WEGier



Klan: na drzewie :)
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1310
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015 12:39   

kiciper, dalej wozisz te ciągniki z Holandii?
Babom nigdy nie dogodzisz - przed ślubem zgadzają niby na wszystko i wszystko rozumieją, a później dopiero wychodzi na jaw...i jeszcze zawsze wychodzi, że to one takie biedne, jak można...i takie tam ***cenzura***. Nie przejmuj się - mam to samo ;)
_________________

 
tiop



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 141
Skąd: stamtąd
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015 12:46   




Siema :faja:

widac cała stara ekipa zonata i dzieciata :D

PS Ja tez ;(

:papa2:
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
 
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015 17:45   

tiop napisał/a:
widac cała stara ekipa zonata i dzieciata :D

a guzik :lol:
_________________

 
 
tryvial



Klan: nie
Dodatkowy Nick: h.e.l.
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 74
Skąd: posen
Wysłany: Wto 30 Cze, 2015 06:28   

U mnie córa (7 lat), rozwód, nowa kobita i 12 rok tej samej pracy. W nic nie gram, za to zacząłem biegać (3 rok leci), trochę siłki. Śledzę wyniki virtus pro i oglądam streamy z cs:go ;)
_________________
Subtelność to sztuka mówienia tego, co ci się podoba i wycofywania w porę, zanim twój rozmówca zrozumie.
Anatol France
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015 12:49   

Został jeszcze ktoś ze starej gwardii? Jest tam kto?
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
w0mbat



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 316
Skąd: grudziądz wieś
Wysłany: Sob 25 Lip, 2015 21:19   

Patt a Ty czołgi jeszcze sklejasz?
_________________

 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015 11:33   

Wiadomo. :faja:
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
Moras



Dołączył: 27 Kwi 2006
Posty: 640
Skąd: D.G.
Wysłany: Sob 01 Sie, 2015 20:53   

Zerkam na forum co jakiś czas, ale jakimś cudem przegapiłem ten temat :wow:

Aktualnie 'just married' i ogólnie praca > dom. Nie pamiętam kiedy ostatnio steam odpaliłem. Z bydziakami jako taki kontakt jeszcze miałem jak prowadziłem projekt SteamBans i jeszcze jakieś mixy się grało. Projekt w końcu upadł, a chęci i czasu do gry przy okazji też zabrakło - a w CS:GO się już nawet nie pchałem. Pozdro :E
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.