To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - BAN- popłakałem sie ze śmiechu

olo84 - Nie 26 Lut, 2006 22:21
Temat postu: BAN- popłakałem sie ze śmiechu
Cytat:
Kawał tylko dla chłopaków (dziewczyny mogą sobie odpuścić, bo i tak będzie bez sensu, jak będą czytały Język)

Bylo sobie trzech krasnali. Jeden mial bardzo krotką raczkę, drugi nozkę a trzeci pisiora. I chcieli sie dowiedziec czy ich członki sa najmniejsze na swiecie. Poszli wiec do wrozki, ktora miala zaczarowane lustro, aby sie go zapytac.
Wchodzi pierwszy, wychodzi i wola smutny: "Wiedziałem! Mam najkrótszą rączke na świecie! Płacze Jaki przypał!"
Zaraz po nim 2: "A ja mam najkrotsza noge na swiecie! Smuteczek obciach na maxa Płacze"
Trzeci wychodzi jakby taki wesoły i mowi: Ej, chłopaki, znacie jakiegoś kolesia o nicku [You] ?


kawał bardzo mi sie spodobał i wkleiłem go na innym forum jako pierwszy swój post ;] i dostałem bana ;]

popłakałem sie ze smiechu

psychic - Nie 26 Lut, 2006 22:23

ojej
nappy - Nie 26 Lut, 2006 22:48

ojej! I co teraz?! Może w regulaminie była wzmianka, że nie wolno podawać kawałów o krasnalach? Albo był tam specjalny topic gdzie zamieszczano kawały? Hm...
.:Solid_Snake:. - Nie 26 Lut, 2006 22:57

moze kolesie sami nie ogarniaja ze funkcje you maja wlaczona xD
ritarded l. - Nie 26 Lut, 2006 23:10

to forum anty-krasnal
ciasteczkowy - Nie 26 Lut, 2006 23:30

hahahah no to widzisz jacy jesteśmy wyrozumiali hahahahha
olo84 - Nie 26 Lut, 2006 23:35

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Kawał tylko dla chłopaków (dziewczyny mogą sobie odpuścić, bo i tak będzie bez sensu, jak będą czytały :P )

Bylo sobie trzech krasnali. Jeden mial bardzo krotką raczkę, drugi nozkę a trzeci pisiora. I chcieli sie dowiedziec czy ich członki sa najmniejsze na swiecie. Poszli wiec do wrozki, ktora miala zaczarowane lustro, aby sie go zapytac.
Wchodzi pierwszy, wychodzi i wola smutny: "Wiedziałem! Mam najkrótszą rączke na świecie! ;( Jaki przypał!"
Zaraz po nim 2: "A ja mam najkrotsza noge na swiecie! :( obciach na maxa ;( "
Trzeci wychodzi jakby taki wesoły i mowi: Ej, chłopaki, znacie jakiegoś kolesia o nicku Gość ? :banan:

:crazy:


ciastek Ty mnie zawsze rozwalisz ;] fakt wyrozumiałośc nabiera nowego znaczenia ;D

a co do bana juz zdjęty ;] napisałęm do adma na gg i odrazu rozdał worny 3 modom ;]

nappy - Pon 27 Lut, 2006 09:35

olo84 napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Kawał tylko dla chłopaków (dziewczyny mogą sobie odpuścić, bo i tak będzie bez sensu, jak będą czytały :P )

Bylo sobie trzech krasnali. Jeden mial bardzo krotką raczkę, drugi nozkę a trzeci pisiora. I chcieli sie dowiedziec czy ich członki sa najmniejsze na swiecie. Poszli wiec do wrozki, ktora miala zaczarowane lustro, aby sie go zapytac.
Wchodzi pierwszy, wychodzi i wola smutny: "Wiedziałem! Mam najkrótszą rączke na świecie! ;( Jaki przypał!"
Zaraz po nim 2: "A ja mam najkrotsza noge na swiecie! :( obciach na maxa ;( "
Trzeci wychodzi jakby taki wesoły i mowi: Ej, chłopaki, znacie jakiegoś kolesia o nicku Gość ? :banan:

:crazy:


ciastek Ty mnie zawsze rozwalisz ;] fakt wyrozumiałośc nabiera nowego znaczenia ;D

a co do bana juz zdjęty ;] napisałęm do adma na gg i odrazu rozdał worny 3 modom ;]


Bliska rodzina? :crazy: :hahaha:

olo84 - Pon 27 Lut, 2006 12:29

kumpel z roku
koper0z` - Pon 27 Lut, 2006 14:59

prosze tylko nie mowicie o [ you ] :hahaha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group