To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 18:14

Cytat:
SOLID:POST TEN JAK I NASTĘPNE PRZYKLEJONE Z TOPICA BYDZIA DEAD GDZIE JAKO JEDEN Z PRAWDOPODOBNY POWODÓW ZNIKNIECIA SERWERA Z SIECI BYŁO CELOWE DZIAŁANIE RONINA. TUTAJ SPRAWA JEST DALEJ WYJAŚNIANA, A ŻE DUŻO WĄTKÓW POWRÓCIŁO Z TEGO TEMATU TO POSTY PRZYKLEIŁEM WŁAŚNIE DO TEGO TOPICU


___________________________________________________________________________

Hmm, powiem tak,bo pewnie czekacie na mój komentarz.

Tak , znam bardzo dobrze prezesa firmy Telsten. To bardzo dobra znajomość zrezsztą nie o to mi chodzi.
To całe zamieszanie z BL to ogólny ciąg prowokacji jaką zrobiłem w stosunku do boarda. Ci co mnie dłużej znają to wiedza że ja nie używam haxów. Po co to zrobiłem to co niektórzy wiedza , niektórzy się domyślają a ci co niewiedzą to się dowiedzą w odpowiednim czasie.

Zresztą sami co niektórzy z was pisaliście że nie wierzycie że Ronin haxów używał, żeby rozwiać całą tą sytłację:
Składam oświadczenie przy okazji tego tematu

Tak miałem wtedy włączonego WH zadnego AB czy innego nie miałem bo po prostu nie umialem właczyć. A to że coś mi się tam trząsło to niewiem dlaczego, mam niestety stare biurko na kółkach.
Nie właczyłem tego po to żeby nabić sobie statystyki nic z tych rzeczy. Dlaczego o tym mówię teraz dopiero ?? Bo od paru dni nie zagladałem na forum a tu kolejny raz mnie opluto.
Mało tego przeczytałem grożby karalne skierowane do mnie , w takim przypadku gdybym był takim jakim mnie ostatnio co niektórzy widzieli stanowiło by to podstawę prawną do zamknięcia forum i odłączenia serwera od sieci.
MÓWIĘ ,ŻE NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z ODŁĄCZENIEM SERWA OD SIECI I WIERZE GLEBOKO ZE CI CO POWIEDZIELI COŚ W ZŁOŚCI DO MNIE MOZE NIE CHCIELI TEGO POWIEDZIEC.

Zeby rozwiać wszelkie wątpliwości powtarzam cała akcja z BL jest tylko po to aby ukrócić arogancję panów z BL-a i udowodnić im że działają bezprawnie.

Czy mi uwieżycie czy nie , nie gram na haxach. Więcej nie mam nic do powiedzenia na ten temat.

.:Solid_Snake:. - Czw 08 Gru, 2005 18:33

Napisałem wyraźnie:
Cytat:
Możliwe to jest, aczkolwiek nie jest to do końca sprawdzone.

A jak nie jestem czegoś do końca pewny to to zaznaczam. Zaznaczyłem ze jest to jedna z możliwości, bo...

zaprzeczysz ze mi stawiałeś ultimatum i tym samym szantażowałeś przez gg?

zaprzeczysz ze w sprawie haxów perfidnie mi kłamałeś, ze jestes zupełnie czysty?

Tyle odemnie.

PS: Co do grozenia ze komus cos spalicie, to sobie odpusccie...

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 18:41

Odnośnie haxów to , że używam ich, uzyłem ich do sprowokowania działania boarda. Zresztą żeby nie było że teraz sam się oczyszczam, wiedziało o tym kilka osób.


Zawsze grałem CZYSTO, czy to jasne ?? ?
Odnośnie rozwów na gg , rzeczywiście poniosło mnie wtedy, za co musze cię przeprosić.
Ale powtarzam , nie mam nic wspólnego z wyłaczeniem serwera .

psychic - Czw 08 Gru, 2005 18:48

tobie to sie naprawde nudzi ronin :rotfl2: :rotfl2: ...
jmk - Czw 08 Gru, 2005 18:48

Ja tylko dodam tak od siebie że to nie pierwszy raz jak .:Solid_Snake:. wypisuje na innych ludzi bzdury... wiem że chcesz być młodzieżowy i pokazać że zamknięto Tobie serwer przez "ZŁYCH LUDZI", ale prawda jest taka że nikt w tym nie maczał palców ( a pewnie to zwykła awaria ), jednakże to nie przeszkadza Tobie w opluwaniu innych ludzi... sam straszysz warn'ami a zasługujesz na conajmniej jednego. To samo tyczy się sytuacji twojej i "awacomu"... człowieku jak ja tam spytałem ( po fakcie jak mnie nawyzywałeś na gg ) o Tobie to usłyszałem "a kręcił się jakiś dzieciak", ludzie nie podeszli do Ciebie z powagą to nie miej pretensji że zostałeś potraktowany niepoważnie.
Szczerze to mnie gila co piszą jakieś internetowe dzieci zza firewalli swoich w ciepłych domkach o ile siedzą gdzieś na drugim końcu kraju... ciekawe jak będziesz mówił jak spodkamy się ( czy z Roninem ) osobiście i podkreślam ja Ci nie grożę, ale uważam że jesteś pozerem i w cztery oczy nie miałbyś mi nic do powiedzenia.

tiop - Czw 08 Gru, 2005 18:49

Ronin napisał/a:
Odnośnie haxów to , że używam ich, uzyłem ich do sprowokowania działania boarda. Zresztą żeby nie było że teraz sam się oczyszczam, wiedziało o tym kilka osób.


glupszego wytlumaczenia jak zyje nie widzialem :hahaha:

Jezeli chciales sprowokowac board do dzialania to zrobilbys to na innym koncie.. i na fake nicku :x

Ronin napisał/a:
Tak miałem wtedy włączonego WH zadnego AB czy innego nie miałem bo po prostu nie umialem właczyć. A to że coś mi się tam trząsło to niewiem dlaczego, mam niestety stare biurko na kółkach.


które dziwnym trafem gdy przelaczales na flesza przestawalo sie trząść :hahaha: :hahaha:

sorry Ronin ale nie bardzo wierze w to co mowisz, według mnnie... kłamiesz jak znut i tyle

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 19:03

tiop napisał/a:
Ronin napisał/a:
Odnośnie haxów to , że używam ich, uzyłem ich do sprowokowania działania boarda. Zresztą żeby nie było że teraz sam się oczyszczam, wiedziało o tym kilka osób.


glupszego wytlumaczenia jak zyje nie widzialem :hahaha:

Jezeli chciales sprowokowac board do dzialania to zrobilbys to na innym koncie.. i na fake nicku :x

Ronin napisał/a:
Tak miałem wtedy włączonego WH zadnego AB czy innego nie miałem bo po prostu nie umialem właczyć. A to że coś mi się tam trząsło to niewiem dlaczego, mam niestety stare biurko na kółkach.


które dziwnym trafem gdy przelaczales na flesza przestawalo sie trząść :hahaha: :hahaha:

sorry Ronin ale nie bardzo wierze w to co mowisz, według mnnie... kłamiesz jak znut i tyle


1. Dlaczego miałem się ukrywać za fakem ?? jeśli coś robię to robię to jako ja a nie ktoś zchowany.
2. Co to ma za znaczenie co było właczone a co nie , teraz jak juz sytłacja się wyklarowała moge o tym powiedzieć i jak napisałem wiedzialo o tym kilka osób ze taką prowokację przeprowadzam więc nie grałem zeby wygrać.
3. Nie mam powodu kłamać , bo:
a) stać mnie na nowe konto
b)mógłbym powiedzieć że mam to gdzieś co kto o mnie pomyśłi , mam tu wielu kolegów i przyjaciół z którymi się spotykam w realu i jakoś oni nie potępiają chociaż sami grają w cs-a , chociaż dziwią się dlaczego to zrobiłem
c) więc nie zrobiłem tego po to abyście mieli się na kim wozić

3. jak czytam te wypowiedzi zza ciepłego i bezpiecznego firewalla to mi się chce płakać odnośnie wygrażania. Zal mi tych osób bo mogłyby się sromotnie zawieść.

Anonymous - Czw 08 Gru, 2005 19:20

omgf nie wiem co mam o tobie ronin teraz myslec :x jak pierwszy raz zagralem na bydzi myslalem ze jestes spoko potem akcja z aparatem i wogole bylo dzi ale teraz ... jesli chciales sprowokowac dzialania boarda to czemu na bydzi ... mogles przewidziec jak to sie skonczy ...
teraz sam nie wiem || no cooment || :x :x :x

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 19:30

M!3LC4R napisał/a:
akcja z aparatem i


lol ocb ??

Anonymous - Czw 08 Gru, 2005 19:37

Ronin napisał/a:
M!3LC4R napisał/a:
akcja z aparatem i


lol ocb ??


http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=4550

teraz juz wiesz ??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group