CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Czw 26 Paź, 2006 22:47
Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.
Autor Wiadomość
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004 11:30   Re: Sprawa bydzia.pl - "krótkie" wyjaśnienie.

.:Solid_Snake:. napisał/a:
W miedzyczasie załatwiałem nowego porządnego providera. Miałem już ustalone z AWACOMEM , że dostane łącze, niestety nie potrzebnie powiedziałem o tym jmk, no i jakoś dziwnym trafem nagle on miał dla swojego serwera sponsoring w postaci 4MBit z Awavomu nie ja.


Już tłumaczyłem Ci to ale widzę że niektórzy tylko piszą na forum a nie korzystają z 'cudownej' funkcji czytania. Nie byłem TYLKO w 'TWOIM' awacomie ale latałem po całym mieście, wydałem z dobre 50 zł na taksy, telefony, bilety autobusowe, więc proszę nie pisz mi że po rozmowie z Tobą zabrałem Ci providera! ( zresztą nawet nie kojarze tej rozmowy, ba panowie z awacomu nic nie mówili że mają jakąś wiążącom umowe z kimś tam! ) Może poprostu na 'odwal' powiedzieli Tobie 'my zadzwonimy do pana' a Ty sobie zrobiłeś wielkie nadzieje?

.:Solid_Snake:. napisał/a:
JMK zaproponował mi współpracę z Awacomem, ze dostane łacze itp itd. Ale nagle chyba stwierdził, ze on musi być jedynym rządzącym i zaczoł narzucać nazwy dla jakiejś jego ligi, potem nie miał czasu nawet ze mną rozmawiać. Ciagle mówił, ze coś robi. Obojetnie o której bym nie napisał. Mowiel ze on odpisze no ale nie dostałem odpowiedzi. Złożyłem mu propozycje aby połaczyc te serwery i zrobić 2 publiki 1.6, 2 CW 1.6 i jeden CSS publik. Oczywiście CSS był dla niego propozycją śmiechu wartą, bo przecież "nikt w to nie gra", że sie liczy 1.6, ze z CSS bedzie jak z CZ itp. Tłumaczyłem mu zeby sie nie wypowiadał o grze w którą nie grał i ze w przypadku tak małej ilości polskich serwerów CSS, taki dobry serw na dobrym łaczu przyciągnie wielu graczy a co za tym idzie da duża popularność Awacomowi, no ale on wiedział lepiej. Aczkolwiek powiedział ze sie zastanowi ale bedzie cieżko. Pisałem, pisałem, nie odpowiadał. Napisałem mu ze taka współpraca, ze on nie ma czasu pogadć nie mówiąc juz o tym aby znalazł czas na podłaczenie naszego serwera to nie ma sensu i powiedziałem mu "do widzenia". O dziwo, po kilku dniach sie pokazał "CSS Awacom" ogłoszony na boardzie CS :x .
Zaproponowałem Ci wpółpracę bo chciałem choć trochę 'naprawić' twoją sytuację z serwerem ( której notabene i tak nie jestem winny ), wykazałem dobrą wolę ale ty sam stwarzałeś jakieś problemy, a to www, a to odzielna nazwa, odrazu chciałeś z butami wchodzić w portal ( który jest moim projektem niezależnym od serwerów ) do tego chciałeś miejsce na strone www, dostęp do roota mojego komputera, no sorry według mnie współpraca ma troche inna definicję, po liscię twoich warunków mój początkowy entuzjazm do pomocy zmalał, poza tym miałem ogrom pracy z serwerami, portalem, uczelnią ( zgroza, warunek na karku :/ -250zł ) no ale Ciebie to nie obchodzi bo najważniejsza jest bydzia.pl. Co do serwera CSS to sprawa jest prosta... Solid gada gada... ja mówie nie... no ale wkoncu postawiłem żeby sprawdzić ile osób wejdzie... jak to Solid opowiadał... odrazu będzie full... po 2 tygodniach gdzie grało razem może 8 osób ( łącznie przez 2 tygodnie ) serwer wywaliłem, a sprawdz kto pisał ogloszenie na boardzie, bo chyba nie ja?

Jak już piszesz wypracowania to popracuj na merytoryką. pozdro.
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004 12:22   

Taryfa za 50 zł??, to ty ujechałeś ze 2 kursy, więc sie nie najeździłes, akurat z domu do AWACOM-u i z powrotem :hahaha: :D
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
Raffik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Lis, 2004 13:13   

co do taryfy to jak jezdzac po Pile zaplacisz wiecej niz 8 pln to znaczy ze cie oszukali ;)

wiec oplaty za taxi zaleza od miejscowosci.... ale Wa-wa jest inna w tym temacie (i tu akurat sie nie czepiam Wa-wy)

pozdrawiam
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004 13:15   

Ja napisałem jak to wyglądało z mojej perspektywy. Mnie to aqrat nie obchodzi ze tyle czy tle wydałeś. Aqrat tyle to ja na taryfe na komisariat i z powrotem wydałem . Poprostu napisałem jak to wyglądało z mojej strony. Przeczytałem Twoje tłumaczenia ze jedziłeś po TYLU providerach, ale ja opisywałem perypetie z serwerem wiec i o tym wspomniałem. Było - mineło. A co do sprawy współpracy to mogleś odrazu powiedzieć, że z "litości" a nie obiecane gruszki na wiezbie, ze bede miał roota, ze bedzie serwer DoD'a , ze bedziemy razem o wszystkim decydować. Jak sie upewniałem to mowiłeś "przecież cie nie chce wykiwać", no a teraz sie okazuje ze Ci to w ogle nie leżało i zamiast zbywać mnie co chwile ze nie masz czasu itp itd, trzeba było odrazu powiedzieć, bo czas leciał a serwera nie było. Bydzia nie była najważniejsza i inne rzeczy mnie obchodzą ale mozna było o nich napisać, a ty tylko mowiłeś ze nie masz czasu, ze sie odezwiesz "nara" a zaraz miales status na gg ze spar/mecz udany. No i taka gadka, a button to chciałem mały, dla strony tca, a nazwa nie wiadomo po co miała by być e-liga, jak tam meczy nie miało byc, forum chciałem aby było przyjazne dla graczy, ty mowiłeś ze gracze mają w du.pie forum a tylko patrzą aby ping był niski i forum zostanie takie jakie jest, a nazwa serwera była ustalona ale Ty nagle zmieniłeś bo Cię olśniło zeby lige założyć CS'a i jak ja probowałem zachować TCA w nazwie to Ty nie. Narzuciłeś swój reżim, ze musi być serwer o wypas nazwie "e-liga 3#", a każda próba wynegocjowania nazwy, która juz ustaliliśmy wcześnie to dla Ciebie "wchodzenie z butami". A najpierw mówisz ze Ci sie w portal pchałem a ja chciałem Ci tylko pomóc redagować, pozniej, ze miałeś portal sam na własnej głowie i ze Ci nikt nie pomagał i dlatego nie miałeś czasu 0_o. Potem ze portal nie ma nic wspolnego z serwerem bo niby linki i forum serwera nie mowiac o wspolnej nazwie to zbierzność zupełnie przypadkowa. Powiem Ci tyle SRANIE W BANIE. Nie lubisz sie dzielić władzą, wszystko chcesz mieć dla siebie i o wszystkim decydowac, a potem narzekasz ze się sam nie wyrabiasz z obowiązkami, do tego nie przyjmujesz zadnych propozycji, wazne sa te, ktore są z gory ustalone przez ciebie. No i tak sie nie dogadalismy, ale mogles odrazu powiedziec a nie zwlekać, zresztą po co ta gadka. Koniec! Ja napisałem jak było z perspektywy mojej osoby jak ja to widziałem. Jak było inaczej, trudno. To juz jest dyskusja o bydzia by telsten wiec prosze sie o serwerze wypowiadać. Było mineło. I tak uważam ze sulek ma lepszą atmosfere, bo mimo ze pingi są duze nieraz, ludzie grają i grają, a nie tak jak u Ciebie sam powiedziałeś ze grają dla niskiego pingu - materialiści pingowi. Bydzia bedzie klonem sulechowa. I wcale nie potrzeba wiatraka Zalmana na procesor i 4 Mbit łacza aby mieć super serwer, bo to nie sztuka. Sulechów to udawadnia cały czas, a my zaczniemy dopiero.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Czw 25 Lis, 2004 13:47   

Piła musi byc strasznie mała jak przy opłacie, za tak zwane otwarcie dzwi 6 zł płacicie rachunki po 8 zeta :wow: , to oznacza ,że przy śrdniej stawce 1.20 w taryfie pierwszej za 8 zeta pokonacie troche ponad 1,5 kilometra :wow: za 1.5 kilometra to ja z dzielnicy nie wyjade jeszcze :x
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Pią 26 Lis, 2004 08:28   

Trochę poprzestawiałeś fakty no ale od nikogo nie wymagam idealnej pamięci ( zreszta ci co mnie znaja to wiedza ze nie mam jej wogole ).

Pisałeś że nie lubię się dzielić władzą... tylko zapomniałeś jak Ci pisałem że ja nie mam prawie żadnej władzy... myślę że to Ciebie gryzło... chciałeś serwer klanowy z jakimś małym na pisem 'awacom' żeby się sponsor nie przyburzył... władza... hmm... zauważyłeś moze ostatnio ( 2 miesięca ) jakiś serwer klanowy SeV? Moze jakiś Public SeV? Czemu? Bo są ludzie którzy nadkładają swoje własne interesy z "pro klanami i ich pro serwerami cw" nad interesem kulturalnych graczy szukających serwera do gry. Przewróciło mi się od władzy? To spytaj się czy jak wchodze na serwer to pisze na tsay: czesc to ja wasz pan i władca"... no normalnie rozwalasz mnie tymi stwierdzeniami że chciałem mieć władzę dla siebie... człowieku to nie polityka... wydałem ile wydałem, nie dla [autocenzura] zysku bo robie to non-profit, nie dla [autocenzura] serwera klanowego ala "MEGA WYWALONY SERWER KLANU SEV by awacom", nie dla władzy rozdzielania adminów tylko po to żeby ludzie których znam i których pewnie poprzez serwery poznam mieli gdzie grać... no ale TY nie jesteś w stanie się poświęcić i stworzyć coś dobrego.

PS. Co do 'ziomków' od taksówek, przyjedzcie do bydgoszczy i weźcie taksówke ze szwederowa ( taka dzielnica ) do fordonu ( tyż dzielnica ) i pogadamy, nie kozaczcie jak się nie znacie.
PS2. Co do providerów to byłem u następujących: Bart, TPsa, Netia(el-net),awacom, w kafejkach na dworcowej na focha u mnie sie pytałem w kafe, tel-max.
Ja rozumiem ze cnn ma 'imienne serwery' ale duzo ci da ze pochwalisz sie kumplom ze serwer nazywa sie [TCA]? albo SeV?

Konkluzja jest taka że poprostu pomyliłem się początkowo z Tobą gadając że mam do czynienia z osobą której zależy na rozwoju polskiej sceny cs o dobre serwery i stworzenie rozpoznawalnej marki, ale Ty poprostu chciałeś mieć serwer CW żeby grać. Tak to wygląda z mojej strony.
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lis, 2004 10:14   

Wszystkie twoje zarzuty co do tego, że Solid, żekomo nie jest w stanie zrobić nic dla graczy, jest kompletnym banialukiem i wymysłem twojej wyobraźni. DOWÓD = BYDZIA - nafaszerowana TELESTENEM :wow: Więc więcej już swoich błędnych domysłów nie pisz. Poprostu wyssałeś to z palca. Ot tak mu zalerzy na CW ?? Pfff jakby tak było to zamiast bydzi stałby: TELESTEN.com || [TCA] Clan Server 1.6 - Niestety nie stoi i narzie nie postanie bo RAM-u jest za mało. Tak więc koniec z paplaniem głupot i prosze mi tu suche fakty. :P

Wg mnie to ty byłeś nie wporządku. Nagadałeś coś Solidowi, a on z gotowym serwerem czekał na rozmowe z tobą kilka tygodni.. niestety nie doczekał sie..
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lis, 2004 11:02   

Daj cie już spokuj, wy macie telesten, jmk ma avacom, wszystko jest juz ustawione i kłócenie się teraz nic wam nie da tylko atmosfere psujecie :mrgreen:
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 26 Lis, 2004 12:28   

Ja nie chcialem nic dla graczy? Nazwa TCA nie była na mus, poprostu chodziło, zeby nie byla nazwa e-liga, bo to co proponowales byli chore. Chciałeś aby serwer sie nazywał e-liga. Twoj portal, w którym odrzuciles wszelką pomoc bo mowiles ze jest Twoj i nie ma on nic wspólnego z serwerami (()_o) do tego nazwe nagle zmieniłeś. Gdzie tu logika? Serwer pod nazwą portalu, forum do serwera w portalu, ale przecież on nic nie ma wspolnego z serwerem. Wszystkie newsy odnosnie serwera, wszystko bylo zupełnie przypadkowe. Pozatym nie narzucałem ze MUSI byc TCA w nazwie, Jakby miało być to i teraz by było w nazwie bydzi. Pozatym dawałem Ci chyba z 10 propozycji nazw i bylo kilka bez TCA, ale nie! Musialo być e-liga bo jmk narzucł. Nie powiedzialem ze wchodzisz na serwer i sie rządzisz. Jeśli masz takie pojecie, ze na tym polega wg ciebie rządzenie sie to nie mamy o czym gadać. Dalem kilka pomysłoslow ale oczywiscie nic nie moglo przejsc bo tylko Twoje sie liczyły. Nie chcialem rozleklamować marki? Nie chciałeś nawet abym rozwinoł forum, mówiąc uparcie, ze takie Ci wystarczy tak, jakbym chciał Cie do tej roboty zaangażować. A przecież nie musialbyś nic robić. Ja bym się tym zajoł. Ale nie. Dlaczego nie? Bo nie! I nie gadaj ze ja chce sie chwalić serwerem bo sam wiesz ze wasz serwer jak sie nazywał tak sie nazywał a ze teraz zmieniłeś to cwaniaka zgrywasz. A najlepsze jest jak ktoś ma slomiany zapał, do robienia czegoś, ale żadnej pomcy nie chce BO TO JEGO POMYSL nikt mu z butami nie bedzie wchodził

Zresztą sam mi powiedziałeś ze Awacom planuje Cie zatrudnić.

Iść do TP sa w sprawie serwera CS... nie bądz smieszny. Moze oni kasy nie mają? 0_o Mogłeś odrazu do france Telecom zadzwonić. Oni napewno nie mają serwera CS a reklamy im potrzeba.

Koniec tematu, a to co do Ciebie mam to to, ze mnie zlałeś gdy mi zegar tykał. Miałeś mnie w du.pie ignorowałeś, zamiast odrazu powiedzieć abym sobie szukał providera.

Jak masz taki super serwer dla graczy to czemu duża czesc z nich gra na sulku? Dlaczego na forum tak sie udzielaja? Przecież gracze maja w du.pie forum, a liczy sie tylko ping. Sam tak powiedziałeś, huh?

Nara, koniec tematu, jak chcesz dyskutować - załóż osobny temat. I tlumacz sie kolejny raz na tym forum. Nie chce mi sie już gadać. No to gadamy o bydzia by Telsten :D
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
jmk


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 14
Wysłany: Sob 27 Lis, 2004 13:01   

Hahaha no się uśmiałem... chciałeś dostęp do portalu spod ftp or ssh, dostęp do roota, itd. jakby to był twój komputer [Solid: Jak Ci to zaproponowałem to powiedziałeś OK, a teraz wrzucasz na lewo i prawo, ze pazerny jestem. Sam mówiłeś ze mamy być na równi]. Czy ja powiedziałem, wstawisz komputer to ja chce roota? [Solid: Nie wiem jak chciałeś wstawić komputer bez roota] Więc skończ ten temat, ja wyciągnęłem do Ciebie rękę a Ty zaczęłeś wyliczać co chcesz mieć a czego nie, ja poprostu jestem 'PROSTY' i jak drugi człowiek robi ze zwykłej współpracy niewiadomo jaką fuzję 2 przedsiębiorstw to weź ale mnie [autocenzura] bierze. [przerost formy nad treścią] Co do nazw to nie pamiętam dokładnie (moja pamiec to [autocenzura]) ale w każdej twojej propozycji konfiguracji serwerów chciałeś BYDZIE i serwer TCA... człowieku a na [autocenzura] ci to TCA w nazwie? Uważasz że masz taki pro klan że tą nazwą będzie promował ten serwer? [autocenzura] bo nie czaje. E-liga uważam że powinna być bo firma awacom bedzie to organizowac i taki byłby wymóg sponsora, no ale pewnie 'TCA' nie zmieściłoby się i już byłoby be be. [Solid: Sam mówisz ze nie masz dobrej pamieci, a ja wiem, ze dawałem nazwy bez TCA, a jak chciałem tca to na osobny port, serwer uruchamiany raz na jakiś czas w celu zagrania jakiegoś treningu 3on3. Do tego jaki jest klan to nic Ci do tego. Nie musisz klanu komentować]
Ej sorry a od nazwy serwera co ty chcesz? Kiedyś było 'SeV Arena' ale doszedłem do wniosku ze durna nazwa bo klan jest słaby, nazwa nieznana a trzeba coś rozpoznawalnego stworzyc... [Solid: Ja już nie mogłem mieć czasu na zastanowienie, huh? Jakbyś nie zauważył teraz TCA w nazwie nie ma 0_o Narysować Ci to, bo ja już to mówiłem a Ty nadal swoje]wszystkie serwery nazywaja się awacom, SeV dalej gra na serwerze klanowym i nikt nawet nie ma jakichkolwiek 'ale' ze nie ma w nazwie SeV. Poprostu poprzewracało Ci się w głowie, z tą nazwą, bo przeciez 'jak klan pro śrio to musi miec serwer z nazwa klanowa!'. [Solid: Nikt nie powiedział, że klan jest por wiec prosze nie komentuj. Zresztą patrz wyżej.]
Co do forum to powiedziałem Ci jasno że to ma byc cos uzytecznego a kącik dla piszących pierduły... szkoda miejsca w bazie danych. [Solid: A ja Ci powiedziałem, że nie musisz sie przejmować gdyż bede pilnował porządku]
"Zresztą sam mi powiedziałeś ze Awacom planuje Cie zatrudnić." <- hmm a to, to przyśniło Ci się :E awacom nie ma na serwer zeby kupic nowy a co dopiero płacić dla mnie kase, zreszta pisałem ze to non-profit no ale groch od ściany lubi sie odbijać. [Solid: Może teraz tak jest, moze sie wygadałeś, nie wiem, ale powiedziałeś to na bank. Moze nie litera w litera, ale z taką samą treścią. Ja mam pamieć w miarę dobrą, wzrok nie, ale pamięć tak ]
Człowieku a o czym Ty teraz piszesz z tą TPSA? Byłeś tam? Śmieszne? Raczej nie śmiałem się tam tylko dyskutowałem z człowiekiem odpowiedzialnym za marketing i reklame TPSA czy byliby zainteresowani. Twój śmiech to tylko dowód że podszedłeś do sprawy szukania providera amatorsko i bez przygotowania ( nie dziwie sie ze awacom potraktowali ciebie tak jak to zrobili ) [Solid: Rozmieszyło mnie, iż poszedłeś do firmy w której szanse na uzyskanie coś darmo/półdarmo jest praktycznie niemożliwe. A od reklamy to oni mają Czubówne].
Z tym porównaniem to mnie rozwaliłeś... widać że koniecznie chcesz coś napisać tylko zabardzo nie masz o czym... sorry prowadzę areszt czy serwer? Ludzie grają gdzie chcą i piszą gdzie chcą, jak chcesz zeby tylko na 'BYDZI' grali ludzie to nie wiem ale masz genialne plany.
Aha jak już coś piszesz ze mówiłem to albo cytujesz dokladnie albo nie pisz wogóle... w dyskusji z Tobą a było ich wiele nie napisałem "w dupie", inne rzeczy tez sie niezgadzaja no ale trudno. [Solid: Raczej mi chodziło o to, że ludzie z Twojego serwera ładnie mówią o Tobie, że ich zlewasz i ciężko się z Tobą dogadać. Moze dlatego ida gdzie indziej. A te ze chce żeby tylko grali na bydzi. No sory, moze gdybym miał w tym jakiś interes. Np abonament od slota :D To moze wtedy. Chodziło mi tu o to, że chwaliłeś sie na GG ze masz 4MBit, a ze ludzie lecą TYLKO na ping, wiec chciałem Ci uświadomić na przykładzie sulka, że tak nie jest.]

Konkluzja: Uważałem Ciebie za czlowieka ktory chce cos zrobic dla polskiej sceny cs, stworzyc dobry serwer, kulturalnego i przede wszystkim obdarzonego inteligencja i wiedza... pomyliłem się... [Solid: a moze sie nie pomyliłeś, tylko człowieka zlałeś przez co stracił cierpliwość] zachowujesz się jak ostatni gówniarz, nie pisz zebym załozył kolejny topic z tłumaczeniami bo sam je zakładasz... [może to taka autoironia na koniec?] [Solid: Tylko że jest róznica. Ja się zawsze tłumacze z bezpodstawnych oskarżeń, Ty się tłumaczysz, iż coś zrobiłeś dlatego, że Ci pamieć zawiodła.]
Ze swojej strony kończe, solid straciłem do Ciebie szacunek i tyle. przykre. cu on LAN :P

[Solid: Mi też się nie chcę dyskutować. Straciłeś szacunek, trudno. Ja mam swoje racje, Ty masz swoje. Tłumacząc się ciagle, ze czegoś nie pamiętasz, to do porozumienia nigdy nie dojdziemy. PEACE LOVE & AK47. Szoda się kłucic. Ja przedstawiłem swój punkt widzenia, Ty swój i to powinno wystarczyć. Niech społeczeństwo oceni. Bywaj. Peace... ] :lol:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.