To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 19:40

No wiem, ale dalej niewoiem co to ma do rzeczy , poprosiłem cię o przysługę i podziękowałem ci za to. To samo zrobiłbym dla ciebie jakbyś mnie poprosił o taką przysługę.
.:Solid_Snake:. - Czw 08 Gru, 2005 19:40

jmk napisał/a:
Ja tylko dodam tak od siebie że to nie pierwszy raz jak .:Solid_Snake:. wypisuje na innych ludzi bzdury... wiem że chcesz być młodzieżowy i pokazać że zamknięto Tobie serwer przez "ZŁYCH LUDZI", ale prawda jest taka że nikt w tym nie maczał palców ( a pewnie to zwykła awaria ), jednakże to nie przeszkadza Tobie w opluwaniu innych ludzi... sam straszysz warn'ami a zasługujesz na conajmniej jednego. To samo tyczy się sytuacji twojej i "awacomu"... człowieku jak ja tam spytałem ( po fakcie jak mnie nawyzywałeś na gg ) o Tobie to usłyszałem "a kręcił się jakiś dzieciak", ludzie nie podeszli do Ciebie z powagą to nie miej pretensji że zostałeś potraktowany niepoważnie.
Szczerze to mnie gila co piszą jakieś internetowe dzieci zza firewalli swoich w ciepłych domkach o ile siedzą gdzieś na drugim końcu kraju... ciekawe jak będziesz mówił jak spodkamy się ( czy z Roninem ) osobiście i podkreślam ja Ci nie grożę, ale uważam że jesteś pozerem i w cztery oczy nie miałbyś mi nic do powiedzenia.

Opluwaniu ludzi? Pisaniu o nich bzdury? Człowieku, weź sie zastanów co ty bredzisz... Perfidnie stosujesz tutaj demagogie.
napisałem "ze jest taka możliwość" gdyż fakt był taki, a nie inny ze ronin takie rzeczy pisał do mnie na gg do czego sam się przyznał kilka postów wyżej i za co przeprosił, a ja przeprosiny przyjmuje pod warunkiem ze to sie nie powtórzy. Sam go moge przeprosić za to, że to napisałem mimo, że jak powtarzam, miałem do tego mocne podstawy.

Wiec jak nie jesteś w temacie po co się wypowiadasz? Tak zazwyczaj robią boardowi młodzieżowcy jak to mnie właśnie nazwałeś. Wtryniają sie do tematu nie wiedząc o co lotto, wyzywają od pozerów itd. A tak na marginesie. W czym jestem młodzieżowy? Bo to ostatnio Twoje ulubione okreslenie na boardzie. Mozesz sprecyzować 0_o. No i młodzieżowi boardowcy lubią naginać fakty lub je ubarwiać...

np

"jakiś dzieciak się tu krecił"
jak to wywnioskowali? po mailu? lol? A moze tak poprostu sobie wymysliłeś na poczekaniu?
"po fakcie jak mnie zwyzywałeś na gg?"... dziwne, na gg Cie nie wyzywałem nigdy. Zresztą ogolnie nie mam zwyczaju kogoś wyzywać tak jak Ty to robisz w tym poscie, a pozatym długo sie zapierałeś, ze nikt przed Tobą w awacomie nie był. Pozatym po co wyciagasz znów tą sprawe? Zresztą, ja sprawe dawno zapomniałem ale jednak trzeba było wymyslec "coś", wygrzebać "coś" i napisać rownież to "coś", aby post ubarwić.

W cztery oczy nie miałbym Ci nic do powiedzenia? Pewnie... Bo ogólnie nie mam nic Ci do powiedzenia chyba ze sam zaczynasz od tak wbijac sie na forum i nie bedac w temacie zaczynasz rzucać oskarżenia.

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 19:42

Dzizas , ale się dym zrobił.
Arhaix - Czw 08 Gru, 2005 19:49

tiop napisał/a:
Ronin napisał/a:
Odnośnie haxów to , że używam ich, uzyłem ich do sprowokowania działania boarda. Zresztą żeby nie było że teraz sam się oczyszczam, wiedziało o tym kilka osób.


glupszego wytlumaczenia jak zyje nie widzialem :hahaha:



Co prawda nie znam całej sprawy, ale wydaje mi sie, że wiem o co chodzi w całęj tej prowokacji i jeśli tak jak myśle to to wytłumaczenie jest jak najbardziej zgodne z prawdą

PS Ronin PM

tiop - Czw 08 Gru, 2005 20:07

tiaa, pogram sobie troszke na czitach. Jak mnie zlapią to powiem, ze tylko testowalem boarda czy dobrze spelnia swoja funkcje :| ...


dobra ja eot bo nie o tym jest topic

patterson - Czw 08 Gru, 2005 20:10

Ja mam jedno pytanie, co takiego ci Board zrobił, ze tak z nimi walczysz...
jmk - Czw 08 Gru, 2005 20:18

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Opluwaniu ludzi? Pisaniu o nich bzdury? Człowieku, weź sie zastanów co ty bredzisz... Perfidnie stosujesz tutaj demagogie.
napisałem "ze jest taka możliwość" gdyż fakt był taki, a nie inny ze ronin takie rzeczy pisał do mnie na gg do czego sam się przyznał kilka postów wyżej i za co przeprosił, a ja przeprosiny przyjmuje pod warunkiem ze to sie nie powtórzy. Sam go moge przeprosić za to, że to napisałem mimo, że jak powtarzam, miałem do tego mocne podstawy.

Haha to jak Ci napiszę że znam komendanta bydgoskiej policji to będziesz pisał, że prawdopodobnie dostałbyś przeze mnie mandat? Zastanów się co piszesz, używasz słów nie znając ich znaczenie, proponuje lepiej się przykładać do nauki.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Wiec jak nie jesteś w temacie po co się wypowiadasz?

Jestem w temacie, mnie tak samo oplułeś swoim topikiem "sprawa bydzi.pl" gdzie jak dziecko płaczesz że ja Ci "ukradłem" providera, na gg też poleciało pare ładnych epitetów ale wtedy byłeś dziecko więć odpuściłem sobie.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
W czym jestem młodzieżowy? Bo to ostatnio Twoje ulubione okreslenie na boardzie. Mozesz sprecyzować 0_o. No i młodzieżowi boardowcy lubią naginać fakty lub je ubarwiać...

Widzisz po co mam Ci tłumaczyć co to znaczy skoro znasz 'regułkę' i bardzo dobrze sprecyzowałeś swoje zachowania.
.:Solid_Snake:. napisał/a:

np

"jakiś dzieciak się tu krecił"
jak to wywnioskowali? po mailu? lol? A moze tak poprostu sobie wymysliłeś na poczekaniu?

Sorry ale nie wymienili Ciebie z imienia i nazwiska, powiedzieli tylko że kręcili się u nich w firmie jakies osoby z podobną ofertą ( wtedy nic nie wiedziałem o Tobie i twojej 'propozycji', dlatego nie drążyłem sprawy i pewnie tylko dlatego jest ona mi tak nikle znana - aczkolwiek powiedzili że nie jestem pierwszy ).
.:Solid_Snake:. napisał/a:
"po fakcie jak mnie zwyzywałeś na gg?"... dziwne, na gg Cie nie wyzywałem nigdy.

Solid weź się ogarnij, napisałeś że Ci "ukradłem providera", kradnie złodziej, więc jeszcze raz przeanalizuj czy stwierdzenie że ktoś coś ukradł nie jest jednoznaczne z określeniem go jako "złodzieja".
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Zresztą ogolnie nie mam zwyczaju kogoś wyzywać tak jak Ty to robisz w tym poscie

Proszę mi konkretnie wskazać gdzie Ciebie wyzywam, czyli publikuje treści obrażające Ciebie niezgodne z prawdą rzeczywistą.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
, a pozatym długo sie zapierałeś, ze nikt przed Tobą w awacomie nie był.

Proszę o publikację rozmów ze mną, nie zapierałem się że nikt przede mną nie był!!! Kłamiesz.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Pozatym po co wyciagasz znów tą sprawe? Zresztą, ja sprawe dawno zapomniałem ale jednak trzeba było wymyslec "coś", wygrzebać "coś" i napisać rownież to "coś", aby post ubarwić.

Bo ta sprawa ma związek, udowadnia tylko jak łatwo opluwasz ludzi, siedzisz gdzieś za monitorkiem zamiast spodkać się w realu i jak dorośli ludzie sobie wszystko wyjaśnić.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
W cztery oczy nie miałbym Ci nic do powiedzenia? Pewnie... Bo ogólnie nie mam nic Ci do powiedzenia chyba ze sam zaczynasz od tak wbijac sie na forum i nie bedac w temacie zaczynasz rzucać oskarżenia.

Nie ot tak, Ronin tylko napomniał mi że bydzia padła i jest nagonka na niego na forum.

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 20:18

patterson napisał/a:
Ja mam jedno pytanie, co takiego ci Board zrobił, ze tak z nimi walczysz...

Powiem tylko tyle, " AROGANCJA" I brak kompetencji do orzekania i banowania kont.

_rOsO_ - Czw 08 Gru, 2005 21:20

jmk przeczytaj ze zrozumieniem co napisał Solid potem co napisał Ronin, później zrób to jeszcze 100 razy i załap, że Solid był przez Ronina straszony na gygy, ze załatwi wyłączenie bydzi bo zna Prezesa, a teraz Ronin się do tego przyznał i powiedział, że go poniosło. Kumasz ?? Ciach temat powinien być. Ale nie ty jeszcze nam o babci swojej poopowiadaj i kto jest od kogo niższy i wyższy, i ze ktoś jest dzieckiem a ktoś ( ty ) wielkim dorosłym mężczyzną ...

Idź robić burdel gdzie indziej ...

Oni sie dogadali a ty siejesz defektyzm i wogóle nie wiesz OCB.

Wyjdź, zamknij drzwi i wywal klucz ...

P.S jmk nie będę z tobą dyskutował bo i tak nie załapiesz, a mi się nie chce czekać aż przeczytasz 100 razy bo i tak za mało może być...

Close PLS. Sprawa wyjaśniona to nie Ronin. Solid jak bedzie cos wiadomo to nam wszystkim napisz co z serwerem..

.:Solid_Snake:. - Czw 08 Gru, 2005 21:21

jmk napisał/a:
Haha to jak Ci napiszę że znam komendanta bydgoskiej policji to będziesz pisał, że prawdopodobnie dostałbyś przeze mnie mandat? Zastanów się co piszesz, używasz słów nie znając ich znaczenie, proponuje lepiej się przykładać do nauki.

Jakich słów znaczenia nie znam? jak niżej pisze - sprawy nie znasz więc sie nie wypowiadaj. Teksty ronina mam i moge Cie zaręczyć, że nie jest tam tylko o znajomości z Prezesem, tak jak Ty tu niby insynuujesz podając przykład z komendantem. Są tam normalne groźby odnośnie WYŁĄCZNIE SERWERA (narysować?) Wiec jeszcze raz - skończ bredzić na tematy, o których nie wiesz wszystkiego

jmk napisał/a:
Jestem w temacie, mnie tak samo oplułeś swoim topikiem "sprawa bydzi.pl" gdzie jak dziecko płaczesz że ja Ci "ukradłem" providera, na gg też poleciało pare ładnych epitetów ale wtedy byłeś dziecko więć odpuściłem sobie.

Tak, wszyscy są dziećmi, ty jeden jesteś dojrzaly, zawsze masz racje mimo ze nie wiesz w ogole do konca na jaki temat mowisz, ale ok.

jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
W czym jestem młodzieżowy? Bo to ostatnio Twoje ulubione okreslenie na boardzie. Mozesz sprecyzować 0_o. No i młodzieżowi boardowcy lubią naginać fakty lub je ubarwiać...

Widzisz po co mam Ci tłumaczyć co to znaczy skoro znasz 'regułkę' i bardzo dobrze sprecyzowałeś swoje zachowania.

-"głupi jesteś"
-"nie, bo ty jesteś"

jmk napisał/a:

Sorry ale nie wymienili Ciebie z imienia i nazwiska, powiedzieli tylko że kręcili się u nich w firmie jakies osoby z podobną ofertą ( wtedy nic nie wiedziałem o Tobie i twojej 'propozycji', dlatego nie drążyłem sprawy i pewnie tylko dlatego jest ona mi tak nikle znana - aczkolwiek powiedzili że nie jestem pierwszy ).

nie jest Ci znana, ale jednak ze był to jakiś DZIECIAK to odrazu widziałeś i powiedzieli ze krecił się w firmie, mimo ze ja w siedzibie awacomu nigdy nie byłem. Nice :F Kolejne "kolorowanie" faktów"


jmk napisał/a:

Solid weź się ogarnij, napisałeś że Ci "ukradłem providera", kradnie złodziej, więc jeszcze raz przeanalizuj czy stwierdzenie że ktoś coś ukradł nie jest jednoznaczne z określeniem go jako "złodzieja".

Tak jak tutaj, jak i powyżej 2 cytaty daje Ci cytat
Cytat:
W miedzyczasie załatwiałem nowego porządnego providera. Miałem już ustalone z AWACOMEM , że dostane łącze, niestety nie potrzebnie powiedziałem o tym jmk, no i jakoś dziwnym trafem nagle on miał dla swojego serwera sponsoring w postaci 4MBit z Awavomu nie ja.

Gdzie nazwywam Cię złodziejem lub mówię, że mi coś ukradłeś? Ponownie powtarzam - do kolorowania kup sobie kolorowanki.

jmk napisał/a:
Proszę mi konkretnie wskazać gdzie Ciebie wyzywam, czyli publikuje treści obrażające Ciebie niezgodne z prawdą rzeczywistą.

Skąd wiesz co jest zgodne z prawdą, a co nie, jak mnie poprostu nie znasz. Dla przykładu - pozer, młodzieżowy. To tylko z jednego postu.
jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
, a pozatym długo sie zapierałeś, ze nikt przed Tobą w awacomie nie był.

Proszę o publikację rozmów ze mną, nie zapierałem się że nikt przede mną nie był!!! Kłamiesz.

Chodziło mi o to, że dawałeś mi nie raz do zrozumienia, że nic nie wiedziałeś o tym ze byłem w awacomie, ani ze ktos tam był. Ba! Nawet sie wykrecałeś słabą pamiecia ze nie pamietasz jak Ci to na gg napisałem. Cwany jesteś. Rozmowe z przed półtora roku mam Ci wyciagnac, dlatego ze wiesz dobrze ze poszły wraz z hdd, co zresztą pisałem w tym tych tematach
http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=1727
http://cs.bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=1733
jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Pozatym po co wyciagasz znów tą sprawe? Zresztą, ja sprawe dawno zapomniałem ale jednak trzeba było wymyslec "coś", wygrzebać "coś" i napisać rownież to "coś", aby post ubarwić.

Bo ta sprawa ma związek, udowadnia tylko jak łatwo opluwasz ludzi, siedzisz gdzieś za monitorkiem zamiast spodkać się w realu i jak dorośli ludzie sobie wszystko wyjaśnić.

Cytat masz u góry jak to Cię wielce "oplułem". W wyzej wymienionych topicach nie raz tłumaczyłem, że ja przedstawiam to jak wygladało z mojego punktu widzenia. A wygladało to tak jak cytat u góry... nie wchodzac w szczegóły czy serw wziołeś mimo tego ze wiedziałeś o moim planie awacomu jako providera - sprawe odpuscilem, co rownież nie raz czytałeś w w/w topicach, ale jak już powiedziałem. Trzeba było miec "argument" jakiś i sprawe odkopać trza było.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group