To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.

rotfl666 - Czw 08 Gru, 2005 21:28

ogolnie zal.ru JMK...

ty masz naprawde fajne hobby...

latasz po boardach i wszedzie wywolujesz klotnie i dyskusje, wszedzie na sile probujesz udowodnic swoje racje mimo ze do konca nie wiesz na jaki temat dyskutujesz i przy tym wszystkim smiesz innych nazywac mlodziezowymi czy ludzmi za firewallem

wszyscy cie maja dosyc na boardzie, ty i te twoje przechwali... az dziw bierze ze nie wkleiles tu linka z najpopularniejszymi serwerami aby sie pochwalic ze twoj jest pierwszy, a nastepnie wysmiac wszystkich w stylu 'nie moja wina ze was nie stac na gamesnet 30slotow. zygam twoimi postami z boarda i mialem nadzieje ze tu nie zajrzysz a jednak :F zaaaaal idz sie zajmij turniejami bo moze ci to wychodzi... na boardach maja cie juz ludzie dosyc wiec nara

Ronin - Czw 08 Gru, 2005 22:34

Ja mam jedno pytanie : dlaczego przeważnie ktoś w postach ktróre mnie dotycza wywołuje kłutnie ??
ritarded l. - Czw 08 Gru, 2005 22:37

http://img244.imageshack....rgerking0eq.jpg
siatkarz - Czw 08 Gru, 2005 22:39

nie wiem... moze jestes jakims zapalnikiem?:> ludzie kumuluja energie i potem sie wyrzywaja na tobie:P no ale troche sobie zasluzyles:P mimowszystko...

chociaz dobrze ze przyzlaes sie po czasie ze czitowales.... dbr....

lnk - Czw 08 Gru, 2005 22:44

VorteX^^ napisał/a:
http://img244.imageshack.us/my.php?image=dariusruckerburgerking0eq.jpg


:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Dzejms - Czw 08 Gru, 2005 23:42

To teraz posłuchajcie 42 letniego faceta, który nie musi się ukrywać za firewallem bo zna osobiście Artura (Ronina).
Ponad miesiąc temu zadzwonił do mnie Artur i; pierdu, pierdu a potem szybko schodzi na temat zabrania mu przez Solida flag. I do mnie mówi taki tekst "Jak Solid nie odda mi flag to Bydzia zniknie bo znam prezesa Telstenu. Napisałem mu to i zobaczymy co zrobi? (Solid)" Jak wiecie Solid oddał mu te flagi. Dlaczego? Bo ma dobre serce? Czy bał się o nasz serwer? Sami sobie odpowiedzcie. I nie czepiajcie się jego o takie podejrzenia wobec Ronina, bo były w pełni podstawne. To że Ronin zachowuje się jak zachowuje to już inna sprawa. Też nie rozumiem jego niektórych zachowań i tekstów jakie pisze na forach. Tym bardziej, że ma niewiele mniej lat niż ja. Gdyby miał ich z 15 to wiadomo, jest to trudny wiek przejściowy i można niektóre rzeczy wybaczyć. Wiem to z własnej autopsji bo Nowik(16) i Akira(14) to moi synowie.
Reszty wypowiedzi niektórych "klientów" nie będę komentował bo szkoda mi mojej ukochanej klawiatury Ultrax Keboard Logitecha i czasu. :faja:

i.S.b - Pią 09 Gru, 2005 01:17

hmmm, no i powstanie kolejna historyjka,że to nie prawda i wogóle ... no Ronin, co teraz wymyślisz ciekawego?? ... n/c
siatkarz - Pią 09 Gru, 2005 07:44

"mamooooooo.... on mi zabral troche piasku......" ..... "synku to jest plaa... siiiho"


n/c

Ronin - Pią 09 Gru, 2005 10:13

DzejmsBlond napisał/a:
To teraz posłuchajcie 42 letniego faceta, który nie musi się ukrywać za firewallem bo zna osobiście Artura (Ronina).
Ponad miesiąc temu zadzwonił do mnie Artur i; pierdu, pierdu a potem szybko schodzi na temat zabrania mu przez Solida flag. I do mnie mówi taki tekst "Jak Solid nie odda mi flag to Bydzia zniknie bo znam prezesa Telstenu. Napisałem mu to i zobaczymy co zrobi? (Solid)" Jak wiecie Solid oddał mu te flagi. Dlaczego? Bo ma dobre serce? Czy bał się o nasz serwer? Sami sobie odpowiedzcie. I nie czepiajcie się jego o takie podejrzenia wobec Ronina, bo były w pełni podstawne. To że Ronin zachowuje się jak zachowuje to już inna sprawa. Też nie rozumiem jego niektórych zachowań i tekstów jakie pisze na forach. Tym bardziej, że ma niewiele mniej lat niż ja. Gdyby miał ich z 15 to wiadomo, jest to trudny wiek przejściowy i można niektóre rzeczy wybaczyć. Wiem to z własnej autopsji bo Nowik(16) i Akira(14) to moi synowie.
Reszty wypowiedzi niektórych "klientów" nie będę komentował bo szkoda mi mojej ukochanej klawiatury Ultrax Keboard Logitecha i czasu. :faja:


Po co mówisz skoro sprawa jest już wyjaśniona. ?? :x :x

jmk - Pią 09 Gru, 2005 10:50

_rOsO_ napisał/a:
... ze załatwi wyłączenie bydzi bo zna Prezesa, a teraz Ronin się do tego przyznał i powiedział, że go poniosło. [...]
Close PLS. Sprawa wyjaśniona to nie Ronin. Solid jak bedzie cos wiadomo to nam wszystkim napisz co z serwerem..

Fajnie sam ze sobą dyskutujesz... najpierw powiedziałeś że to wina Ronina później że nie... czy tylko ja widzę w twoich wypowiedziach pustke przymusu nabicia kolejnego posta? Nie wtrącaj się do dyskusji tylko po to żeby zaistnieć. Dyskusja polega na atakowaniu czyiś argumentów nie zaś jego samego.

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Tak, wszyscy są dziećmi, ty jeden jesteś dojrzaly, zawsze masz racje mimo ze nie wiesz w ogole do konca na jaki temat mowisz, ale ok.

Czy ja to pisałem? Trzymaj się tematu, a nie obrzucasz sam siebie epitetami przypisując to mi, to że wypłakałeś się jak dziecko w temacie o bydzi nie oznacza że nim jesteś tymbardziej nie wskazuje na mój wiek, ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
nie jest Ci znana, ale jednak ze był to jakiś DZIECIAK to odrazu widziałeś i powiedzieli ze krecił się w firmie, mimo ze ja w siedzibie awacomu nigdy nie byłem. Nice :F Kolejne "kolorowanie" faktów"

OMG może był jeszcze ktoś? Kogo to obchodzi, odwiedziłem awacom ( nie "przez" Ciebie tylko przez ulotkę w mojej klatce ) w piątek, pogadałem, przedstawiłem im ofertę na piśmie, statystyki, mieli zadzwonić po weekendzie a telefon dostałem od szefa w dzień później. Nie koloruje faktów tylko ( jak już pisałem ) przestawiłem to co wiem.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Gdzie nazwywam Cię złodziejem lub mówię, że mi coś ukradłeś? Ponownie powtarzam - do kolorowania kup sobie kolorowanki.

Uh nie pamięta się rozmów z gadu-gadu... i hdd się skasowało? O jejku jak to piszesz wszystko "jakoś dziwnym trafem".
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Skąd wiesz co jest zgodne z prawdą, a co nie, jak mnie poprostu nie znasz. Dla przykładu - pozer, młodzieżowy. To tylko z jednego postu.

Za to Ty mnie znasz, możesz wypisywać mi na gg takie rzeczy gdy w rzeczywistości nic Ci nie "ukradłem".
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Chodziło mi o to, że dawałeś mi nie raz do zrozumienia, że nic nie wiedziałeś o tym ze byłem w awacomie, ani ze ktos tam był. Ba! Nawet sie wykrecałeś słabą pamiecia ze nie pamietasz jak Ci to na gg napisałem. Cwany jesteś. Rozmowe z przed półtora roku mam Ci wyciagnac, dlatego ze wiesz dobrze ze poszły wraz z hdd, co zresztą pisałem w tym tych tematach

Kolejny przykład, że nieznajomość kogoś nie przeszkadza Ci w opluwaniu ludzi, tak mam bardzo słabą pamięć, a rozmowa z Tobą o tym jak masz "jakiekośtam" providera nic dla mnie nie znaczyła.
rotfl666 napisał/a:
latasz po boardach i wszedzie wywolujesz klotnie i dyskusje, wszedzie na sile probujesz udowodnic swoje racje mimo ze do konca nie wiesz na jaki temat dyskutujesz i przy tym wszystkim smiesz innych nazywac mlodziezowymi czy ludzmi za firewallem

Latam po boardach? Obecnie jestem aktywny tylko na boardzie PL i tym forum, na boardzie ze względu na dział cheaterzy ( sprawdz ile postów właśnie jest z tego działu ) no a reszta to poprostu posty z pogranicza moderacji :) jezeli piszesz ze "nie wiem na jaki temat dyskutuje" to proszę przytocz jakieś posty bo śmiem twierdzić że nie czytałeś ich ze zrozumieniem. Przepraszam ale Ciebie który wypisuje "zal.ru", to rzeczywiście nie można nazwać znudzonym młodzieńcem zza firewalla, wyjasnij mi co oznacza "zal.ru", czy używanie tego determinuje twoje lenistwo przed napisaniem "jesteś żałosny" czy też solidaryzujesz się z Rosją tylko nie wiesz jak piszę się "żal" po rosyjsku. Służy to tylko po to żeby twoi koledzy, którzy czytają twoje posty pomyśleli że jesteś innowatorem, że coś sam wymyśliłeś, że to jest na czasie, że tak trzeba, żeby Ciebie szanowali.
rotfl666 napisał/a:
wszyscy cie maja dosyc na boardzie, ty i te twoje przechwali... az dziw bierze ze nie wkleiles tu linka z najpopularniejszymi serwerami aby sie pochwalic ze twoj jest pierwszy, a nastepnie wysmiac wszystkich w stylu 'nie moja wina ze was nie stac na gamesnet 30slotow. zygam twoimi postami z boarda i mialem nadzieje ze tu nie zajrzysz a jednak :F zaaaaal idz sie zajmij turniejami bo moze ci to wychodzi... na boardach maja cie juz ludzie dosyc wiec nara

Wszyscy czyli pare "nowicjuszy" i "użytkowników" ze starzem 4ro miesięcznym? Dostaje PM od starszych użytkowników boarda z tekstami typu: "odpuść dzieciakom" albo "na boardowe dzieci sił nie starczy"... i to niestety prawda, nikt nie walczy z nierzetelnością na boardzie, z dziecinadą, z "młodzieżowym stylem", dlatego tacy jak Ty hasają spokojnie w trawie. Co do tych 30 slotów to taka jest prawda, ciężko przeboleć że ktoś jest drugi a ktoś pierwszy i pomijając fakt że komuś "zal tylek ściska" i zaczyna wypisywać bzdury na mnie to potwieradzam: "jestem bardzo zadowolony że moje serwery są bardzo popularne ( jak nie najpopularniejsze )", czemu nie? TO MOJE DZIAŁANIA, MOJA KASA NA SERWER, MOJE ADMINISTROWANIE, nie obieraj mi mojej radości tylko przez to że jesteś "gorszy" w tym czy innym rankingu. Jednakże oba rankingi są dość wiarygodne ( przeanalizuj sobie na jakiej zasadzie są ustalano - co oczywiście dopisywałem na boardzie ). Kończę ten wątek bo stanowczo nie na temat.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group