To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Sprawa bydzia.pl - "krótkie" kłótnie.

sidney - Pią 09 Gru, 2005 19:32

wyrazam tylko swoje zdanie i niezabronisz mi tego. naprawde jak czytam to co piszesz to zwracac mi sie chce :/ lubisz byc tam gdzie cie niechca? bo ja na przyklad jak widze ze mnie niechca to sobie ide...
jmk - Pią 09 Gru, 2005 20:20

psychic napisał/a:
jmk az mi sie ciebie czytac nie chce... :/

Hmm ale durny nic nie wnoszący post jednak lenistwo przezwyciężył ;]

psychic napisał/a:
I teraz pytanie. 28 lipca konczyłem 18 lat. Jeśli Cie tak nazwałem przed tą datą, to znaczy że nie miałem 18 lat, to fakt. Ale we wrześniu gadałeś ze mną normalnie na temat współpracy. Gdybym Cię nazwał przed skończeniem 28 lipca 18 lat, a tak jak Ty to teraz mowisz, był dla Ciebie dyshonor, to bys poprostu ze mną nie rozmawiał na temat wspópracy i tyle.

Zrobiłem tak bo umiem dystansować się do tego co piszą inni ludzie zza swoich komputerków i skoro nie miałeś 18 lat to uznałem to za szczeniacki wybryk. Przypominam tą sprawę tylko dlatego bo jest podobna do tej z Roninem tylko że Ronin okazał się niewinny a ja... "winny".
.:Solid_Snake:. napisał/a:
I tak samo jak wyzej, tutaj nie chcesz dostrzec, że ja Cie nie oskarżałem nigdzie o to, że perfidnie po mojej rozmowie pojechałeś do awacomu. Napisałem jak to wygladało z mojego punktu widzenia, a wygladalo dokladnie tak, ze raz gadalismy na ten temat, a po kilku tygodniach Ty miales tam serw.

Nie zamieściłeś jednak rozmowy, w której wyjaśniłem Ci że moje działania vs awacom nie miały nic wspólnego z nasz rozmową, o której przypomniałem sobie wogóle sprawdzając archwum wiadomości, po czym zapewniłem Ciebie, że nie wykonałem tego kroku pod wpływem twoich informacji a ulotki zostawionej pod moimi drzwiami, jednakże w tejże samej rozmowie stwierdziłeś nie że to "dziwnym trafem" a poprostu złodziejstwem i kradzieżą providera, widocznie dla Ciebie byłby to tylko słowa rzucone na wiatr w złości dlatego teraz nie potrafisz sobie tego przypomnieć.
.:Solid_Snake:. napisał/a:
Nie wiesz co chciał wyrazić? Szkoda, bo jakos tutaj nikt nie ma problemu z odczytaniem i zrozumieniem słów "*cenzura* pathetic" ;/

Uh używanie języka angielskiego ma jakieś konkretne znaczenie? Rodzice nie znają języka i nie będą się wstydzić za syna wrazie czego? Bo lepiej napisac *cenzura* niż polski odpowiednik?
sidney napisał/a:
wyrazam tylko swoje zdanie i niezabronisz mi tego. naprawde jak czytam to co piszesz to zwracac mi sie chce Kwasny lubisz byc tam gdzie cie niechca? bo ja na przyklad jak widze ze mnie niechca to sobie ide...

Sydnej od 15 lat, własnego zdania nie wypowiada się w liczbie mnogiej
sidney napisał/a:
jmk odejdz tak samo szybko jak przyszedles Kwasny niewiadomo skad i niewiadomo po co tutaj sie zjawiles. Nikt cie tu niechce

Rozumiem że tęsknota za PRL'em jest silna ale postaraj się poprawnie precyzować swoje wypowiedzi inaczej mogę podejrzewać że chciałeś przemawiać za "nieokreślony ogół" za forum co nie jest Twoim prawem.

Nawiązując do pieniarza: ja poprostu mam swoje argumenty i umiem dyskutować, a że spotykam się tylko z ludzmi, którzy potrafią dyskretytować mnie jako dyskutanta a nie moje argumenty to niestety tylko świadczy o ich kulturze dyskutowania.

psychic - Pią 09 Gru, 2005 20:42

czlowieku co ty wogole piszesz? powiedz mi gdzie ja ci napisalem tekst ktory mi powyzej zacytowales?? no przeciez rotfl...

[ Dodano: Pią 09 Gru, 2005 20:43 ]
dokladnie mi chodzi o ten:
jmk napisał/a:

psychic napisał/a:
I teraz pytanie. 28 lipca konczyłem 18 lat. Jeśli Cie tak nazwałem przed tą datą, to znaczy że nie miałem 18 lat, to fakt. Ale we wrześniu gadałeś ze mną normalnie na temat współpracy. Gdybym Cię nazwał przed skończeniem 28 lipca 18 lat, a tak jak Ty to teraz mowisz, był dla Ciebie dyshonor, to bys poprostu ze mną nie rozmawiał na temat wspópracy i tyle.


lol?

_rOsO_ - Pią 09 Gru, 2005 20:55

jmk chętnie, jednak termin nie bardzo. Ale jak bedzie jakiś zjazd w wakacje to bardzo chętnie się z tobą spotkam w 4 oczy. Najmniejszego problemu nie widzę. Jest z reszta plan, zjazdu graczy serwera więc do czerwca-lipca chyba wytrzymasz. A jak narazie praca&studia, nie zrozumiesz a może jednak :P . . .
lnk - Pią 09 Gru, 2005 21:08

Boshe po co sie z nim meczyc , dajcie mu bana na forum i po sprawie :x
.:Solid_Snake:. - Pią 09 Gru, 2005 21:12

jmk napisał/a:
Zrobiłem tak bo umiem dystansować się do tego co piszą inni ludzie zza swoich komputerków i skoro nie miałeś 18 lat to uznałem to za szczeniacki wybryk.

Śmiem wątpić - Jeśli ta sprawa teraz Cie tak boli, to wtedy, zaledwie dwa miecha po napewno byś ze mną nie chciał gadać na temat normalnej współpracy.

jmk napisał/a:
.:Solid_Snake:. napisał/a:
I tak samo jak wyzej, tutaj nie chcesz dostrzec, że ja Cie nie oskarżałem nigdzie o to, że perfidnie po mojej rozmowie pojechałeś do awacomu. Napisałem jak to wygladało z mojego punktu widzenia, a wygladalo dokladnie tak, ze raz gadalismy na ten temat, a po kilku tygodniach Ty miales tam serw.

Nie zamieściłeś jednak rozmowy, w której wyjaśniłem Ci że moje działania vs awacom nie miały nic wspólnego z nasz rozmową, o której przypomniałem sobie wogóle sprawdzając archwum wiadomości, po czym zapewniłem Ciebie, że nie wykonałem tego kroku pod wpływem twoich informacji a ulotki zostawionej pod moimi drzwiami, jednakże w tejże samej rozmowie stwierdziłeś nie że to "dziwnym trafem" a poprostu złodziejstwem i kradzieżą providera, widocznie dla Ciebie byłby to tylko słowa rzucone na wiatr w złości dlatego teraz nie potrafisz sobie tego przypomnieć.


Niby zapewniałeś mnie nie raz, ze nie było to pod wpływem rozmowy ze mną, ale nigdy nie powiedziałeś mi, że rozmowe sprawdziłeś w archiwum. Ogólnie opierałeś sie na tym ze nie pamietasz/ nie wiesz/ nie ma archiwum ktore kasujesz. Teraz nagle sie okazuje ze znalazłeś, no ale ok, jesli takie coś miało miejsce, w co szczerze wątpię, to Cie przepraszam. Ale i tak sprawa co chwile zmienianych faktów mi nie pasuje.

jmk napisał/a:
Uh używanie języka angielskiego ma jakieś konkretne znaczenie? Rodzice nie znają języka i nie będą się wstydzić za syna wrazie czego? Bo lepiej napisac *cenzura* niż polski odpowiednik?

Nie, bo gotowy obrazek z przypałowym gitarzystą jest bardziej śmieszny i podkreśla znaczenie słowa pathetic.

sidney - Pią 09 Gru, 2005 22:44

Cytat:
Rozumiem że tęsknota za PRL'em jest silna ale postaraj się poprawnie precyzować swoje wypowiedzi inaczej mogę podejrzewać że chciałeś przemawiać za "nieokreślony ogół" za forum co nie jest Twoim prawem.


z wypowiedzi uzytkownikow wnioskuje, ze niepodoba im sie twoja obecnosc tutaj wiec pisze, ze nikt cie tu niechce i taka jest przykra prawda. i przestan juz gadac jak polityk, po prostu przestan wchodzic na to forum i bedzie po sprawie

siatkarz - Pią 09 Gru, 2005 22:47

3 warny i moze chlopak ochlonie? bo bredzi jakby pil wode po karpiach... ;) :hahaha:
psychic - Pią 09 Gru, 2005 23:09

sidney napisał/a:
z wypowiedzi uzytkownikow wnioskuje, ze niepodoba im sie twoja obecnosc tutaj wiec pisze, ze nikt cie tu niechce i taka jest przykra prawda. i przestan juz gadac jak polityk, po prostu przestan wchodzic na to forum i bedzie po sprawie

wlasnie..najlepiej bedzie jak przestaniesz wchodzic na to forum albo dostaniesz bana...
pomysl czasem co piszesz bo ja juz cie kompletnie nie rozumiem..
Ja na twoim miejscu juz bym dawno zrezygnowal, a ty tu jeszce bedziesz pisal nie wiadomo co i myslal ze jestes fajny..
nara

ritarded l. - Pią 09 Gru, 2005 23:19

and now for something completely different......

http://img220.imageshack....tention24ww.jpg



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group