To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba a Adma na bydzi ;]

bukers - Nie 05 Gru, 2004 18:08
Temat postu: Prośba a Adma na bydzi ;]
Witam aLL!!

Jestem już trochę czasu z wami na sulechowie ;] hehhe A w związku z tym, że takie indywiduualności jak Gringo czy inni ;] nie mogą być wszędzie to ja się postanowiłem zgłosić :D na adma do bydzi!! Jestem zrównoważony, miły [hehe] i strasznie wyrozumiały!! Niektórzy z was może znaja mnie pod inna nickiem dawniej [bUkERS^^] ale to tylko niektórzy :D
Jak mi nie przyjmiecie to nic się nie stanie oczywiście ale tak tylko pytam :E


- Imię : Łukasz
- Miasto: Nakło n/Not [k/bydgoszczy] POWIAT :rotfl2:
- Nick : Jasio Fasola
- E-Mail :bukers@op.pl
- Gadu-Gadu 3996034
- Wiek : 21


pozdro aLL :D

Anonymous - Nie 05 Gru, 2004 19:33

Poszło do rozpatrzenia... mile widziane komentarze innych :faja:
jaffa - Nie 05 Gru, 2004 21:41

primo
zmien nicka na bukers spowrotem! takiego Ciebie poznalem... takim pozostaniesz :D

secundo
jak twoj aim bo na tgz cie przetestuje niedlugo :faja:

tercento
gostek uczciwy. znam go od jego poczatkow w csa i wiem ze potrafi przebaczac :rotfl: co do skilla to go jeszcze troszke poducze :rotfl:

quardito
dajcie mu tego adma. niech sie chlopak nacieszy :D

bukers - Nie 05 Gru, 2004 21:47

heheh jaffa kto kogo uczy na tGZ :] te główeczki pamietasz :D tam sami cudzoziemcy graja i nie mogę się z nimi dogadac to mam utrudnione zadanie :D heheheheh :rotfl2:
bbl` - Nie 05 Gru, 2004 23:05

Jasio ja bym radził Ci jeszcze chwile poczekać z tym adminem ... :faja: :mrgreen:
ljm - Nie 05 Gru, 2004 23:10

Bubel ty tez za dlugo nie czekales.... :x
Diefenbach - Nie 05 Gru, 2004 23:47

jaffa napisał/a:
gostek uczciwy. znam go od jego poczatkow w csa i wiem ze potrafi przebaczac :rotfl: co do skilla to go jeszcze troszke poducze :rotfl:

nie wiem dokladnie co tam sie dzisiaj dzialo na italii na bydzi, ale CT korzystalo z bledu mapy i z mojej perspektywy (jeden wyskujacy u gory przez daszek, tam dalej po prawej [nie mowie o bugu w piwnicy] i jasio wybiegajacy z dolu) wygladalo na to ze komus tam pomagal, wiec ja mam mieszane uczucia. mam nadzieje jesli dostanie admina to bedzie upominal osoby korzystajace z bledow mapy (oraz ze sam nie bedzie z nich ewentualnie korzystal)

bukers - Pon 06 Gru, 2004 07:15

:/ No nie wszyscy biegali tam a to co oni robili to ja na to nie maiłem wpływu! Co miałem zrobić? A po za tym na tej bydzi to wczoraj była tragedia! Na italii niektórzy terro wchodzili do tunelu i po prostu raszowali!! Oszczegałem ale nic nie mogłem zrobić więc się wkurzylem i wyłączyłem kompa! :hahaha: A to ze oni sobie góra wchodzili to nie moja wina! wiele osob i tak się potem cofało jak mnie zabijaliscie na długiej :D
pozdrO!

[ Dodano: 06 Gru 2004 07:47 ]
Dobra :faja: Przynam się do jednego wybryku, którego nikt raczej nie pochwali :/ Otóz ostatnio jak grałem z kilkoma osobami to miało miejsce takie na coodzień spotykane zdarzenie :D Otóż biegłem sobie i widze kolesia [bylem w ct] i no i myslaem, że to jest terro i dostał małą seryjkę [odrazu zacząłem go przepraszać itd.] ale to nie pomogło i zostałem wyzwany od idiotów, baranów itp. napewno ta lista wyzwisk byłaby dłurzsza ale nie pozwoliłme mu skończyc i go zabiłem :rotfl: Po czym grzeczznie opusciłem server :lol:

baro_Bartek - Pon 06 Gru, 2004 14:58

bUkERS napisał/a:

[ Dodano: 06 Gru 2004 07:47 ]
Dobra :faja: Przynam się do jednego wybryku, którego nikt raczej nie pochwali :/ Otóz ostatnio jak grałem z kilkoma osobami to miało miejsce takie na coodzień spotykane zdarzenie :D Otóż biegłem sobie i widze kolesia [bylem w ct] i no i myslaem, że to jest terro i dostał małą seryjkę [odrazu zacząłem go przepraszać itd.] ale to nie pomogło i zostałem wyzwany od idiotów, baranów itp. napewno ta lista wyzwisk byłaby dłurzsza ale nie pozwoliłme mu skończyc i go zabiłem :rotfl: Po czym grzeczznie opusciłem server :lol:


Lol ?? :lol:

Anonymous - Pon 06 Gru, 2004 19:02

hmmm no pogscia widywalem na sulku ...lecz na bydzi jeszcze nie mialem szas go zobaczyc....biec nie wiem jak to bedzie... niech sie jeszcze ktos z adminow wypowie na jego temat...bo ja jakos jestem na NIE [70%] / na TAK [30%] a to jest za malo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group