CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba a Adma na bydzi ;]
Autor Wiadomość
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 18:08   Prośba a Adma na bydzi ;]

Witam aLL!!

Jestem już trochę czasu z wami na sulechowie ;] hehhe A w związku z tym, że takie indywiduualności jak Gringo czy inni ;] nie mogą być wszędzie to ja się postanowiłem zgłosić :D na adma do bydzi!! Jestem zrównoważony, miły [hehe] i strasznie wyrozumiały!! Niektórzy z was może znaja mnie pod inna nickiem dawniej [bUkERS^^] ale to tylko niektórzy :D
Jak mi nie przyjmiecie to nic się nie stanie oczywiście ale tak tylko pytam :E


- Imię : Łukasz
- Miasto: Nakło n/Not [k/bydgoszczy] POWIAT :rotfl2:
- Nick : Jasio Fasola
- E-Mail :bukers@op.pl
- Gadu-Gadu 3996034
- Wiek : 21


pozdro aLL :D
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 19:33   

Poszło do rozpatrzenia... mile widziane komentarze innych :faja:
 
jaffa


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 21:41   

primo
zmien nicka na bukers spowrotem! takiego Ciebie poznalem... takim pozostaniesz :D

secundo
jak twoj aim bo na tgz cie przetestuje niedlugo :faja:

tercento
gostek uczciwy. znam go od jego poczatkow w csa i wiem ze potrafi przebaczac :rotfl: co do skilla to go jeszcze troszke poducze :rotfl:

quardito
dajcie mu tego adma. niech sie chlopak nacieszy :D
_________________
DONT RUN FROM ME
YOU WILL ONLY DIE TIRED
 
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 21:47   

heheh jaffa kto kogo uczy na tGZ :] te główeczki pamietasz :D tam sami cudzoziemcy graja i nie mogę się z nimi dogadac to mam utrudnione zadanie :D heheheheh :rotfl2:
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 23:05   

Jasio ja bym radził Ci jeszcze chwile poczekać z tym adminem ... :faja: :mrgreen:
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 23:10   

Bubel ty tez za dlugo nie czekales.... :x
_________________

 
 
 
Diefenbach


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Landsberg
Wysłany: Nie 05 Gru, 2004 23:47   

jaffa napisał/a:
gostek uczciwy. znam go od jego poczatkow w csa i wiem ze potrafi przebaczac :rotfl: co do skilla to go jeszcze troszke poducze :rotfl:

nie wiem dokladnie co tam sie dzisiaj dzialo na italii na bydzi, ale CT korzystalo z bledu mapy i z mojej perspektywy (jeden wyskujacy u gory przez daszek, tam dalej po prawej [nie mowie o bugu w piwnicy] i jasio wybiegajacy z dolu) wygladalo na to ze komus tam pomagal, wiec ja mam mieszane uczucia. mam nadzieje jesli dostanie admina to bedzie upominal osoby korzystajace z bledow mapy (oraz ze sam nie bedzie z nich ewentualnie korzystal)
_________________
- maybe on Earth, maybe in the future -
- shin! shin! sei! kyuu! sai! -
- hail the mushroom cloud -
 
 
bukers



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 182
Wysłany: Pon 06 Gru, 2004 07:15   

:/ No nie wszyscy biegali tam a to co oni robili to ja na to nie maiłem wpływu! Co miałem zrobić? A po za tym na tej bydzi to wczoraj była tragedia! Na italii niektórzy terro wchodzili do tunelu i po prostu raszowali!! Oszczegałem ale nic nie mogłem zrobić więc się wkurzylem i wyłączyłem kompa! :hahaha: A to ze oni sobie góra wchodzili to nie moja wina! wiele osob i tak się potem cofało jak mnie zabijaliscie na długiej :D
pozdrO!

[ Dodano: 06 Gru 2004 07:47 ]
Dobra :faja: Przynam się do jednego wybryku, którego nikt raczej nie pochwali :/ Otóz ostatnio jak grałem z kilkoma osobami to miało miejsce takie na coodzień spotykane zdarzenie :D Otóż biegłem sobie i widze kolesia [bylem w ct] i no i myslaem, że to jest terro i dostał małą seryjkę [odrazu zacząłem go przepraszać itd.] ale to nie pomogło i zostałem wyzwany od idiotów, baranów itp. napewno ta lista wyzwisk byłaby dłurzsza ale nie pozwoliłme mu skończyc i go zabiłem :rotfl: Po czym grzeczznie opusciłem server :lol:
 
baro_Bartek


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Gru, 2004 14:58   

bUkERS napisał/a:

[ Dodano: 06 Gru 2004 07:47 ]
Dobra :faja: Przynam się do jednego wybryku, którego nikt raczej nie pochwali :/ Otóz ostatnio jak grałem z kilkoma osobami to miało miejsce takie na coodzień spotykane zdarzenie :D Otóż biegłem sobie i widze kolesia [bylem w ct] i no i myslaem, że to jest terro i dostał małą seryjkę [odrazu zacząłem go przepraszać itd.] ale to nie pomogło i zostałem wyzwany od idiotów, baranów itp. napewno ta lista wyzwisk byłaby dłurzsza ale nie pozwoliłme mu skończyc i go zabiłem :rotfl: Po czym grzeczznie opusciłem server :lol:


Lol ?? :lol:
_________________
Gość NIE CHCE MI SIE Z TOBA GADAC BO I TAK NIE MASZ RACJI !!
 
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Gru, 2004 19:02   

hmmm no pogscia widywalem na sulku ...lecz na bydzi jeszcze nie mialem szas go zobaczyc....biec nie wiem jak to bedzie... niech sie jeszcze ktos z adminow wypowie na jego temat...bo ja jakos jestem na NIE [70%] / na TAK [30%] a to jest za malo.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.