To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - A moze FFA ???

B_S_E - Sob 25 Gru, 2004 15:49

wiem bo gralem ^^
patterson - Sob 25 Gru, 2004 15:50

A ja pogrywam sobie w nowo nabyte MOH: PA i stwierdzić musze , że jest fajny patent który by sie w cs-e sprawdził, otóż sterowanie bronią jest ultra prawdziwe, trafić do biegnącego japońca jest strasznie trudno, a nawet jak sie lezy to nie ma łatwo, bo łapy mu sie trzesą i nie reaguje jak w cs-e, ze idealnie myszka lata z celownikiem , w moh-u ma fajne odchyły, myśle , że dzięki temu cs był by fajniejszy, bo teraz ci co mają refleks to zamiatają w cs-a, a tu trzeba sie troche pomeczyć z celowaniem, była by większa zabawa, a nie wyskakiwanie zza ściany i baniaki.
B_S_E - Sob 25 Gru, 2004 15:53

no prawda prawda realizm w cs'e jest na 0 poziomie np:strzelanie przez ciany boze jak w bajkach :papa2:
ljm - Sob 25 Gru, 2004 15:54

Patt wlasnie dlatego CS jest tak popularny... :D
B_S_E - Sob 25 Gru, 2004 15:59

JEDYNA zaleta cs'a to dynamika gry i tylko to
patterson - Sob 25 Gru, 2004 16:00

pozatem fajnym pomysłem jest to , ze naciskanie klawisza strzału jak on przeładowuje powoduje ze bohaterowi łapy zaczynają latać i potrafi w gościa stojącego bardzo blisko nie trafić i zaczyna sie walka na bagnety, wypas. Pozatem czuje sie cięzar broni, czuć , że to kawał metalu i po jednym strzale nawet, zmienie sie pozycja wzgledem poprzedniej, jest naprawde realistycznie, brakuje mi tego w cs
Anonymous - Sob 25 Gru, 2004 16:05

hmmmmm BTW. to może bym se zainstalował Q3
OMG kiedy ja w to grałem :wow:

nemrod - Sob 25 Gru, 2004 19:45

a tak wracajac do tematu: na bydzi to juz jest FFA czasem i to takie maksymalne! dzisiaj np.: terro robi rasza na nuku na pochylnie, ja biegne pierwszy (jak prawie zawsze) wbijam sie, pojechali mnie bo nikt nie wbiegl. dopiero po chwili wbieglo dwoch i jeden z nich zlapal bombe... i co zrobil? no pobiegl na resp CT i sie tam kampil z bomba! jak dla mnie bomba! kolesie przez mikrofony to czesciej muze puszczaja niz powiedza ci gdzie terro biegnie (jak jestes w CT).
btw. w CSie realizm jest zaden... probowaliscie kiedys na boisko robic bunny hopy? :D

ciasteczkowy - Sob 25 Gru, 2004 20:53

Bo mnie tam nie było :D
shch0ta - Sob 25 Gru, 2004 22:16

nemrod: ty już widziałeś moje bunny Hop'y po całym domu :hahaha: ...

A możeby tak na jeden weekend wprowadzić na servie takie testowe zmiany i na forum ludzie by się wypowiadali o nich... tylko na jeden weekend na razie. Wtedy freeze time byłby dłuższy a rasze dozwolone od 25-30 sek. Co wy na to?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group