CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
A moze FFA ???
Autor Wiadomość
s!


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 02:15   A moze FFA ???

Mam propozycje.Skoro sa dwa servy to moze by tak zrobic jeden FFA ??
Wiemy ze jest wielu ludzi ktorzy lubia zagrac FFA.Grac FFA tez jest sztuka.
Wiec moze ludzie sie wypowiedza na ten temet


Dziekuje za uwage mowil Dariusz Szpakowski :D
_________________
fco`cheerliderki ~ s! <3 p! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 02:17   

tylko ffa jest na pęczki, a dobrych tp nie.
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
K@Cz@N
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 02:33   

juz nie raz bylo to przerabiane.... FFA jest do bani - wtedy bedzie Quake i same statsy...

TP r0x
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 10:52   

K@CZ@N a pomysl czy teraz grasz TP na sulu czy na bydzi ??

Bo ja np wole poczekac az was zabija i isc samemu bo nikt nie drze japy do mika nie przeszkadza nie pcha sie...
Jak takie ma byc TP ze jeden leci z bomba na A a team na B to sram na takie TP ... Ostatnio czesto powtarzam ze to TP ktore tu panuje to jest " TP ala FFA " , wiekszosc z was boi sie o wlasny tylek... tzn rasze bo dla mnie to jest smieszne ze musze czekac minute zeby TERRO moglo sobie wbiedz spokojnie na BS ... n/c . Ale jako ADMIN staram sie przestrzegac tych zasad... zawsze czaje na ten osikany zegarek... i odliczam 60 sekund....

Po za tym prawdziwy rush to jest Szybki Atak na wroga... czyli np :

Zakupilem sie za wszystkie czasy m4, helm & kevlar, granaty, def > I teraz naginam prosto na Zgraje Terro , ktorzy nie wiedza co robic bo maja bialo przed oczyma w tym czasie ja full auto i conajmniej 4 typa wybije.... To jest rush... i zauwazcie my (Admini) takiego czegos nie karamy , tylko glupie wyjscie po za strefe ...

TP mozna sobie pograc z dobrymi kumplami ktorych sie zna i sie wie jak graja ... wtedy masz pewne ze ci nie wejdzie pod celownik nie zuci granata pod nogi i w dodatku osloni tylek... tzw. CW

PS. Moje zdanie jest takie bo wiem ze wy chcecie i niby sie staracie grac TP ale gracz ktory cos potrafi ... woli grac FFA niz takie TP z typami ktorzy granaty pod nogi zucaja...

Dla tego jestem za FFA lub TP bez stref albo jeszcze zmniejszyc czas do 20 sekund

KomedioDramat ^^

Pozdroofko :cfaniak:
_________________

 
 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 11:07   

Ja jestem statsem i nic na to nie poradze :hahaha: Jak stoje przed granicą strefy np. na inferno od małego BS-a i goście mówią że lecą domkiem, to aż mnie ciśnie i tak patrze na ten zegar kiedy wybije 2:00 żeby tam wparować :faja: :D :hahaha: :P bo przecież na około to nie ma co lecieć :lol:

Ale nie wiem po co takie gadanie... Solid prędzej z serwerem pójdzie do piachu niż zrobi z niego FFA. Niestety system zatwierdzania lub odrzucania czegokolwiek wśród HA to "liberum veto" więc... (_x_) :E

Wychowałem sie na FFA i wcale tam sie źle nie gra :rotfl2:
 
Wish



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 26
Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 12:25   

EJ zaraz przecierz TP to nie znaczy ze mozna raszowac. TeamPlay to jest np na cw wszyscy siedza na ts albo na ventrilo mowia co, jak i gdzie. Albo wszyscy rasz albo pocichu wszyscy. A nie ze polowa sie skrada a ci z tylu biegna halasuja granaty rzucaja. Ja jestem jak najbardziej za zdjęciem stref albo zrobienia z server'a FFA :D Takie moje zdanie ^^
_________________

 
s!


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sob 11 Gru, 2004 14:12   

Powiem jedno FFA tez moze sie przydac na CW. Po pierwsze na FFA trzeba sie oglaac na wszystkie strony co zwieksza orientacje.Gdyz niewiadomo kto cie w pupsko wjedzie, kiedy i z ktorej strony.
Na servie Draem Team jest TP z mozliwoscia raszy wiec heheh .w sumie to FFA.Ale mowie Grajac FFA cza miec wlaczona opcje "orient express" :D i moze sie to przydac. Niech ktos kto gra TP juz od dluzszego czaasu wejdzie sobie na serv FFA i zobaczy jak bedzie szlo.Na FFA wyrobic mozna skilla.Nie chodzi mi tu o statsow.Przyjemnoscia jest wjechac w kilku typow, a jest to sztuka.A skoro sa 2 servy TP to mozna by nawet zrobic okres probny.Niewiem.Decyzje naleza do HA.A zawsze mozna sprobowac!


POZDRO 600
_________________
fco`cheerliderki ~ s! <3 p! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Allor


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 12
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 14 Gru, 2004 20:43   

Hmm jeden serwer FFA ale Tp kumacie o co loto TP ale bez stref możnaby zrobić, że jak mniej niż 3 gracyz zraszuje (tzn. przejdize strefę) to klapa lecą sobie !! ! To mi się podoba ;d :E :lol:
_________________
Do you want to kick me just do it... Why not why why ??
 
 
s!


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 19 Gru, 2004 03:57   

:]
_________________
fco`cheerliderki ~ s! <3 p! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
LiqS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Gru, 2004 15:46   

S! nie pisz na tym forum tekstów nie wnoszących nic do tematu, bo bedą stosowne kary... ma być porządek. Kolejnego ostrzeżenia nie będzie :chytrus:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.