To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - prośba o admina // nappy

nappy - Pon 10 Sty, 2005 19:25
Temat postu: prośba o admina // nappy
Imie - Jachu // Tak wiem starzy mnie skrzywdzili :x
Nick - nappy
Klan - [TB] - Team Bydgoszcz
E-mail - nappy-byd@o2.pl
GG - 2709002
Wiek - 15
Steam ID - STEAM_0:1:6238247
ew. Gdzie jeszcze się posiada/posiadało admina i czemu Ci to nie wystarcza/wystarczało... : na 83.238.7.102:27015 Team Bydgoszcz Server

Mam tam admina, lecz niewiele ludzi gra (mało znany, klanowy serwerek :) )

A teraz do rzeczy: Gram już troszke w cs'a (troszke liczone jest w latkach ponad 4 <SIC!> latka :) , na Bydzi gram hm... no nie wiem na pewno ponad 2 miechy? Mam duzo czasu na gre (z powodu choroby - lekcje indywidualne :/ ) Więc jestem i rano (w okolicach 9) i po południu (14 ~ 22?) Wydaje mi się, że czas (szczególnie rano) przemawia na moją korzyść gdyż ludzie wtedy grać grają ale nie bardzo przestrzegają jakichkolwiek zasad (głównie : wyrazki oraz tp). Lubie ten serwerek, są oczywiście osoby których nie darzę sympatią lecz w żaden sposób nie "tyram" nikogo... :D (Chociaż nie... hmm taki jeden był bodaj 12 latek nick : rdy, fajnie śpiewał przez mica... :D :D:D) Regulaminu raczej przestrzegam (Czasem, "wymsknie" się wulgaryzm lecz <bbez robienia w jajo pluginu typu ku.*** :) > Więc szybko odechciewa mi się przeklinać. Zasady TP znam, przestrzegam oraz zwracam uwage innym gdy raszują. Na forum jestem od niedawna, (od dzisiaj :lol: ) I głównie prośba o adminka mnie tu przyciągnęła. Ale widze, że warto częściej zaglądać :faja: .

Ps. Jeżeli myślicie, że 15 latki potrafią pisać tylko "Muwie wam super server i chcem tam mieć adminka" to sie mylicie! :D Ja tak /jak w moim poście/ pisze na codzień :)

jacO - Pon 10 Sty, 2005 20:25

na nie ;x
bbl` - Pon 10 Sty, 2005 20:27

jacO napisał/a:
na nie ;x

Również na NIE.

jatokor - Pon 10 Sty, 2005 20:35

hmm wydaje mi sie że gram dużo na Bydzi a nappego (?? tak to sie pisze:)) widziałem kilka razy i to w ostatnich dniach


raczej na NIE tak jak przedmówcy

P.S. a co do textu o 15 latkach to SIS ja mam 14 :P

nappy - Pon 10 Sty, 2005 20:38

Jeżeli już jesteście na NIE to piszcie 'dlaczemu' - chodzi tylko o to abym wiedział 'nad czym musze popracować' :D

// jatokor.pl nie mówie, że wszyscy :) )

patterson - Pon 10 Sty, 2005 20:53

no naprzykład dlatego , ze dziś sie zarejestrowałes na forum i cie nie znam :E :P ;]
nappy - Pon 10 Sty, 2005 21:06

heheheh :D To można zamknąć :) Rozumiem, że jak poudzielam się tu-i-tam to moge ponowić prośbę?
Anonymous - Pon 10 Sty, 2005 22:26

NIE !!

jak bedziesz aktywny na forum i bedziesz gral na serwie oraz pilnowal , zeby nikt nie lamal zasad na sewie to moze i kiedys tam dostaniesz admina. Lecz jak narazie to nikt Cie nie zna.

tiop - Pon 10 Sty, 2005 22:34

o przepraszam bardzo :P ja go znam grywa na servie ale rzeczywiscie troche za wczesnie zlozyl prosbe
nappy - Wto 11 Sty, 2005 11:43

Kaczan :

jak bedziesz aktywny na forum : Sie robi :D
i bedziesz gral na serwie : W realizacji
pilnowal , zeby nikt nie lamal zasad: Sie robi :D
kiedys tam dostaniesz admina: W realizacji

heheh :D No spoko, będe grał i się udzialał ha!

mientus:liczymy na to ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group