To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Ponowienie

PoPoLuPo - Czw 27 Sty, 2005 21:03
Temat postu: Ponowienie
Czy jest mozliwosc dostania adma na clan wars w celu grania cw

Nick PoPoLuPo
wiek 22
wrocek
Przemek

mialem 3 H@ ale juz niemam poniewaz serwy nieistnieja juz ID podam przy okazji lub juz macicie moje


czy taka prosba moze byc :chytrus: :chytrus: :chytrus: :E :E :E

jatokor - Czw 27 Sty, 2005 22:20

troszku wtrące, ale :

zalecam zerknąć tu http://forum.cs-fusion.pl/viewtopic.php?t=32

Cytat:
1. Należy przestrzegać netykiety,
2. Trzeba posiadać dużą motywację,
3. Nie można robić błedów ortograficznych przy pisaniu,
4. Musisz posiadać kulturę osobistą, a także być szczerym, otwartym i uczciwym,
5. Wymagane informacje:
- Imię,
- Nick,
- Klan (Jeśli posiadasz...),
- E-Mail,
- Gadu-Gadu / Tlen / ICQ,
- Wiek,
- WonID / SteamID / Adres IP,
- ew. Gdzie jeszcze się posiada/posiadało admina i czemu Ci to nie wystarcza/wystarczało...

Całość należy starannie umotywować...



:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

patterson - Pią 28 Sty, 2005 16:34

rozpatruje sie...
NEb. - Pią 28 Sty, 2005 18:21

Nie no PoPo wysil sie troche z ta prosba...

btw. na Nie...

PoPoLuPo - Pią 28 Sty, 2005 22:27

NEB skopiowałem to samo jak prosilem o adminma i zmienilem tylko tresc wiec uwazam ze jak dostalem adma to taka prosba wystarczy :P
piNwin^ - Pią 28 Sty, 2005 23:50

Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?
NEb. - Sob 29 Sty, 2005 11:15

piNwin^ napisał/a:
Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?


piNwin^ zamilcz bo ty juz mnie wkur... tymi swoimi tekstami jestem na Nie wtedy kiedy tak uwazam... wiec milcz... bo moim zdaniem ci ktorzy teraz chcieli adma sie nie nadawali, ale np sidney on jest Spoko koles i u niego jestem na tak... a co do tego ze po co zasmiecac baze moimi nic niedawajacymi postami ? to moje posty daja napweno wiecej niz twoje wiec J@P@ tam...

piNwin^ - Sob 29 Sty, 2005 11:32

NEb. napisał/a:
piNwin^ napisał/a:
Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?


piNwin^ zamilcz bo ty juz mnie wkur... tymi swoimi tekstami jestem na Nie wtedy kiedy tak uwazam... wiec milcz... bo moim zdaniem ci ktorzy teraz chcieli adma sie nie nadawali, ale np sidney on jest poko koles i u niego jestem na tak... a co do tego ze po co zasmiecac baze moimi nic niedawajacymi postami ? to moje posty daja napweno wiecej niz twoje wiec J@P@ tam...


Nie chce robić zamieszania, ale nie rozumiesz słowa NIE? Mowie do Ciebie 15 razy Nie, a ty dalej gracie? No grajcie, jak można sięnie ***cenzura***.... na takiego dzieciaka. OMG

NEb. - Sob 29 Sty, 2005 11:34

Hah.. to ze masz 19 lat nie robi z ciebie niewiadomo kogo a co do tego to tylko chcialem zapytac sie o cos shchoty czy zagra z nami... a po drugie to tylko ty chciales zebym wyszedl z serva... wiec sie nie udzielaj...
piNwin^ - Sob 29 Sty, 2005 11:38

NEb. napisał/a:
Hah.. to ze masz 19 lat nie robi z ciebie niewiadomo kogo a co do tego to tylko chcialem zapytac sie o cos shchoty czy zagra z nami... a po drugie to tylko ty chciales zebym wyszedl z serva... wiec sie nie udzielaj...


Hahahahahahahaahah, każdy chciał, abyśwyszeł może każdy poteirdzić i w tym momeńcie zrobiłeś z siebie błażna, nowik, maser, shchota, nemrod, bukers - moga poteirdzic, żebyś wyszedł więc nie tylko ja sam!

Sorra, Admini za offtopa, ale napisałem co myśle o NEbie

Wracająć Do Popolupo, powinien dostać adma na CW, chłopak spokojny, tylko ta prożba jest nieładna :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group