CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Ponowienie
Autor Wiadomość
PoPoLuPo


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 27 Sty, 2005 21:03   Ponowienie

Czy jest mozliwosc dostania adma na clan wars w celu grania cw

Nick PoPoLuPo
wiek 22
wrocek
Przemek

mialem 3 H@ ale juz niemam poniewaz serwy nieistnieja juz ID podam przy okazji lub juz macicie moje


czy taka prosba moze byc :chytrus: :chytrus: :chytrus: :E :E :E
_________________

 
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 27 Sty, 2005 22:20   

troszku wtrące, ale :

zalecam zerknąć tu http://forum.cs-fusion.pl/viewtopic.php?t=32

Cytat:
1. Należy przestrzegać netykiety,
2. Trzeba posiadać dużą motywację,
3. Nie można robić błedów ortograficznych przy pisaniu,
4. Musisz posiadać kulturę osobistą, a także być szczerym, otwartym i uczciwym,
5. Wymagane informacje:
- Imię,
- Nick,
- Klan (Jeśli posiadasz...),
- E-Mail,
- Gadu-Gadu / Tlen / ICQ,
- Wiek,
- WonID / SteamID / Adres IP,
- ew. Gdzie jeszcze się posiada/posiadało admina i czemu Ci to nie wystarcza/wystarczało...

Całość należy starannie umotywować...



:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005 16:34   

rozpatruje sie...
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005 18:21   

Nie no PoPo wysil sie troche z ta prosba...

btw. na Nie...
 
PoPoLuPo


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 36
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005 22:27   

NEB skopiowałem to samo jak prosilem o adminma i zmienilem tylko tresc wiec uwazam ze jak dostalem adma to taka prosba wystarczy :P
_________________

 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Pią 28 Sty, 2005 23:50   

Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:15   

piNwin^ napisał/a:
Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?


piNwin^ zamilcz bo ty juz mnie wkur... tymi swoimi tekstami jestem na Nie wtedy kiedy tak uwazam... wiec milcz... bo moim zdaniem ci ktorzy teraz chcieli adma sie nie nadawali, ale np sidney on jest Spoko koles i u niego jestem na tak... a co do tego ze po co zasmiecac baze moimi nic niedawajacymi postami ? to moje posty daja napweno wiecej niz twoje wiec J@P@ tam...
Ostatnio zmieniony przez NEb. Sob 29 Sty, 2005 11:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:32   

NEb. napisał/a:
piNwin^ napisał/a:
Sorra, chłopaki za oftopa, ale NEb już nie mogę po co piszesz posty btw. na Nie.... po co? Jak wiadomo, że jesteś na nie, bo tylko po znajomościach, omfg! Po co zaśmiecać baze MySQL twoimi nic niedawającymi postami?


piNwin^ zamilcz bo ty juz mnie wkur... tymi swoimi tekstami jestem na Nie wtedy kiedy tak uwazam... wiec milcz... bo moim zdaniem ci ktorzy teraz chcieli adma sie nie nadawali, ale np sidney on jest poko koles i u niego jestem na tak... a co do tego ze po co zasmiecac baze moimi nic niedawajacymi postami ? to moje posty daja napweno wiecej niz twoje wiec J@P@ tam...


Nie chce robić zamieszania, ale nie rozumiesz słowa NIE? Mowie do Ciebie 15 razy Nie, a ty dalej gracie? No grajcie, jak można sięnie ***cenzura***.... na takiego dzieciaka. OMG
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
NEb.


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 49
Wysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:34   

Hah.. to ze masz 19 lat nie robi z ciebie niewiadomo kogo a co do tego to tylko chcialem zapytac sie o cos shchoty czy zagra z nami... a po drugie to tylko ty chciales zebym wyszedl z serva... wiec sie nie udzielaj...
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Sob 29 Sty, 2005 11:38   

NEb. napisał/a:
Hah.. to ze masz 19 lat nie robi z ciebie niewiadomo kogo a co do tego to tylko chcialem zapytac sie o cos shchoty czy zagra z nami... a po drugie to tylko ty chciales zebym wyszedl z serva... wiec sie nie udzielaj...


Hahahahahahahaahah, każdy chciał, abyśwyszeł może każdy poteirdzić i w tym momeńcie zrobiłeś z siebie błażna, nowik, maser, shchota, nemrod, bukers - moga poteirdzic, żebyś wyszedł więc nie tylko ja sam!

Sorra, Admini za offtopa, ale napisałem co myśle o NEbie

Wracająć Do Popolupo, powinien dostać adma na CW, chłopak spokojny, tylko ta prożba jest nieładna :lol:
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.