To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - allegro kontratakuje

siatkarz - Śro 05 Paź, 2005 09:28
Temat postu: allegro kontratakuje
samochod smok
Kod:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=66623729

(link od SiD'a)

przeciez to auto posiada taki wir w baku jak my w muszli klozetowej po spuszczeniu wodu....
cacko :]

nappy - Śro 05 Paź, 2005 11:31

Poległem :o Ale imho w Polsce to do niczego sie nie przyda... (via 12l w mieście :x ).
sidney - Śro 05 Paź, 2005 13:57

nieprzepadam za ztuningowanymi wozami :) wole cos mniej szpanerskiego :P
Anonymous - Śro 05 Paź, 2005 17:31

Prędkość maksymalna to 380km/h. :0o:

Przy takiej prędkości maksymalnej mozna sie od podłoża oderwać.
Ja bym szybciej takim samochodem wyjechal na lotnisko niz na polskie drogi :x

nowik - Śro 05 Paź, 2005 17:37

a ja wam powiem tak że niezły odlot :) jakbym taki miał to bym..... go sprzedał :hahaha: :hahaha: :banan: :banan:
Anonymous - Śro 05 Paź, 2005 17:38

na jakie lotnisko, na ulice :D i jazda, na shel V-power ma już tylko 600 km :/ ale to i tak kosmos. Przeciez jak by było mnie stac na tą fure to na paliwo tez bym miał :d a 12l to i tak mało jak na taka moc i pojemność, kumpel ma BMW z 2,5 silnikiem to 15 mu łyka :/
kill - Śro 05 Paź, 2005 19:09

SiD-67 napisał/a:
na jakie lotnisko, na ulice :D i jazda, na shel V-power ma już tylko 600 km :/ ale to i tak kosmos. Przeciez jak by było mnie stac na tą fure to na paliwo tez bym miał :d a 12l to i tak mało jak na taka moc i pojemność, kumpel ma BMW z 2,5 silnikiem to 15 mu łyka :/


ale naprawde wierzysz ze 2.5 litra pali wiecej niz 600KM? ;) cos nie wydaje mi sie...ale i tak bym sie z checia polansowal w takiej furze

Anonymous - Śro 05 Paź, 2005 19:29

kill napisał/a:
SiD-67 napisał/a:
na jakie lotnisko, na ulice :D i jazda, na shel V-power ma już tylko 600 km :/ ale to i tak kosmos. Przeciez jak by było mnie stac na tą fure to na paliwo tez bym miał :d a 12l to i tak mało jak na taka moc i pojemność, kumpel ma BMW z 2,5 silnikiem to 15 mu łyka :/


ale naprawde wierzysz ze 2.5 litra pali wiecej niz 600KM? ;) cos nie wydaje mi sie...ale i tak bym sie z checia polansowal w takiej furze


modelowi ta supra pali 12- przy bardzo spokojnej jeździe
15-17 l nornmalna jazda
20 i w góre - wykorzystywanie możliwości tej fury :D

Anonymous - Śro 05 Paź, 2005 20:04

20 i w góre - wykorzystywanie możliwości tej fury - :/ ??

Tylko ja bym mozliwosci tej fury badal u naszych zachodnich sasiadow.

Bo u nas ledwo wjedziesz taka fura na "jakąś" autostrade juz sie rozpedziles, spogladasz za okno a tu juz autostrady dawno nie ma :x

siatkarz - Śro 05 Paź, 2005 20:07

to raczej temat o samym aucie... a nie o tym ze u nas jest wiecej dziur niz asfaltu... <lol2>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group