To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Pro¶ba o wytłumaczenie niektórym co zrobili nie tak.

psychic - Nie 27 Lis, 2005 14:01

ale ja bym chetnie byl w druzynie terro wtedy...pamietam kiedys tez ladnie sie bawilismy na servie..
najlepiej zorganizowac jakas godzinke dziennie na zabawy na bydzi rotfl zartuje :P
ale w nocy jak gracze samo chca to po co maja sztywno grac i zamulac to samo :mrgreen: jak chca sie pobawic to niech sie bawia :banan:

LOLA - Nie 27 Lis, 2005 14:03

nappy mozliwe ze zabawa byla przednia.. ale jezeli innym to przeszkadzalo to poprostu powinniscie wyloozowac... i wtedy moze przeniesc sie na jakis czat obrazkowy :P tam tez mozna robic wieze :P hyhy
Anonymous - Nie 27 Lis, 2005 14:03

Co nie zmienia faktu nappy ze łamali¶cie regulamin, inni was prosili aby¶ie grali normalniem na serwie był 333 i tez cie prosił a wy nic sobie z tego nie robiliscie.
psychic - Nie 27 Lis, 2005 14:10

nie no jak kilku chcialo grac normalnie to trzeba bylo normalnie grac :twisted:
nappy - Nie 27 Lis, 2005 14:17

SiD napisał/a:
Co nie zmienia faktu nappy ze łamali¶cie regulamin, inni was prosili aby¶ie grali normalniem na serwie był 333 i tez cie prosił a wy nic sobie z tego nie robiliscie.



e? Sorry ale jako¶ nie przypominam sobię, żeby CT jako¶ prosiło o to żeby¶my grali 'normalnie'. Tylko Ty na admin chacie sapałe¶ na mnie...

siatkarz - Nie 27 Lis, 2005 14:38

SiD nie bierzeszsobie calej sprawy zbytnio do serca??? niedawno Solid mowil ci zebys wyluzowal... jakos nie widze...

na bydzi zawsze byl fajny klimat i mozna bylo robic wszystko dla zabawy... z ludzmi mozna bylo przyslowiowe konie krasc... a ty wprowadzasz jakies konflikty... i tak poza tym to obilo mi sie o uszy ze wlasnie w nocy mozna grac 4fun... wiec ja zadnego problemu nie widze...

ciasteczkowy - Nie 27 Lis, 2005 14:51

Ale trzeba zna umiar :P kapcie
Anonymous - Nie 27 Lis, 2005 14:52

ale i nie dawno Solid powiedział do adminów że may przestrzegac regulaminu !! a z tym wyloozaniem chodziło o co innego. Nie było by sprawy gdyby po tym jak mówiłem zeby zaprzestali swoich działań zaczęli normalnie grac.
Anonymous - Nie 27 Lis, 2005 14:53

ciasteczkowy napisał/a:
Ale trzeba zna umiar :P kapcie
wła¶nie bardzo dobrze powiedziane we wszystkim zreszta trzeba miec umiar
.:Solid_Snake:. - Nie 27 Lis, 2005 14:54

ciasteczkowy napisał/a:
Ale trzeba zna umiar :P kapcie


Dokładnie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group