CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prośba o wytłumaczenie niektórym co zrobili nie tak.
Autor Wiadomość
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 03:07   Prośba o wytłumaczenie niektórym co zrobili nie tak.

Dzisiaj około godziny 1:00 na serwie Terror postanowiło wg nich pograć 4 fun i pozostać w okolicy respa najpierw robili to na mapie de_train , była to jej końcówka wiec dałem na looz , ale gdy na de_inferno zaczęli pozostawać na respie łamiąc podstawowy pkt. regulaminu TP "terror nie kamapi" ukarałem cały team slayem. Wtedy admin nappy dał vota "Czy terror może grac 4 fun" który zresztą przeszedł 1 czy 2 głosami i terror uznało że mam przyzwolenie na soje zabawy. Po 3 slayu całego teamu zaczęli normalnie grać. Zaznaczam ze drużynie CT się to bardzo nie podobało.

Proszę kogoś o wytłumaczenie tym osobą że to co robili jest wbrew regulaminowi i ze to ich niby 4 fun zostało ukarane w zgodzie z regulaminem i vot który zapuścił nappy nie dawał im żadnych przywilejów do odstawiana CPL'a i kampienia na respie.

Zapamiętajcie że wchodząc na serwer zgadzacie się automatycznie na jego zasady, nieznajomość ich nie zwalnia was od ich przestrzegania, a podstawowymi zasadami na Bydzi 1 są zasady TP i TW i jakiś tam vot nie zmieni ich ani nie przyzwoli na ich łamanie.
 
M!3LC4R
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 05:42   

sid poplacz sie najlepiej i napisz do ewy drzyzgi :rotfl: :rotfl: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: chcielismy razem z wieloma osobami zrobic ogromna wieze ale za kazdym razem nam przeszkadzales !! !!!!!!!!!!!! udalo sie nam jedynie wejsc na jeden balkon na inferno screny pozniej wrzuce na forum. a tak wogole to ...........cenzura............!!!! pffffffff przyznaj sie ze nie byles z nami w T i nie mogles sie posmiac razem z nami :x a zabawa byla przednia :P nigdy sie tak na bydzi nie smialem i z checia to kiedys bym zrobil jeszcze raz !! z tymi samymi osobami :D tylko zeby cziebie nie bylo bo jestes noooobem i nam nie pozwolisz

z gory przepraszam za bledy [pozno jest i jush spie :x ]

chcialem rowniez przeprosic wszystkie osoby ktorym nie podobalo sie nasze zachowanie :) :)

:papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2: :papa2:
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 07:07   

sid daruj sobie...
_________________
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 09:01   

nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu ?? !! !! ??
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 11:16   

M!3LC4R napisał/a:
przyznaj sie ze nie byles z nami w T i nie mogles sie posmiac razem z nami


lol chciałem normalnie pograc jak całe CT i nie tylko ja was upominałem

Vortex^^ napisał/a:
sid daruj sobie..


nie daruje sobie, poczytaj sobie post Solida na forum adminów to zrozumiesz ocb.
kiedyś większość adminów robiła beki ale komuś jak zwykle się to nie spodobało i kazał przestrzegać regulaminu , powstrzymać kolesiostwo i elo elo młodzieżowość czyli w skrócie zrobić drętwą atmosferę, no to macie ten swoje nowe zasady i nie możecie mieć pretensji.

M!3LC4R napisał/a:
tylko żeby ciebie nie było bo jesteś noooobem i nam nie pozwolisz
ten kolega mnie obraża proszę o ukaranie go !! wg nowych zasad takie odzywki są wulgarne i powinny być karane więc do dzieła...
 
psychic



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1028
Skąd: Kłodzko/Wrocław
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 11:39   

chcieli sie tylko pobawic :P
ale moim zdaniem mogliscie dogadac sie z teamem ct i zrobic BIG wierze z obu teamow rotfl :rotfl2:
_________________
''A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych, przez tych, którzy nie słyszeli muzyki. " F. Nietzshe.
 
 
SiD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 11:50   

tylko to nie była 1-2 rundy tylko już na trainie kampili na respie, koło śmietników potem i tak z 4 rundy, i gdy zmieniła się mapa na inferno to zaczęli sobie znowu kampić. Gdyby to były jedna , dwie rundy to looz ale wiesz jeżeli ktoś przychodzi pograć a dzieją się takie rzeczy to jest to z lekka irytujące.
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 12:09   

Ja bym banował :x :D :D :D
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
_rOsO_



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 301
Skąd: ŚZ
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 12:36   

Zasady są po to aby ich przestrzegać i już dla mnie Slay dwa razy potem kick, a jak nie pomaga ban na godzine itd.

Popieram SiD-a, burdelu ma nie być i już.
Jak sa zasady i się ich przestrzega to nikt do nikogo nie ma żadnego ALE.
_________________
... ruszyłem złapać ten dzień zanim minie ...
 
 
LOLA



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: Nie 27 Lis, 2005 12:53   

niezle.. mnie nie ma a tu jakies jazdy.. :P
SID trzeba bylo banowac... nauczyliby sie i napewno nie kampili :P hyhy
_________________
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.