To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Liczba adminow a TP...

siatkarz - Pią 07 Lip, 2006 14:47

adminow jest tyle ile trzeba. ani za duzo ani za malo. zawsze (no moze prawie zawsze) ktorys jest na serwerze.

a jezeli ktos powie ze nie to mam dla niego jedno zdanie: admin tez czlowiek i ma tez inne zajecia.

dziekuje za uwage

$w!ezak - Pią 07 Lip, 2006 14:56

siedze dzis na kompie od godziny 11 rano i widziałem oprócz mnie tylko 2 adminów co jest :0o: i tak jest codziennie niech ktos zrobi porządek z tymi adminami co nie grają wogóle
tiop - Pią 07 Lip, 2006 15:08

jak sie ma w pokoju codziennie 28 stopni :x to niespecjalnie chce sie grac, dlatego wchodze tylko poznymi wieczorami
siatkarz - Pią 07 Lip, 2006 15:15

ja pracuje. i jestem na serwerze zawsze jak mam wolna chwile :)
Yelonek - Pią 07 Lip, 2006 15:18

Cytat:
siedze dzis na kompie od godziny 11 rano i widziałem oprócz mnie tylko 2 adminów co jest


Jestem o 7-7.30 na serwie jako 1 lub 2-gi gracz. Do godziny 8 - 8.30 na serwie masz full. O 10 z reguły schodzę się w końcu umyć/ubrać/ogolić/wyjśc z psami/odpalić emule/zjeść śniadanie. Do czasu aż zejdę z reguły pozbywam się całego bydła rzucającego "ku.." "ty noobie!" "japa leszczu" itd.
Świerzak, ja się tam cieszę, że podczas mojego pobytu nie było żadnego innego @, bo tak to się marudzi, że jest 15 adminów na serwie na 3 graczy, a jak potrzeba - nikogo. Teraz co zaglądam to zawsze jest jakiś admin i to mi pasi.

mOrb - Pią 07 Lip, 2006 17:22

Cytat:
Do czasu aż zejdę z reguły pozbywam się całego bydła rzucającego "ku.." "ty noobie!" "japa leszczu" itd.


Yelen jaki Ty masta blasta jesteś :E :E :E :E

ritarded l. - Pią 07 Lip, 2006 18:52

M00rbiD napisał/a:
Cytat:
Do czasu aż zejdę z reguły pozbywam się całego bydła rzucającego "ku.." "ty noobie!" "japa leszczu" itd.


Yelen jaki Ty masta blasta jesteś :E :E :E :E


a z ciebie lamer spamer :banan:

RadukE - Pią 07 Lip, 2006 22:59

Vortex Ty za to ladnie swiecisz przykladem jak sie nalezy odnosic do ludzi .... zadbaj o swoj wizerunek a nie wlazisz na kogos .. zginiesz w tym swiecie chlopie .... to tylko kwestia czasu ...
WOJTAS - Pią 07 Lip, 2006 23:06

VorteX^^ napisał/a:
M00rbiD napisał/a:
Cytat:
Do czasu aż zejdę z reguły pozbywam się całego bydła rzucającego "ku.." "ty noobie!" "japa leszczu" itd.


Yelen jaki Ty masta blasta jesteś :E :E :E :E


a z ciebie lamer spamer :banan:



VorteX wes wyjdz i juz wiecej tu nie wracaj bo Zal mi ciebie jestes niedorozwiniety emocjonalnie, znajdz sobie kobite a nie sie wypowiadasz bez sensu na tym 4um. Chyba ktos ci w dziecinstwie krzywde musial zrobic ze tak sie zachowujesz !! !! Pozdro..

Cashreen - Pią 07 Lip, 2006 23:08

RazeL napisał/a:


VorteX wes wyjdz i juz wiecej tu nie wracaj bo Zal mi ciebie jestes niedorozwiniety emocjonalnie, znajdz sobie kobite a nie sie wypowiadasz bez sensu na tym 4um. Chyba ktos ci w dziecinstwie krzywde musial zrobic ze tak sie zachowujesz !! !!


Płacze ze smiechu leze i kwicze :D hahahahaaha LOL :marchew: :rotfl: :wow:

A tak na powaznie to czysta kujaca w oczy prawda !! !!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group